הקומיקאי ג'ימי פאלון נתן אתמול (שלישי) הצצה אל מאחורי הקלעים של "הטונייט שואו", הלייט נייט אותו או מנחה. בהתאם למסורת של ג'ימי פאלון לא מדובר בהצצה נאמנה למציאות, אלא פרודיה על אחת הסדרות הפופולריות ביותר היום – "בית הקלפים", בכיכובו של קווין ספייסי.

במערכון של כמעט שבע דקות מתאר פאלון איך הייתה נראית "הטונייט שואו" אם היא הייתה עשויה כדרמה הפוליטית של נטפליקס. בתפריט: דיבור סמכותי, פנייה ישירה אל המצלמה ושילוב הסמסים בעלילה (רק שהפעם פאלון מוצף בספאם במקום עדכונים מהמערכה הפוליטית). כמו בסדרה את ההצגה גונבת בת זוגו של פאלון, במחווה לקלייר אנדרווד, שמגולמת על ידי רובין רייט בסדרה. בת הזוג אימצה את המניירות של רייט באופן מושלם כולל חיתוך הדיבור, שפת הגוף, הנטייה לשמלות שחורות והחיבה לסיגריות, שמתגלגלת לחיבה לנרגילות. הסוף? כיאה ל"בית הקלפים" מוכיח מה קורה כשבחור צעיר מנסה לתפוס את מקומו של פוליטקאי מנוסה.

"בית הקלפים" עלתה לשידור ב-2013, ועד כה שודרו 2 עונות שלה. הסדרה מתארת את עלילותיו של פרנק אנדרווד (ספייסי), חבר קונגרס שיוצא במסע נקמה בנשיא ארה"ב ומנסה לתפס במעלה הסולם הפוליטי. כמיטב המסורת של נטפליקס, כל פרקי כל עונה שוחררו בבת אחת לרשת. את הסדרה מביים דיוויד פינצ'ר ("הרשת החברתית", "מועדון קרב") ועונתה החדשה תעלה בשנה הבאה.