אין תמונה
לא עוצרת בשלוש. קלייר דיינס ב"הומלנד"
חברות התרופות יכולות לנשום לרווחה: הלקוחה מספר אחת, קארי מת'יסון , תמשיך להזדקק להן לפחות שנה אחת נוספת. "הומלנד", סדרת הדגל של רשת שואוטיים כיום, אמנם פתחה את העונה השלישית בסוף ספטמבר לביקורות צוננות, אבל את בסיס המעריצים הנאמן שלה כל זה ממש לא מעניין. נתוני הצפייה של פתיחת העונה השלישית (5.4 מיליון צופים) מלמדים על גידול של 25 אחוז בהשוואה לעונה הקודמת. הצהרת אמון שלא הותירה מקום לספק באשר להמשך דרכה של הסדרה.

במקביל ל"הומלנד" מנסה שואוטיים למצוא גם את הלהיט הגדול הבא, בעיקר אחרי ש"דקסטר" ירדה מהמסך. מי שמסתמנת כמועמדת הטובה ביותר להפוך להצלחה היא "הסקס של מאסטרס". שלושת הפרקים הראשונים של הדרמה התקופתית על צמד חוקרי המין, ווירג'יניה ג'ונסון ו-וויליאם מאסטרס, הצמידו למסכים 2.6 מיליון צופים בממוצע וזכתה לביקורות מצוינות. גם כאן נדרשו ארבעה פרקים בלבד כדי שהרשת תחליט להזמין 12 פרקים נוספים שיוצגו ב-2014.

הסקס של מאסטרס (צילום: Craig Blankenhorn/SHOWTIME)
הלהיט החדש. "הסקס של מאסטרס" | צילום: Craig Blankenhorn/SHOWTIME
"הומלנד ממשיכה להוכיח את העוצמה שלה", טוען דייויד נבינס, נשיא מחלקת הבידור של שואוטיים, "זו אחת הסדרות המדוברות, הפרובוקטיביות והמרשימות ביותר בטלוויזיה כיום. קהל המעריצים שלה רק הולך וגדל מעונה לעונה". אבל אם ההצלחה של "הומלנד" כבר נראית די מובנת מאליה בשלב הזה, הצלחת "המאסטרס" היא הבונוס האמיתי. "ההצלחה הגדולה של הסדרה מאד משביעת רצון. זאת זכות גדולה לעבוד עם אנשים מוכשרים כמו אלכס גנזה ("הומלנד") ומישל אשפורד ("הסקס של מאסטרס") והשחקנים הנפלאים שלהם".

סדרה חדשה נוספת שזכתה לחידוש עוד בקיץ היא דרמת הפשע "ריי דונובן", המשודרת בימים אלה בישראל (ימי שני ב-yes Oh). עם השלישייה הזאת מקווים בשואוטיים להמשיך ולייצר אלטרנטיבה ללהיטים של HBO ו-AMC המצליחות.

>> בואו לפייסבוק שלנו