אין תמונה
שובה של ג'ני מהבלוק?
ביי ביי מריה: ג'יי לו חוזרת ל"אמריקן איידול"?

היחסים העכורים בין שופטות "אמריקן איידול" מריה קארי וניקי מינאז', הפכו כבר מזמן מהפוגה קומית או טריק שיווקי למציאות יומיומית, כשהשתיים לא חוסכות במריבות על המסך וברשתות החברתיות. בראיון שהעניק השבוע בעלה של קארי, ניק קאנון, הוא סיפר שלמאריה נמאס מהמצב הנוכחי בתכנית ואף האשים גורמים מאחורי הקלעים בליבוי היצרים.

ובזמן שקארי שוקלת את עתידה בתכנית הכשרונות, מי שתעלה על הבמה בגמר העונה הנוכחית היא דווקא השופטת בדימוס ג'ניפר לופז. לפי דיווחים בתקשורת האמריקנית, רשת פוקס להוטה להשיב את לופז אל כס השיפוט, לאור נתוני הצפייה המדרדרים והסכסוכים התכופים בין קארי ומינאז'. "הם ממש רודפים אחריה", מסר מקור המעורב בהפקה לאתר Deadline. "ב'פוקס' רוצים שהיא תחליף את מאריה, אבל לופז עדיין לא החליטה". גם אם ג'יי לו תסרב להצעה המפתה, אפשר לצפות לשינויים שייערכו בחבר השופטים לקראת העונה הבאה, ואם להאמין לקאנון, קארי תהיה זו שתמצא את עצמה בחוץ.

לא כל כך מהר: דקסטר לא הולך לשום מקום

ברשת הכבלים "שואוטיים" נערכים לפרידה מאחת מתכניות הדגל שלהם, "דקסטר", שעונתה השמינית והאחרונה תעלה לשידור ב- 30 ביוני. מי שלא ממש ממהר להיפרד הוא דקסטר עצמו, כלומר, מייקל סי. הול. ברשת החלו בפיתוח פרויקט חדש, שיתבסס על American Dream Machine, רומן מאת מת'יו ספקטור. הול יכהן כאחד המפיקים האחראים בסדרה העתידית, אך לא פוסל גם תפקיד אפשרי מול המצלמה. את המעבר אל מאחורי הקלעים הוא החל בהדרגה כבר ב"דקסטר", כשבעונות האחרונות הוא נמנה גם על צוות המפיקים של הסדרה ואף ביים פרק מתוכה. מי שהתאהב בהול כבר ב"עמוק באדמה" ישמח בוודאי לראות אותו ממשיך אל עוד תפקיד טלוויזיוני משמעותי, ומי שעוד שומר אמונים לדקסטר יכול להסתפק בינתיים בהצצה נוספת לעונה הקרובה.

לא רק טהוניה: דמות שחורה גם ב"אחוזת דאונטון"

בתזמון מושלם נכנסה דיירת שחורה ראשונה אל בית האח הגדול, ושחקן שחור לוהק לראשונה לדרמה התקופתית הבריטית "אחוזת דאונטון". השבוע בישר גארת' נים, המפיק האחראי של "דאונטון", כי השחקן גארי קאר יצטרף אל הקאסט בעונה הקרובה, ויביא עמו שלל תפניות בעלילה הדרמטית. קאר יגלם את ג'ק רוס, זמר ג'אז כריזמטי, ויוכל אולי לעזור בהדיפת הביקורות שספגה הסדרה על מחסור בגיוון אתני בצוות השחקנים שלה. צילוי העונה הרביעית נמצאים כעת בעיצומם, והיא צפויה לעלות לשידור בהמשך השנה.

סקאלי חוקרת: הסדרה החדשה של ג'יליאן אנדרסון

ג'יליאן אנדרסון נמצאת בעיצומו של קאמבק. שמועות על רומן עם הפרטנר מימי "תיקים באפלה", דיויד דוקובני, לצד תפקיד אורח ב"חניבעל", החזירו את הסוכנת דיינה סקאלי לתודעה. עכשיו היא שבה גם לעסוק במקצוע המועדף עליה, בילוש, ב- The Fall, מיני סדרה חדשה של ה- BBC. הסדרה תעקוב אחר חייה של סטלה גיבסון, חוקרת משטרה המתחקה אחר סדרת רציחות בעלות אופי מיני,בבלפאסט שבצפון אירלנד. לצידה יככבו גם ג'יימי דורנאן ("היה היה פעם") וארצ'י פנג'אבי ("האישה הטובה"). שידורם של חמשת פרקי הסדרה יחל ב- 13 במאי.

איאן ראביש מחזיר את הפאנק לאופנה

אחד המערכונים המוצלחים ביותר בעונה הנוכחית של "סאטרדיי נייט לייב" היה History Of Punk, ששודר לפני מספר שבועות והפך במהירות להיסטריה. המערכון מדמה סרט דוקומנטרי על כוכב פאנק בשם איאן ראביש ולהקתו "דה ביזארוז", טייק-אוף על ג'וני רוטן, סולן הסקס פיסטולז. ראביש הוא פאנקיסט אנטי ממסדי, ששונא את המערכת, אך באופן מפתיע מחבב דווקא את מרגרט תאצ'ר. "ההיסטוריה של הפאנק", ששודר לאחר מותה של אשת הברזל, הצליח לצאת מגבולות התכנית כשפרד ארמיסן, בדמותו של ראביש כמובן, חימם הופעה של ואמפייר וויקאנד בניו יורק. השבוע כבר עלה לאינטרנט EP של איאן ראביש והביזארוס, עם ארבעה שירים מלאים להורדה חינם. המערכון והשירים הצליחו לתמצת את המורכבות של תאצ'ר באופן הרבה יותר חד מסרט הקולנוע "אשת הברזל", למשל, וההברקה הזו תכניס את איאן ראביש לפנתאון הדמויות הקלאסיות של סנ"ל.

זפזופים

חדשות טובות: HBO חידשה את Veep לעונה שלישית. הסדרה נמצאת כעת בעיצומה של עונה שנייה מוצלחת במיוחד, שלגמרי משכיחה את העובדה שג'וליאה לואי דרייפוס היתה קשורה פעם למונח הארכאי "קללת סיינפלד".

בשבוע שעבר סיפרנו לכם שוויל פרל וקריסטן וויג עומדים לשתף פעולה בסדרה חדשה, והשבוע נוגע שעומד להצטרף אליהם גם היילי ג'ואל אוסמונט ("החוש השישי"). אוסמונט אמנם כבר לא ילד, אך זה לא מונע ממנו לגלם את הבן של וויג. אנחנו מעדיפים אותו כשהוא רואה אנשים מתים.

כוכבי הסרט החדש "רווח וכאב", מארק וולברג ודווין (דה רוק) ג'ונסון כנראה כל כך נהנים ביחד, שהם נמצאים במשא ומתן עם HBO על סדרה חדשה. נשמע כמו רעיון רע שנלקח מפרק גרוע במיוחד של "הפמליה".

>> בואו לעמוד הפייסבוק שלנו