זה לא נגמר, זה לא הסוף: סדרה-בת ל"איך פגשתי את אמא"?

העונה התשיעית והקרובה תהיה גם האחרונה עבור טד, רובין, בארני, מרשל ולילי, אך אפילו המעריצים הנאמנים ביותר של "איך פגשתי את אמא" יסכימו שזה קורה כמה שנים מאוחר מדי. ובכל זאת, יוצרי הסדרה ממשיכים לסחוט את הלימון שנתנו להם החיים, גם כשכל שנותר ממנו הוא קליפה מרקיבה. לא מספיק שפרקי העונה הקרובה כולה יתרחשו במהלך סוף שבוע אחד, בראיון שהעניק השבוע יוצר הסדרה קרטר בייז למגזין TV Guide, הוא חשף שספין אוף לסדרה המצליחה היא אפשרות שלגמרי נלקחת בחשבון. הסדרה, אם תהיה, תעסוק במערכת יחסים, אם כי לא ידוע עדיין של מי: של טד והאמא, בארני ורובין, מרשל ולילי, או שני ילדיו של טד שלא יצאו את ביתם בתשע השנים האחרונות.

דמי לובאטו
תחזיר את הצבע ל"גלי"? דמי לובאטו | צילום: Jag Gundu, GettyImages IL
גלי פאקטור: דמי לובאטו תתארח ב"גלי"

הנה ליהוק שמוזר שלא התרחש כבר מזמן: הזמרת, השחקנית ושופטת ה"אקס פאקטור" דמי לובאטו, לוהקה לתפקיד בעונה החמישית של "גלי", והיא צפויה להופיע בשישה פרקים לפחות. לובאטו תגלם אמנית מיוסרת בשם דני, שחייה יצטלבו באלו של רייצ'ל, סנטנה וגם של הדמות החדשה בעונה הקרובה, בגילומו של בוגר "אמריקן איידול" אדם למברט. זהו התפקיד המשמעותי הראשון של לובאטו מאז ימיה בערוץ דיסני, שכן על אף הופעות אורח שונות, בשנים האחרונות התמקדה הטאלנטית בעיקר בקריירה המוזיקלית שלה ובתפקידה על כס השיפוט של ריאליטי הכישרונות. 

עוד מעט נהפוך לשונדה ריימס: שתי סדרות חדשות לטינה פיי

בזמן שנאבקתם השבוע בשלב 208 בקנדי קראש, טינה פיי מכרה לא אחת, אלא שתי הצעות לסדרות פרי עטה לשתי רשתות טלוויזיה שונות. האחת היא פיילוט לקומדיה בסגנון "חופשי על הבר", שתעסוק באשה צעירה המחדשת את יחסיה עם אביה. השנייה, גם היא קומדיה, מתמקדת בקולג' לבנות בלבד אשר מתחיל לקבל לשורותיו גברים. ההצעה הזו נחתה דווקא ברשת המתחרה פוקס, אשר הזמינה ממנה עונה שלמה ולא רק פיילוט. פיי צפויה לכהן כמפיקה אחראית בשתי הסדרות, אך ככל הנראה לא תככב באף אחת מהן.

     

חלומות נעורים: הנערים הדחויים של הטלוויזיה משחזרים קלאסיקת אייטיז

ג'ון יוז לא היה מלהק את הסרטון הזה טוב יותר בעצמו. באתר Funny or Die החליטו להפיק מחווה לאחת מהקלאסיקות של הבמאי המנוח, "חלומות צעירים", ורתמו למשימה את דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט אלסנדרה אמברוסיו ושניים מהנערים הכי מגושמים על המסך הקטן: אר. ג'יי מיט - וולט ג'וניור (או פלין, אם תרצו) מ"שובר שורות", ומרטין וויינר - גלן בישופ של "מד מן" (וגם בנו של יוצר הסדרה). השניים מצליחים לייצר אישה באמצעות מחשב ישן ודיסקט חבוט, אבל העניינים, כדרכם של עניינים, מסתבכים. מדובר אמנם במסיבה של חנונים, אבל באמת, לא להזמין את כריס ברודי ("הומלנד")? לא מגניב.

מאפיה-טאון: טריילר לסדרה החדשה של יוצר "המתים המהלכים"

פרנק דרבונט הוא יוצר מצליח שמאחוריו סרטים כמו "חומות של תקווה" ו"גרין מייל". הוא גם זה שהפך את "המתים המהלכים" לסדרת טלוויזיה, ועזב אותה בטריקת דלת ב- 2011. עכשיו הוא מתעתד לשוב לטלוויזיה, עם סדרה חדשה ומסקרנת בקנה: Mob City היא אירוע טלוויזיוני בן שישה פרקים, שיעלה לשידור ב- TNT בדצמבר הקרוב. הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס החל משנות הארבעים, והיא עוסקת במערכת היחסים השברירית של המשטרה עם המאפיונרים השולטים בעיר. דרבונט לקח עמו לסדרה החדשה את בוגרי "המתים המהלכים" ג'ון ברנת'ל וג'פרי דמאן, והם יופיעו לצד ניל מקדונה ("אחים לנשק"), המגלם את השריף.

מדוע התקשרו מעריצי "שובר שורות" למשטרה?

התקלה בתשתית הכבלים בפיירפילד, קונטיקט, לא יכלה לקרות בזמן גרוע יותר. ביום ראשון בערב נדהמו בתחנת המשטרה המקומית לקבל שיחות הקשורות בתקלה, ככל הנראה ממעריצים זועמים של "שובר שורות" או אוהדי בייסבול שלא היו יכולים לשאת את המחשבה שהתענוג שלהם עלול להימנע מהם. התחנה מיהרה לפרסם בעמוד הפייסבוק שלה סטטוס המדגיש שתקלה כזו איננה מקרה חירום, ולא מצדיקה פנייה לכוחות הביטחון.

קירנן שיפקה
הגיע הזמן שתקבל תפקיד ראשי. קירנאן שיפקה | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL
סאלי דרייפר ל"פרחים בעליית הגג"

השחקנית הצעירה קירנאן שיפקה, המגלמת את סאלי דרייפר ב"מד מן", לוהקה לאחרונה לתפקיד הראשי של קאת'י דולנגיינג'ר בסרט טלוויזיה שיופק על פי הקלאסיקה הספרותית "פרחים בעליית הגג". בערוץ "לייפטיים", שישדר את הסרט, כנראה פחות אהבו את ההצעה שלנו מתחילת המדור ללהק לתפקידים הראשיים את ילדיו של טד מוזבי. הו וול, סאלי דרייפר עברה מספיק בשביל לשאת על כתפיה את התפקיד.