ב-2010 עלתה בערוץ AMC הסדרה "המתים המהלכים", שהפכה בתוך שלוש שנים לסדרה הנצפית ביותר בטלוויזיה האמריקאית וביחד עם "שובר שורות" ו"מד מן" הפכה את ערוץ הכבלים לאחד הערוצים החשובים בארה"ב. ההצלחה הפנומנלית של "המתים המהלכים" גרמה ל-AMC להתחיל ב-2013 בפיתוחה של סדרת-בת שתלווה קבוצה נוספת של דמויות באותה מציאות אפוקליפטית. הסדרה – "אימת המתים המהלכים" (Fear the Walking Dead) – עלתה באוגוסט 2015, ופרק הפתיחה משך יותר מ-10 מיליון צופים והפך בכך לפיילוט הנצפה בכבלים אי פעם. ביחד עם יותר מ-5 מיליון צופים שצפו בשידורים המאוחרים שבר הפרק שיא צפייה נוסף. בחודש שעבר עלתה עונתה השנייה של הסדרה, ולאחרונה דווח כי היא תחודש גם לעונה שלישית.

עם הצטרפותו של ערוץ AMC לישראל במרץ (ערוץ 19 ב-yes וב-HOT) עלתה לשידור גם העונה הראשונה של "אימת המתים המהלכים". בשבוע הבא תעלה בערוץ עונתה השנייה של הסדרה, ופרק הפתיחה ישודר שבוע קודם לכן, החל בערב יום העצמאות, בלעדית ב-mako TV. חלקה הראשון של העונה השנייה ישודר בערוץ AMC החל ב-16 במאי ב-21:00, וחלקה השני ישודר בהמשך השנה במקביל לשידור בארה"ב.

מחברת Ellacom המייצגת את AMC בישראל נמסר כי "מדובר במהלך ראשוני מסוגו בארץ של שיתוף פעולה בין AMC ישראל  ל-mako. שת"פ זה הינו ראשון בישראל, אך נהוג בעולם, והוא מספק לשתי הפלטפורמות חשיפה גדולה".

לצפייה בפרק הפתיחה של העונה השנייה של "אימת המתים המהלכים"