ניקי מינאז' ומריה קארי
ראוררררר

ילדות רעות: ניקי מינאז' ומריה קארי לא מפסיקות לריב

עם שידור פרק הבכורה של העונה ה-12 של "אמריקן איידול", הוסחה דעתה של המדינה מהאודישן המוצלח של שירה גבריאלוב. ועכשיו, אלא אם מוג'דה ילדת הפלא מתכננת להיבחן בפרק הבא, אפשר לשוב ולהתעסק בנושא לשמו נתכנסנו: המריבות בין השופטות החדשות והלוהטות מריה קארי וניקי מינאז'. מפיקי "איידול" סומכים על הנוסחה החבוטה להחריד של שתי דיוות מתכתשות, שממחזרת את עצמה לעייפה כמעט בכל תכנית מהז'אנר. לכן, הופתענו לראות ששתי הזמרות משחררות צד גיקי לא צפוי ומתווכחות סביב ציטוט מהסרט "ילדות רעות". מריה מסבה לטינה פיי קיתונות של גאווה ומוכיחה את עליונותה על ניקי, שבתגובה מגמגמת חצאי משפטים. לנו לגמרי ברור מי הולכת להיות רג'ינה ומי גרטשן, וכמו כן, fetch לא הולך לקרות. אבל האם הן יודעת ששיין אומן הוא מייק מ"הומלנד"?

2 אחיות שלייה 1: טיה ותמרה זוללות 

זוכרים את טיה ותמרה, כוכבות סדרת הניינטיז "תאומות"? ובכן, אחרי הוידאו הזה יהיה לכם קשה לשכוח. מאז שהשתתפו האחיות מורי בעיבוד ל"אורה הכפולה" הן הספיקו לעשות מה שכל כוכב עבר עושה: תכנית ריאליטי. החתונות והלידות של השתיים לא היו מעניינות במיוחד אילולא היו מתנהגות כאחרונות הטינאייג'רים המנוזלים ומנסות לשכנע האחת לטעום ממיצי גופה של השנייה. אחרי שטיה שכנעה את תמרה לנסות קצת מחלב האם שלה, הגיע זמן הנקמה. ופייבאק, כידוע, היא כלבה שתכריח אותך לאכול את השלייה שלה. וזה בדיוק מה שעשתה השבוע תמרה, זמן לא רב לאחר לידת בנה. אגב, בכדי להקל מעט על אחותה האומללה מהלה תמרה את נוזל השלייה בברנדי. המשקה, לא מואישה. צ'ירז!

XOXO אקפולקו: "גוסיפ גירל" מקבלת גרסה מקסיקנית

בואנס דיאס אקפולקו, לס הבלס גוסיפ גירל. חודש אחרי שהסתיימה סדרת האם הניו יורקית, ו"אחת שיודעת" כבר זוכה לחידוש לטיני שמעביר את מקום ההתרחשות מדירות הפאר של מנהטן לחופיה ומסיבות בריכותיה של אקפולקו. המקסיקנים נרגשים כאילו מדובר בלא פחות מגרסה מקומית ל"חטופים", וקשה להאשים אותם. הדמיון בין הקאסט המקסיקני לזה המקורי נע על הסקאלה שבין לא נעים למפחיד, מסוג הדברים שמוכר בבאסטה בבנגקוק היה מכנה "סיים סיים בט דיפרנט", אבל פרויד קרא לזה "המאוים". אנחנו קוראים לזה "איזה מזל, כבר חששנו שגדל כאן דור שלא ילמד ספרדית מהטלוויזיה". בסיטוס, גוסיפ גירל (אקפולקו).

מאחורי הקלעים: בואו לפגוש את הדמויות החדשות של "משחקי הכס"

העונה השלישית של "משחקי הכס" חוזרת אל המסכים בסוף חודש מרץ, ובמרכזה יעמוד "סופת החרבות", הספר השלישי בסדרת "שיר של אש ושל קרח". העונה החדשה מזמנת לנו כמה מן הדמויות המשמעותיות בסאגה, וסרטון חדש מסט הצילומים מפגיש אותנו להיכרות קצרצרה עם שתיים מהן. הראשונה היא ליידי אולנה רדווין, בגילומה של השחקנית הבריטית הוותיקה דיאנה ריג, סבתה התככנית של מרג'ורי טיירל, והשנייה היא דמותו של מאנס ריידר (קירן הינדס, "מינכן"), מורד שערק ממשמר הלילה וגייס לו צבא משל עצמו. בנוסף, צפויות עוד דמויות חדשות רבות לצוץ בממלכת ווסטרוז, לצד הדמויות הוותיקות והאהובות. אלו שעדיין לא מתו, כמובן.

אין תמונה
וזה מפעם

בחזרה למסך: הסדרה החדשה של מייקל ג'יי פוקס

מייקל ג'יי פוקס הוא אחד השחקנים האהודים ביותר בתולדות האנושות, ואין אחד שלא נשבר לו קצת הלב כשהודיע על מחלת הפרקינסון בה לקה. ההתמודדות עם המחלה אילצה את פוקס לקחת פסק זמן ממשחק, פרט להופעות קצרות בקולנוע ובטלוויזיה שערך מדי פעם. עם השנים חזר פוקס אט אט לפעילות, ובסתיו הקרוב הוא כבר יסחוב סדרה שלמה על כתפיו. רשת NBC נתנה אור ירוק לסיטקום המבוסס בחופשיות על חייו האישיים של פוקס, ובו הוא יגלם מגיש טלוויזיה חולה פרקינסון שחוזר לעבודה לאחר שתרופה חדשה מצליחה למזער את הסימפטומים של המחלה ולהקל עליהם. לתפקיד אשתו של פוקס לוהקה בטסי בראנדט ("שובר שורות"), שמואסת בתפקידה כעוגן של המשפחה והופכת חסרת סבלנות כלפי הסביבה. אמנם זו לא הקלפטומניה שפיתחה בזמן שהייתה נשואה להאנק שריידר, אבל השילוב של ברנדט ופוקס נשמע מבטיח. 

בואו לפייסבוק שלנו!