ג'ורג' וג'רי במסעדה של טום (צילום: טוויטר)
סתם עוד יום של ניינטיז | צילום: טוויטר
מהומה בדיינר

האינטרנט כמעט התמוטט השבוע כשבטוויטר צצה לפתע תמונה של ג׳רי סיינפלד וג׳ייסון אלכסנדר מחוץ ל- Tom’s Restaurant, הדיינר המיתולוגי של ״סיינפלד״ וחבורתו. וכאילו בכדי להוסיף ולשגע את הרשת, השתדלו השניים לשמור על חזות ניינטיזית, במיוחד אלכסנדר, ששלף מהבוידעם את המעיל האדום והמנופח של ג׳ורג׳. הוא אפילו נפטר מהפאה אותה הוא מקפיד לחבוש בשנים האחרונות וחזר למראה הקירח (לא קירח, מקריח!) של הדמות שעשתה אותו.

אלי פיליפידס, הגולשת שצילמה את התמונה והפיצה אותה, הוסיפה לתדלק את המדורה שהתחילה וסיפרה בהמשך שבתוך המסעדה נכח צוות צילומים (זאת בניגוד ל״סיינפלד״, שם צילמו את האתר מבחוץ בלבד). הסאגה הסתיימה כשזמן לא רב לאחר מכן צולם גם היוצר השותף של ״סיינפלד״, לארי דיויד, כשהוא יוצא מהמסעדה.

הספקולציות לגבי טיב המפגש המסתורי רבות כמו שידורים חוזרים של הסדרה על כלום, במיוחד כשהוא מתקיים כשבוע לאחר ההכרזה המרעישה של סיינפלד לפיה הוא ודיויד עובדים בימים אלו על ״פרויקט ענק״. בין הסברות הפופולריות: פרק מיוחד של ״קומיקאים במכוניות קונים קפה״ — סדרת הרשת המצליחה של סיינפלד, צילומים הקשורים למחזה שכתב דיויד שעשוי להיות אותו ״פרויקט ענק״, או צילומים פרסומת המיועדת לשידור במהלך הסופרבול.

המדור לא יתנגד לאיחוד נוסף של ״סיינפלד״ מכל סוג שהוא, אך מבקש להנמיך ציפיות ולזרוק את האפשרות שהם בסך הכל ישבו ודיברו על ההשלכות האפשריות של החוק לאיסור סמלים וכינויים נאציים.

אין תמונה
ניפגש בביג בן
הקאמבק של ״24״ פרטים חדשים נחשפים

במאי הקרוב תעלה לשידור עונת הקאמבק של ״24״, ובמסיבת עיתונאים של איגוד מבקרי הטלוויזיה נידבו מפיקי הסדרה והכוכב הראשי, קיפר סאתרלנד, כמה פרטים על העלילה: ג׳ק באוור ישוב לחיינו בלונדון, שם תתרחש ותצולם הסדרה. באוור נמלט לאנגליה מארצות הברית, בה הוא נחשב עדיין ליעד מבוקש של ה- CIA, שנמצא באופן תמידי במצוד אחריו. בעקבות ביקור של נשיא ארצות הברית בממלכה המאוחדת, הוא נתקל במידע קריטי שגורם לו לצוץ ממקום מסתורו ו״לפוצץ את כל העניין״.

צוות התכנית שומר עדיין על עמימות כבדה סביב העונה, שתכלול 12 פרקים (בניגוד לפורמט המקורי של 24 שעות רצופות), אבל דבר אחד וודאי: זה נשמע מבטיח. רשת פוקס לא תיתן למותג החזק שלה להתמסמס עם הפקה מחופפת, ונראה שהיא מוכנה להשקיע כסף ומשאבים על מותחן ריגול עם וייב בינלאומי ודמויות ישנות ואהובות.

מד מן - עונה 6 פרק 8 (צילום: AMC)
סליחה, אני לא מתנשק אחרי הלילה הראשון ביחד | צילום: AMC
היכן בעולם נמצא דון דרייפר: תמונות ראשונות מהעונה האחרונה של ״מד מן״

השבוע פורסמו תמונות ראשונות מסט הצילומים של העונה השביעית והאחרונה של ״מד מן״. בתמונות נראה דון דרייפר (ג׳ון האם) מחכה למונית מחוץ למלון אלגונקווין הניו יורקי, מה שמעלה באופן מידי את החשד שמנהל הקריאייטיב חזר להרגליו הישנים של ניהול רומנים ברחבי מנהטן. כצפוי, הוא נראה נהדר בזמן שהוא עושה את זה, מה שלא משאיר לנו הרבה סיבות להתלונן. הפרק הראשון בעונה השביעית, שבדומה לעונה האחרונה של ״שובר שורות״ תחולק גם היא לשניים, ישודר ב- 13 באפריל.

ניוזרום עונה 2 (צילום: Melissa Moseley / HBO)
מה, זה הכל? | צילום: Melissa Moseley / HBO
זפזופים

זיווג מגן עדן: לואי סי.קיי כותב פיילוט לסדרה בכיכובו של זאק גליפיאנקיס. אם אלו לא חדשות טובות מספיק עבורכם, אז דעו גם ש״לואי״ חוזרת במאי.

״חדר החדשות״ תחזור לעונה שלישית ואחרונה. אנחנו כבר מעכשיו לא-מתגעגעים.

״טיפול אונליין״ של ליסה קודרו, לעומת זאת, מחודשת לעונה רביעית. כי מטפלים נוראיים יודעים לעשות טלוויזיה מעולה.

>> בואו לפייסבוק שלנו