מי רוצה להיות כריס בראון? ילדי ההיפ הופ של אטלנטה

אחת הטענות שנשמעות שוב ושוב כשמדברים על מתבגרים שחורים באמריקה, הוא המחסור במודלים לחיקוי עבורם. ובכן, אל תתנו לברק אובמה להטעות אתכם: גם אם יש נשיא שחור, תמיד יהיה ילד שירצה להיות כריס בראון. ריקודי ההיפ הופ כבר הפכו מסגנון שיצא מהשכונות הקשות של ארצות הברית לענף ממוסד (תשאלו את אונה הולברוק), ולילדים שמחפשים תהילה ומוכנים לשלם בזיעה, יש סטודיו באטלנטה שיכשיר אותם להיות רקדני הליווי הבאים.

הסטודיו הזה עומד במרכזה של Dance Kids אטלנטה, התשובה של רשת TLC ל-Dance Moms המחויטת. אם חשבתם שאימהות ההיפ הופ האמיתיות של אטלנטה רגועות יותר מאימהות הבלט הקלאסי, תחשבו שוב. גם הן מוכנות לעשות הכל על מנת לדחוף את הילדים שלהם לצמרת, והדרך לצמרת עוברת, כידוע, בריאליטי.

כתבת המשפחות
ניפגש בחוות רונית?
אומרים שבעל זה אושר: חתונה גאה ב"משפחה מודרנית"?

בשבוע שעבר סערו הרוחות בארצות הברית, עת ביטל בית המשפט העליון את החוק הקובע כי נישואים יתקיימו אך ורק בין גבר ואשה, ובכך הכיר למעשה בנישואים חד מיניים. וכמו בכל פעם שקורה משהו בזירה הגאה, מופנות כל העיניים אל מיטשל וקמרון, הגייז של "משפחה מודרנית". לסוגיה נדרש השבוע גם כריסטופר לויד, מיוצרי הסדרה, שסיפר בראיון למגזין אנטרטיינמנט וויקלי שבסדרה שלו שוקלים חתונה גאה בשיא הרצינות. את המאבק הציבורי להבאתם של מיטש וקאם בברית הנישואין הוא דווקא לא אהב: "זה מתחיל להיות קצת פולשני", טען בנוגע למעורבות המעריצים בסדרה שלו, "המאבק מוצדק, אבל אלו דמויות פיקטיביות, הם לא קיימים באמת".

מד מן - עונה 6 פרק 13 (צילום: AMC)
דווקא עכשיו להשקיע בנדל"ן | צילום: AMC
דיור בר השגה: בית ילדותו של דון דרייפר יכול להיות שלכם

דמעות רבות נשפכו מול סצנת הסיום של העונה הנוכחית של "מד מן", אז חזר דון דרייפר עם שלושת ילדיו לראשונה אל בית הבושת הפנסילבניאני בו גדל. בכל עצב יש קרן אור חיובית ותשמחו בוודאי לדעת שבית הזונות האיקוני הזה יכול להיות שלכם! הבית, שנמצא ברובע ההיסטורי של לוס אנג'לס, מוערך בשווי של 600,000 דולר. יש בו שישה חדרי שינה, הוא הרבה פחות מוזנח ממה שהראו לנו בפרק המדובר ואין בו יצאניות כלל. אמנם הבית לא עומד כרגע למכירה, אך נוכחותו באתרי נדל"ן שונים משכה תשומת לב רבה בימים שלאחר שידור הפינאלה. אם יש בידיכם את הסכום המבוקש, כדאי לנסות ולהציע הצעה. זה בכל זאת יותר שווה מדירת שלושה חדרים בתל אביב.

גדול וירוק: האוטו של הומר סימפסון נוסע רחוק

פריט טלוויזיוני נוסף שניתן כעת להחזיק גם במציאות הוא "ההומר", הרכב המפלצתי שתכנן הומר סימפסון עבור החברה של אחיו למחצה, שרק גילה על קיומו והצליח להוריד מנכסיו. בקבוצת "פורקיובימר מוטורס" החליטו לשחזר את יצירת המופת לטובת יום שכולו מרוצים שנערך בקליפורניה בסוף השבוע האחרון. התוצאה, יש לומר, די מרשימה: העיצוב מתחזק דמיון מופלא למקור אך מציע מקוריות מגניבה לכשעצמו, והנסיעה נראית כמו חוויה שממנה ייהנו לא רק חובבי המוטוריקה או מעריצי "משפחת סימפסון", והיא כוללת אפילו את הצופר שמנגן "לה קוקרצ'ה". לרכב הזה אין תגית מחיר, אבל אם הייתם שואלים אותנו, היינו מנחשים שפרייסלס.

לא נשאר אפילו חצי: נקניקיות עושות "דקסטר"

השבוע עלתה לשידור העונה השמינית והאחרונה של "דקסטר" (וביום חמישי היא כבר תשודר ב- yes). בערוץ היוטיוב של Nerdist החליטו להכין את הצופים לקראת העונה החדשה, וסקרו את מאורעות העונה השביעית כדי שאתם לא תצטרכו. הם עשו זאת באמצעות נקניקיות, כי למה לא בעצם?

תורה של "דקסטר" הגיע אחרי סקירה דומה ל"דם אמיתי" לקראת עליית העונה השישית, ופרקים נוספים של Ketchup with the Hot Dogs ימשיכו בוודאי לצוץ. וכן, גם כשהנקניקייה היא רק נקניקייה, היא לפעמים עדיפה על המקור.

זפזופים

סוף טוב, הכל טוב? לא במקרה של "הכל לטובה", שבוטלה השבוע באופן סופי לאחר שברשת ABC ויתרו עליה וחברת ההפקה לא הצליחה למצוא עבורה בית חלופי. המעריצים, שנאבקו על עתידה של הסדרה בחודשים האחרים, יוכלו להתנחם שסדרות שנקטעו באיבן הופכות ברבות הימים לקאלט (או שפשוט כולם שוכחים שהן קיימות).

נטפליקס ממשיכה להביע אמון בסדרות המקוריות שלה, והעניקה השבוע עונה שניה ל- Orange is the New Black, עוד לפני שהעלתה את עונתה הראשונה. הדרמה הקומית, המתרחשת בין כתליו של בית כלא לנשים, תגיע לאתר ב- 11 ביולי, ואין ספק שהחדשות הללו רק מוסיפות לבאזז שגם ככה מקיף אותה.

ל"משפחה בהפרעה" היו הברקות מוזיקליות לאורך העונות, האחרונה שבהן היא Getaway, הלהיט של סנסציית הפופ הביברית מארק צ'רי. נדבקתם לשיר? רוצים רינגטון חסר מודעות עצמית משל הייתם ג'וב בלות'? קיבלתם.