ג'ון סטאמוס (צילום: Jemal Countess, GettyImages IL)
זורמים איתך, אז ועכשיו | צילום: Jemal Countess, GettyImages IL

חלום ילדות: ב- Yahoo! מאבדים את הבתולים עם ג'ון סטאמוס

חברים, אפשר לסגור את הפייסבוק ולהתנתק מהג'ימייל, הסיבה להמצאת האינטרנט והחזון למענו הוא נוצר כבר כמעט כאן, ומי שהביא לנו אותו הוא לא אחר מהדוד ג'סי. "לאבד את הבתולים עם ג'ון סטאמוס" היא תכנית אירוח עתידית בה יתארו מפורסמים בפני סטאמוס את הפעם הראשונה שלהם, וישחזרו אותה במהלכה באמצעות בובות ואנימציה. זה רק נשמע כמו מתיחה לא מוצלחת, אבל זו תכנית שמתוכננת לעלות במיזם חדש של האתר הוותיק Yahoo!.

לאחר שמהפכת "בית הקלפים" של נטפליקס הוכיחה באופן סופי שתוכן מקורי ואיכותי יכול להצליח גם באינטרנט, מיהרו גופי תקשורת נוספים להצטרף לחגיגה. השבוע עשה זאת Yahoo!, עם כמה הכרזות מעניינות במיוחד, ובראשן התכנית המסקרנת של סטאמוס. בנוסף לתכנית הזו מבקשים בערוץ ליצור תשתית תוכן שתתחרה ב Hulu ונטפליקס.

בתחילה יועברו הארכיונים של "סארדיי נייט לייב" אל שרתי האתר, ובהמשך יצטרפו תכניות מקוריות נוספות, כמו Tiny Commando בכיכובם של אד הלמס ("המשרד", סרטי "בדרך לחתונה") זאכרי לוי ("צ'אק") וג'יליאן ג'ייקובס ("קומיוניטי"), שתעסוק בבלש בגובה עשרה סנטימטרים, וקומדיה על טבעית חדשה מבית היוצר של ג'ק בלאק. נשמע נחמד, אבל לא כמו לאבד את הבתולים עם ג'ון סטאמוס.

ההמתנה נושכת: מאחורי הקלעים של "דם אמיתי"

אחת החוויות המתסכלות ביותר של חובבי הטלוויזיה היא המתנה מתמשכת לעונה חדשה של סדרה אהובה. ב- HBO יודעים את זה, ונהנים לבנות את הציפייה והמתח בשבועות הקודמים לעלייתה של עונה. השבוע היא נהגה בחכמה כששחררה טריילרים לעונה המתקרבת של "דם אמיתי", שתעלה לשידור ב- 16 ביוני. הסרטונים החדשים הם משלבים בין הצצה אל מאחורי הקלעים ופרטים עלילתיים, ובסופו של כל סרטון מזכירים לנו עד כמה מבאסת ההמתנה הזו באמצעות ההאשטג #WaitingSucks.

בעונה הנוכחית, שתהיה קצרה מהרגיל ותמנה עשרה פרקים בלבד, מבטיחים היוצרים שנראה הרבה יותר מאבקים מצד בני האדם, שמתכננים להחזיר נשיכות. שלשום שחררה רשת הכבלים טריילר נוסף עם מסר חד משמעי: יישפך פה דם. נפלא. ואם אפשר, אז בכמויות.

אין תמונה
התגעגענו

עצרו הכל: קריסטן וויג בסדרה חדשה של וויל פרל

אוקיי, גם טובי מגוויר, אבל זה לא יקלקל לנו את החגיגה. השניים לוהקו ל- The Spoils of Babylon, מיני-סדרה מבית וויל פרל ואדם מק'יי, המיועדת לשידור בערוץ הכבלים IFC. פרל ומק'יי שיתפו פעולה בעבר ביצירות קאנוניות כמו "והרי החדשות" ו"לילות טלאדגה", וכיום הם מפעילים את אתר הקומדיה Funny or Die. בסדרה, המוגדרת בקריצה כאפוס סקסי ודרמטי, תגלם וויג ("מסיבת רווקות") יורשת לאימפריית נפט, ומגוויר ("ספיידרמן") יגלם את אחיה המאומץ. השניים מסתבכים עם שאה איראני (פרל), וגם האחד עם השניה. עוד לא נקבע תאריך לעליית הסדרה, וגם הפעם צפוי לנו מקרה נוסף של המתנה מבאסת.

מפזרים את מסך העשן: הצצה ראשונה ל"משפחה בהפרעה" המתחדשת

סדרה נוספת שפורטת על מיתרי הסבלנות המתוחים גם ככה שלנו היא "משפחה בהפרעה", שמאז ההכרזה על שובה למסך לאחר שבע שנות היעדרות בלענו כל פיסת מידע שנזרקה לעברנו מהפקה. בין טריליון פוסטרים (ברצינות, מה יש לעשות עם כל הפוסטרים האלה?) לזיליון הופעות אורח (ברייקינג: גם ג'ון קרזינסקי מ"המשרד" לוהק), אף אחד לא טרח להמתיק את ההמתנה המבאסת באמצעות סרטון. #WaitingSucks, כבר אמרנו?

השבוע זה קרה, סוף סוף, כשנטפליקס הואילו בטובם להעלות לעמוד היוטיוב שלהם סצינה מהעונה הקרבה. בסרטון נראים באסטר ולוסיל בלות' (התגעגענו!) עוסקים בפעילות מטופשת להחריד שלא הולמת אם ובנה, ובקיצור - בדיוק מה שאנחנו מצפים מבני משפחת בלות'. עם זאת, הבחירה בסצנה הזו תמוהה מעט, וברשת כבר החלו לחשוש שמא העונה הצפויה לא תהיה מדהימה כמו שכולם מקווים. אבל כמו האקס שנתקלים בו לאחר ניתוק של שנים רק כדי לגלות שהוא לא מי שעשינו ממנו, גם עם העונה החדשה של "משפחה בהפרעה" נמצא את עצמנו לבסוף במיטה.

אין תמונה
ביוש!

ללא החצי: "שני גברים וחצי" חוזרת, ג'ייק לא

קשה להאמין, אבל "שני גברים וחצי" מסיימת בימים אלו את עונתה העשירית כשהיא ממשיכה להיות הסדרה הנצפית ביותר בטלוויזיה האמריקנית. גם אם לא ברור מי הם האנשים שצופים בה ומדוע הם מעוללים זאת לעצמם, חידושה לעונה נוספת - האחת עשר במספר! - לא הפתיעה אף אחד. הטוויסט בתרחיש הצפוי היה בצמצום תפקידו של ג'ייק (אנגוס טי. ג'ונס), שהחל מהעונה הקרובה לא יהיה חבר קבוע בקאסט.

עתידו של ג'ונס בסדרה המצליחה לא היה ברור לאורך העונה הנוכחית, לאחר שסרטון בו הוא קורא להפסיק לצפות בסדרה הופץ ברשת. בעונה הקרובה צפוי ג'ייק לעזוב את ביתם של וולדן ואלן לטובת לימודים בקולג', אך הוא עדיין צפוי להגיע להופעות אורח, כך מדווח האתר TV Line. הצופים ימשיכו ככל הנראה להתכוונן לתכנית מדי שבוע, אשטון קוצ'ר וג'ון קרייר ימשיכו להעניק להם את מנת הדאחקות אליה הם התרגלו, וצ'ארלי שין ימשיך לצחוק על כולם.

חניבעל סדרה חדשה
תפקיד אורח של דיויד בואי? כן, בטח

זפזופים

עדיין לא חידשו את "חניבעל" שלו לעונה שנייה, אבל היוצר בריאן פולר כבר מפנטז על תפקיד אורח של דיוויד בואי. יש סיכוי יותר טוב שהוא יצליח להביא את אריק אינשטיין. בכל מקרה, בהצלחה עם זה.

שרה סילברמן עובדת על We Are Miracles, ספיישל סטנד-אפ שישודר במהלך הסתיו ב- HBO. ניסים קורים וזה, אבל בעיקר: יש!!!

שגריר ארצות הברית באוסטרליה קורא לתושבי היבשת להפסיק את ההורדות הפיראטיות של "משחקי הכס". תקרית דיפלומטית נמנעה כשהאוסטרלים סגרו את הביטורנט וחזרו לצפות ב"קרוב רחוק". אנחנו חשבנו שהאסיר X סיבך אותנו איתם, אך מסתבר שזה כלום לעומת המלך ג'ופרי.