לא קל להיות שופט: הלימודים הארוכים, מבחני הלשכה, למצוא התמחות טובה, משרד גדול להתחיל ממנו, בניית קשרים, ואז, כשמגיעים כבר לכיסא הרם בבית המשפט תמיד יש סיכוי שעבריין מורשע ימצא דרך לסגור אתכם חשבון. להיות שופט ריאליטי לעומת זאת? זאת צריכה להיות השאיפה המודרנית של כל אם פולניה. דרישות התפקיד? ישיבה על כסא והעברת ביקורת על המתמודדים מרוטי העצבים שלפניכם. התמורה? גדולה יותר משתוכלו לבזבז בימי חייכם. מי הם המרוויחים הגדולים מכולם?

סיימון קאוול
אמא תמיד אמרה לי שיום אחד אהיה מניאק גדול
1. סיימון קאוול – 287 מיליון

לא באמת מפתיע למצוא את האיש שהפך את התפקיד הזה לאטרקטיבי בראש הרשימה. הבריטי חסר הרחמים שישב על כיסא השופט ב"אמריקן איידול", התפנה לענות בשנים האחרונות את מתמודדי "אקס פקטור" ו-Britain Got Talent. בימים אלה הוא עורך אודישנים לתכנית הכשרונות הראשונה שתשודר ביוטיוב.

מריה קארי רזה (צילום: Richie Buxo / Splash News, Splash news)
סיימון, תקנה לי מטוס | צילום: Richie Buxo / Splash News, Splash news
2. מריה קארי – 18 מיליון

אחרי שג'ניפר לופז פינתה את מקומה על הכיסא של "אמריקן איידול", השתלטה עליו אחת הזמרות המצליחות בהיסטוריה של תעשיית המוזיקה האמריקאית. תמורת הסכום הצנוע שמצוין למעלה תנסה קארי להיכנס למשבצת השופטת הסימפטית של השנה. חבל שהסימפטיה הזאת לא ממש עזרה לשירה גבריאלוב.

הווארד סטרן (צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL)
שום סכום בעולם לא ישכנע אותי להסתפר | צילום: Michael Loccisano, GettyImages IL
3. הווארד סטרן – 15 מיליון

הפה הכי גדול ברדיו האמריקאי, עורך כבר שנים תחרויות ריאליטי מפוקפקות במיוחד באולפן שלו. בשנה שעברה זכה לקבל מקום של כבוד בפאנל השופטים של America's Got Talent, תמורת סכום צנוע במיוחד. בשבועות האחרונים צצה השמועה שהוא עשוי להיות מי שיחליף את ג'יי לנו בתכנית הלילה שלו. הווארד הכחיש בלעג את הדברים, אבל לכו תדעו, אולי חשבון הבנק שלו יתפח משמעותית בקרוב.

בריטני באקס פקטור
תגיד עוד פעם שכר מינימום, זה מצחיק
4. בריטני ספירס – 15 מיליון

הרבה לפני שוויתרה על הכבוד ופרשה מכיסא השופטת ב"אקס פקטור", עשתה בריטני את אחת מעסקות השנה בטלוויזיה האמריקאית עם החוזה העצום לו זכתה. אחרי הפרישה המתוקשרת לא פחות שלה, נשארה התכנית עם דמי לובאטו בת ה-20 כפיגורה הנשית המרכזית בשולחן השופטים.

קידס צ'ויס, כריסטינה אגילרה (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
פה זה מסיבת יום ההולדת של אושרי? | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL
5. כריסטינה אגילרה – 10 מיליון

שלומי ברכה, שרית חדד ושאר החברים בכיסאות המסתובבים ב"דה ווייס" ישראל, זה הזמן לצאת לרחובות ולמחות. הטאלנטית הבולטת בגרסה האמריקאית לוקחת הביתה סכום דו ספרתי של מיליונים מדי שנה, וזה לא הסוף. אדם לווין, סולן "מארון 5" שמסתובב לצידה, סידר לעצמו חוזה של מאה אלף דולרים לכל פרק. בעונה הקודמת היו 33 כאלה, תעשו את החשבון לבד.

ניקי מינאז' טקס אמטיוי (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
אם הכל יקרוס, תמיד תהיה לי הקריירה כנהגת אוטובוס | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL
6. ניקי מינאז' – 8 מיליון

זה הזמן להתחיל לנדנד בראש ולצקצק על מר גורלה של ניקי מינאז'. כשהצטרפה לקאסט השופטים החדש של "אמריקן איידול", הובטח לה שתזכה לחוזה זהה לזה של הדמות הנשית השנייה בשולחן: מריה קארי. אבל אויה, מינאז' הסתפקה בפחות מ-50 אחוז מהחוזה של קארי. איך היא תסגור את החודש עכשיו?

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו