תחיית המתים: "המתים המהלכים" שוברת שיאים

לאחר הפוגה שנמשכה כנצח, שבה ביום ראשון האחרון "המתים המהלכים" אל המסך, ועשתה זאת באופן חסר תקדים. אם עוד לא הספקתם לעשות היכרות עם התופעה, נספר שסדרת הזומבים של AMC משודרת בערוץ כבלים בתשלום, ולא מגיעה לכל בית אב ברחבי ארצות הברית. זה לא מונע ממנה, בעונתה הנוכחית, לשלוט בטבלאות הרייטינג, כשמדי שבוע היא מנתצת את שיאי הצפייה שהיא עצמה קבעה. אל הפרק התשיעי בעונה השלישית התכווננו 12.3 מיליון אמריקנים, ששברו את השיא הקודם של "המתים", שעמד על 10.9 מיליון. באותו הזמן, לצורך השוואה, שודר טקס פרסי הגראמי, שספג מפלה של 30 אחוזים בנתוני הצפייה. לא חייבים להיות מעריצים אדוקים של הסדרה כדי להעריך את המסקנה: הדרמה האיכותית לא מתכוונת ללכת לשום מקום, היא כאן, והיא תמשיך לנגוס באחוזי הצפייה של כל השאר.

החורף כבר כאן: טריילר ראשון ל"משחקי הכס"

תודה HBO, על שהואלת בטובך לגאול אותנו מאינספור סרטוני "מאחורי הקלעים" ו"הכירו את", ושחררת טריילר ראשון לעונה החדשה של "משחקי הכס". הטריילר לא חושף יותר מדי, אבל מבטיח לא מעט: יהיה כאן כאוס. קלוז-אפים נוטפי רצינות ומוזיקה דרמטית הם לפעמים כל שדרוש כדי לגרום לנו על מנת לכוון את הממיר המקליט, גם אם בסתר ליבנו אנחנו יודעים שגם העונה הזו הולכת לשבור לנו את הלב ולהרוג מלא דמויות אהובות. אבל היי, בשביל זה אנחנו צופים בה.

כריסטינה אפלגייט יום הולדת
ביוש | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

משלימה שעות שינה: כריסטינה אפלגייט עוזבת את "ערים כל הלילה"

את ההפתעה של השבוע מספקת כריסטינה אפלגייט, שבצעד בלתי צפוי החליטה לעזוב את הסדרה בכיכובה, "ערים כל הלילה". התפטרות של כוכב ראשי נחשבת לצעד חריג בסדרת פריים טיים. אפלגייט עצמה, שצפויה לככב בהמשכון המדובר של "והרי החדשות", מסרה כי העבודה על הסדרה היתה חוויה בלתי רגילה, אל השינויים המתמשכים ממנה היא סובלת אילצו אותה להחליט לעזוב.

ב- NBC כבר מעלים שמות פוטנציאליים של שחקניות שעשויות למלא את נעליה לצד הצלע הגברית של הסדרה, וויל ארנט. בין השמות הבולטים ניתן למנות את ליסה קודרו ("חברים"), אם כי תגובה רשמית בנדון טרם התקבלה. המדור מבקש, בעדינות, בואו ופשוט נסיים את זה יפה. גם ככה אף אחד לא צפה בכם.

דה וונטד
דה וונטד. נראה לנו | וידאו WMV: Joseph Okpako, GettyImages IL

תפסו מחסה, וואן דירקשן: דה וונטד מקבלים סדרת ריאליטי

הו, להקות בנים. בדיוק כשחשבת שהן עוזבות לתמיד, מגיעה עוד אחת, ואם המצב ממש רע, הן מגיעות בזוגות. בשנה האחרונה מדובר בקרב בין וואן דירקשן ודה וונטד, ובעוד הראשונה מקבלת סרט קולנוע בתלת ממד, השנייה זוכה לכבוד האמיתי: תכנית ריאליטי.

 ערוץ E! הודיע השבוע על כוונתו לשדר סדרה שתעקוב אחרי חייהם של חברי דה וונטד, להקת הבנים הבריטית המצליחה שאיננה וואן דירקשן. על הלהיט בהתהוות אמונה חברת ההפקות של ריאן סיקרסט, שעומדת מאחורי יצירות מופת נוספות כמו "משפחת קרדשיאן". הקלאסיקה הטלוויזיונית הזו צפויה להגיע למסכים ביוני, אז פנו לעצמכם קצת זמן אם אתם מתעניינים בחברי הלהקה, הפמלייה שלהם, ובנות הזוג המתחלפות. אם תהיו טובים ולא תמצמצו, אולי אפילו תראו את לינדזי לוהאן.

קיפינג אפ: הריאליטי של משפחת נלסון מנדלה

מסתבר שלא צריך להיות להקת בנים או אייקון טראש בשביל לזכות בריאליטי, מספיק להיות קשור בקרבת דם לאחד מהמנהיגים החשובים בעולם. Being Mandela, שעלתה השבוע לשידור בערוץ Cozi TV, מביאה למסך את סיפורם של נכדיו של נלסון מנדלה. ויש לו עשרים כאלו. גם אם סבא שלהם היה ללוחם האפרטהייד הגדול בהיסטוריה, הריאליטי על הנכדים הדרום אפריקאיים לא סוטה הרבה מגבולות הז'אנר: אמהות נוקשות, ריבים בין אחיות ורכילות משפחתית, לצד ציד כרישים ופעילויות דרום אפריקניות אחרות.

ועם זאת, קשה שלא לתהות מה עושה משפחה מכובדת שכזו בריאליטי. "נשמור על הכבוד והיושרה של השם מנדלה", הבטיחה סוואטי דלמיני, נכדתו של מנדלה וכוכבת התכנית. אז אולי לא מדובר בגרסה היוהנסבורגית של האחיות קרדשיאן, אבל לא בטוח שבשביל זה ישב סבא נלסון שנים על גבי שנים בכלא.

זפזופים:

צ'ארלי שין הצטרף למצוד אחר רוצח סדרתי לאחר שהאחרון הצהיר כי הוא מעריץ שרוף שלו. ואתם חשבתם שעולם התוכן של רוצחים מסתכם ב"התפסן בשדה השיפון".

מסתבר שסת' כהן ובלייר וולדורף יוצאים במציאות. זאת בהנחה שהמציאות היא המוח של עאבד נדיר מ"קומיוניטי".

במאי הקולנוע ברט ראטנר עובד על סדרת אנימציה שתתבסס על משחק הפייסבוק הפופולרי "פארמוויל". בניגוד לגידולים במשחק, גם אם תקצרו אותה בזמן, הסדרה הזו עדיין תהיה רקובה.