חוגגים את החיים: ב"גלי" ממשיכים הלאה

החברים מתיכון מק'ינלי מתאוששים אט אט ממותו של הקוורטרבק/סולן, פין האדסון, ונראה כי בשבועות הקרובים לא תיוותר להם שניה אחת להתאבל. ביום חמישי הם יקדישו פרק מיוחד לאגדת הרוק בילי ג'ואל ויבצעו כמה משיריו הגדולים. אם זה לא נשמע כיף מספיק, יכלול הפרק גם הופעת אורח של טיירה בנקס, שתגלם סוכנת דוגמנים שמעוניינת להחתים את סאם אוונס (קורד אוברסטריט), שמוכן אפילו להשיל את בגדיו עבורה ועבור החלום הניו יורקי (אפשר להוריד את הפיקסלים מפניה של בנקס, סאם שלנו כבר בן 18!). פרק מיוחד נוסף שצפוי בהמשך הוא ספיישל בובות, כך לפחות לפי תמונות שפרסמה הוהכת הסדרה ליה מישל בעמוד האינסטגרם שלה. עוד כמה הפתעות כאלו, ואולי עוד נחדש את הנדרים שלנו עם "גלי".

לא בבית ספרנו: ההערה ההומופובית ששלחה את אלק בולדווין הביתה

אלק בולדווין ("רוק 30") נהנה משיוך ליברלי והסתחבקות עם פוליטיקאים מהצד השמאלי של המפה, אבל בשנים האחרונות הוא עולה שוב ושוב לכותרות הודות למזגו החם. וכשהדם עולה לבולדווין למוח, הוא מזניח את כל הערכים בהם הוא מתהדר ביום-יום. הקורבן הנוכחי הוא צלם פפראצי של אתר הרכילותTMZ , האחרון בשורה של צלמים שניסו להשיג תמונה של השחקן עם אשתו ובתם התינוקת, וזכו לראות את נחת זרועו או לספוג ממנו שלל עלבונות. השבוע זה עלה מדרגה כשהקללות שהטיח בולדווין כללו גם כינויי גנאי הומופוביים. 

ההשלכות של המקרה הנוכחי חמורות יותר מהפרסום השלילי אותו כבר רגיל בולדווין לקבל ממדורי הרכילות: רשת MSNBC  החליטה להוציא את תכנית האירוח החדשה בהנחייתו לפגרה בת שבועיים, והשעתה את המנחה עד לבירור ההאשמות. בהמשך התנצל בולדווין על דבריו ומאוחר יותר רמז בבלוג פרי עטו שהתכנית עלולה שלא לשוב למרקע כלל. האם זה מה שיגרום לבולדווין למתן סוף סוף את מזגו הסוער? כנראה שלא. למרות החרטה שהביע, השחקן הוותיק לא מתכוון לחדול ממאבקו בצלמי הפפראצי ומחופש הפעולה המופרז, לדבריו, ממנו הם נהנים.

הייזנברג באמצע: איך באמת הייתה אמורה להסתיים "שובר שורות"?

אם עדיין לא סיימתם לצפות ב"שובר שורות", נשתדל שלא להרוס לכם יותר מדי עם האייטם הבא. סתם, אם עדיין לא סיימתם זו בעיה שלכם ותסלחו לנו כי אנחנו הולכים למחוק אופציה אחת מרשימת הסופים האפשריים. ובכן, הרפתקאותיו של וולטר וויט לא היו "בסך הכל חלום"' אבל האופציה הזו מומשה דווקא באחת מהתוספות של מארז ה-DVD של הסדרה שייצא בקרוב. שם מתגלה "שובר שורות" כחלום של האל, הדמות אותה גילם בריאן קרנסטון ב"מלקולם באמצע".

הסרטון הוא כולו קריצה לסיטקום "ניוהארט", שהסתיים באופן דומה ונחשב עד היום לאחד מהסופים הגרועים בתולדות הטלוויזיה. מעבר לזה שהוא מצחיק ומחזיר לחיינו את ג'יין קצמרק, הוא גם נהנה להתבדח על חשבון הטלוויזיה המסחרית בארצות הברית, שלא הייתה מסוגלת להתמודד עם שבריר ממה שהיתה "ברייקינג בד". עכשיו כל שנותר הוא להמתין לסרטון שיחשוף כי "מלקולם באמצע" הייתה בכלל חלום של טים ווטלי.

קייט וולש מהאנטומיה של גריי (צילום: מערכת MAKO 5, 2 mako)
קייט וולש. מישהו התגעגע? | צילום: מערכת MAKO 5, 2 mako

צדק יהיה פה: קייט וולש היא "שופטת רעה"

לא, לא מדובר בספר הזיכרונות של מרגול מימיה ב"כוכב נולד, אלא בפיילוט מביתNBC  לסדרה קומית חדשהBad Judge  בכיכובה של קייט וולש ("מרפאה פרטית"). הסדרה תגולל את מעלליה של אישה משוחררת מינית, שלא פעם נהנית לשחק עם גבולות החוק ונאלצת לאזן בין אורח חייה הקיצוני לבין היותה שופטת בבית דין. 

מי שהגתה את הרעיון הלא-רע-בכלל הזה היא השחקנית אן הייש )"בחזרה ממלזיה") שהצליחה לגייס לטובת הפרויקט כמפיקים את וויל פרל ואדם מקיי, שאחרי שהשתלטו על הקומדיה הקולנועית ("והרי החדשות", "לילות טלדגה") והמקוונת (האתר Funny or Die) הם מתפנים לעשות את אותו הדבר גם לטלוויזיה (ביחד עם הסדרה החדשה שלהם "שלל בבל") נראה שיהיה כיף.

אנה גאן ואר ג'יי מיט בפאנל (צילום: Craig Barritt, GettyImages IL)
אנה גאן. יופי של ליהוק | צילום: Craig Barritt, GettyImages IL

ליהוק השבוע: התפקיד החדש והשווה של סקיילר וויט

על הדרמה הבריטית "ברודצ'רץ "המלצנו כאן בעבר, וציינו שדיוויד טננט ("דוקטור הו") ישחזר את תפקידו כבלש אלק הארדי גם בעיבוד האמריקאי שלה. החדשות הלוהטות מכיוון הרימייק הזה מגיעות הפעם מליהוק החוקרת שלצדו: לנעליה של השחקנית הבריטית אוליביה קולמן תיכנס לא אחרת מאשר אנה גאן, הלא היא סקיילר ווייט שכולנו אהבנו כל כך לשנוא.

אפשר לבוז לעיבוד המחודש (שיזכה לשם "גרייספוינט") ולתהות על נחיצותו, אבל דבר אחד כבר אפשר לרשום לזכותו: בניגוד לחששות האופפים כל רימייק אמריקאי, לא בחרו היוצרים שחקנית צעירה לתפקיד ונשארו נאמנים לרוח המקור. תחת הנסיבות, קשה לחשוב על מישהי מתאימה יותר לתפקיד החוקרת אלי מילר מאשר גאן. מודים, הצלחתם לסקרן אותנו.

זפזופים

טרנד גילוי העריות הנוכחי מסרב להיעלם, ובמסגרתו צפוי בקרוב להגיע סרט הטלוויזיה המבוסס על "פרחים בעליית הגג". השבוע זכינו בטריילר, עם הופעתה המסקרנת של קירנן שיפקה (סאלי מ"מד מן"). בבית של בטי דרייפר-פרנסיס זה לא היה עובר.

תשמחו בוודאי לשמוע ש"איך פגשתי את אבא" עוברת משלב הפיתוח ומתקדמת אל עבר פיילוט. ביקום מקביל וריאליסטי יותר כבר עובדים על "איך התגרשתי מאמא"

אחרי שבוטלה, הושבה לחיים ושוב בוטלה על ידי רשת AMC "דה קילינג" חוזרת לשישה פרקים אחרונים בנטפליקס. מי ייתן ומשם היא כבר לא תחזור.

>> בואו לפייסבוק שלנו