ליאה מישל וקורי מונטית' (צילום: מתוך הטוויטר של ליאה מישל)
מישל ומונטית' | צילום: מתוך הטוויטר של ליאה מישל
שבועיים לאחר מותו הטראגי של כוכב "גלי", קורית מונטית'", מגיבה לראשונה ליאה מישל, בת זוגו בסדרה ובחיים. הכוכבת בת ה-26 העלתה לטוויטר תמונה אישית של בני הזוג, וצייצה: "תודה לכולכם על כך שסייעתם לי בתקופה הזאת, עם אהבתכם העצומה ותמיכתם. קורי תמיד יישאר בליבי".

מונטית' בן ה-31 הלך לעולמו ב-13 ביולי. גופתו נמצא בחדר מלון בונקובר, קנדה, וסיבת המוות נקבעה כערבוב בין הרואין ואלכוהול. מונטית' אמנם הודה בהתמכרותו אבל איש לא ציפה שחייו יסתיימו באופן כה חטוף ומפתיע, במיוחד בהתחשב בכך שרק ימים ספורים לפני כן יצא ממוסד גמילה ומצבו נראה היה טוב מתמיד.

מישל, שיצאה עם מונטית' קצת יותר משנה, נשברה מהחדשות והסתגרה בביתה. המעריצים והתקשורת התבקשו לכבד את פרטיותה עד שתתאושש. אחרי נתיחת הגופה שקבעה את תוצאות המוות שוחררה הצהרה מטעמה שבה הודתה לכולם על האהבה והתמיכה, ובה נמסר גם שהיא מתאבלת לצד משפחתו.

צילומי העונה החמישית של "גלי", שהפרק השלישי שלה יעסוק במותו של מונטית',  נדחו בשבוע ויחלו באוגוסט, לדברי ראיין מרפי, יוצר הסדרה, ההחלטה לדחות את הצילומים רק בשבוע הגיעה ממישל עצמה, שסברה כי איחוד של כל הקאסט יסייע להם להתגבר על האובדן. 

 בואו לפייס שלנו