אם לשפוט ממה שמתרחש בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית בשנים האחרונות, אפשר למחוק את המילה "ביטול" מהלקסיקון ולהחליף אותה במילה "חופשה". אחרי ש"24", "דה קילינג" ו"משפחה בהפרעה" מצאו את דרכן ממעמקי הנפטלין חזרה אל המסך הקטן, מגיע תורה של עוד סדרה עם בסיס מעריצים נאמן לעשות קאמבק.

"גיבורים" של רשת NBC החלה את דרכה ב-2006 כאחת ההבטחות הגדולות ביותר של הרשת. הסדרה, המתארת את סיפורם של בני אדם רגילים לחלוטין שמגלים כי הם מחזיקים בכוחות על, הפכה לדרמה הנצפית ביותר בארה"ב בעונה הראשונה לשידורה. הסדרה זכתה גם במועמדות לגלובס הזהב ובפרסי הבפטא ואיגוד הקולנוע האמריקאי. אלא שמכאן ואילך החלה הידררדרות הדרגתית באחוזי הצפייה ובביקורות החיוביות, עד שהרשת החליטה להוריד את השאלטר סופית ב-2010. בין היתר כיכבו בסדרה זקארי קווינטו ("סטאר טרק") והיידן פנטייר ("נאשוויל").

אין תמונה
גם אתם שומעים שעון מתקתק?
אבל היום, כאמור, החליטה ABC להחזיר את גיבוריה מהמתים. כמו "24" גם "גיבורים" תחזור בצורת מיני סדרה שתיקרא "Heroes Reborn" (גיבורים נולדים מחדש) ותכלול 13 פרקים. טרם ידוע אם מי מכוכבי הסדרה המקורית ישוב גם לגרסה המחודשת, אך באולפנים משאירים את הדלת פתוחה לכל האפשרויות.

"האפקט העצום שהיה ל'גיבורים' על הנוף הטלוויזיוני עם השקתה, היה פוקח עיניים", הסבירה נשיאת NBC, ג'ניפר סולקה בהודעה לתקשורת, "תכניות עם תהודה כזו לא מגיעות לעיתים קרובות וחשבנו שזה הזמן לפרק חדש. אנחנו נרגשים שהיוצר טים קרינג החליט לחזור ומצפים לראות לאן הוא ייקח את הרעיונות שלו.

הסדרה אמורה לעלות לשידור במהלך עונת הקיץ של 2015.