"אקסטנט" ("Extant"), אחד מהפרויקטים הטלוויזיוניים הכי מדוברים של שנת 2014, יעלה לשידור בארצות הברית בשבוע הבא (9 ביולי). הסדרה נרכשה לשידור בישראל על ידי HOT ותעלה למסכים במהלך השבועות הקרובים.

הציפייה שמעוררת הסדרה החלה עוד בשנה שעברה כשהתסריט המקורי של יוצר אלמוני בשם מייק פישר, הכה גלים בתעשיית האמריקאית. אחרי מאבק על רכישת הזכויות קיבלה CBS את הסדרה לידיה ומיהרה להזמין עונה שלמה מראש. סטיבן שפילברג עקב מקרוב על הליך הפיתוח בתור מפיק בפועל.

עבור זוכת פרס האוסקר, האלי ברי ("אקס מן", "מונסטר בול") תהיה זו ההתנסות הראשונה בטלוויזיה. לצדה של ברי, מככבים גם גוראן ויז'נצ'יק ("נערה עם קעקוע דרקון", "ER"), זוכת ה"אמי" ו"גלובוס הזהב"  -  קמרין מנהיים ("הפרקליטים"), ובתה של מריל סטריפ, גרייס גאמר ("פרנסס הא").

ב"אקסטנט" מגלמת ברי את מולי וודס, אסטרונאוטית שבמשך 13 חודשים הייתה מבודדת במעבורת חלל, במסגרת משימת יחיד בחלל החיצון. כאשר היא שבה לכדור הארץ, לאחר סיום המסע, היא מגלה שהיא בהיריון בלתי מוסבר מיישות אותה פגשה בחלל, וכעת היא נושאת יצור על-טבעי ברחמה. במקביל לגילוי המטלטל, מנסה מולי להתאחד עם בעלה ג'ון (ויז'נצ'יק) ובנה אית'ן (גגנון), אנדרואיד דמוי אנוש שבעלה פיתח. חוויותיה של מולי בחלל ובבית יובילו לאירועים שעשויים לשנות את מסלול האנושות כולה. 

אין תמונה
ברי וספילברג על הסט