זה ייגמר בדם: "דקסטר" עם טיזר חדש ורצחני

"מאז ומתמיד הייתי מפלצת מצוחצחת, אך לאחרונה, האמת החלה לזלוג". במילים אלו פותח דקסטר מורגן את הטיזר לעונה הקרובה והשמינית במספר של הסדרה בכיכובו, ומזמין אותנו לעוד הצצה אל מוחו הבלתי מפוענח של הרוצח הסדרתי. "אני מאבד שליטה", הוא מוסיף, ומבטיח: "זה לא יהיה יפה". כבר כמה עונות ש"דקסטר" נמרחת לה לאיטה, ונדמה ששיאה כבר מזמן מאחוריה. עתידה ברשת Showtime עדיין לא ברור, אם כי שמועות מרמזות שהעונה הבאה תהיה גם האחרונה. אם זה אכן המצב, ל"דקסטר" אין כבר מה להפסיד, ורצוי שתוציא את התותחים הכבדים ותתעלה על עצמה לקראת סיום. או שפשוט תסתיים כבר, למען השם.

קייטי סגל- פונדקאות (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
קייטי סגל. כבר לא פגי | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

יום האם: קייטי סגל לוהקה ל- Glee

סדרה נוספת שגוועת לאטה על מסכי הטלוויזיה שלנו היא Glee, שהתחילה כמיוזיקל תיכוניסטי מרענן וחדשני והפכה אט-אט לאסופה של קלישאות מעייפות. בניסיון להפיח חיים במקהלה העליזה של תיכון מק'ינלי, הודיע השבוע יוצר הסדרה ריאן מרפי על הרכש החדש: קייטי סגל, זוכת פרס גלובוס הזהב על "ילדי האנרכיה", ולנצח פגי באנדי של "נשואים פלוס". סגל תגלם את אמו של ארטי (קווין מקהייל), ותצטרף בכך לשורה ארוכה של ידוענים שהופיעו בסדרה בתור בני משפחותיהם של הגליקים, כמו ג'ף גולדבלום, גלוריה אסטפן וקרול ברנט. תפקיד האב עדיין לא אויש, אך מקהייל עצמו מקווה לראות את הארי קוניק ג'וניור בתור ספק הגנים המוזיקליים שלו.

ביי, בנות: כריסטופר אבוט עוזב את "גירלז"

משהו רקוב בממלכת "בנות". הסדרה המדוברת של לינה דנהם היתה בשתי העונות שלה חביבת המבקרים והרשתות החברתיות, ותפסה לעצמה (ובצדק) מקום של כבוד בקרב סדרות המאסט של השנים האחרונות. ברם, מזה זמן מה, יש תחושה שמשהו שם חורק. פרק סיום עונה מאכזב, ריענון שגרתי בצוות הכותבים שהצליח לתפוס כותרות, ולבסוף, הוטלה הפצצה: כריסטופר אבוט, המגלם את צ'רלי, עוזב את הסדרה ולא ישוב לעונה השלישית. הסיבה הרשמית לעזיבה היא שאבוט "לא אהב את הכיוונים אליהם הלכה הסדרה", אך שמועות על סכסוך בינו לבין דנהאם לא בוששו להגיע. עם כל הצער והגעגוע, חייבים להודות שיש דבר אחד משמח במיוחד בעזיבה הזו: היא מציבה אתגר חדש בפני דנהם, ואין ספק שהיא זקוקה לאחד.

תיק פתוח: הצצה ראשונה לג'יליאן אנדרסון ב"חניבעל"

השבוע שודר פרק הבכורה של "חניבעל", הדרמה החדשה והמושקעת של NBC. הרייטינג אמנם לא תאם את הציפיות, אבל זה לא משהו שלא למדו להסתדר איתו כבר ברשת, ומכל הכיוונים מבטיחים: תבואו לראות, זה ממש טוב, וזה אפילו משתפר. אם פרק הבכורה עסק בעיקר בהצגת הדמויות והתעלומות שיעמדו במרכזה של "חניבעל", הפרק השני מתעתד להתחיל ולצלול לעומק. בפרק הזה תערוך ג'יליאן אנדרסון ("תיקים באפילה") את הופעות הבכורה שלה, בתור לא פחות מהפסיכיארטית של חניבעל לקטר בכבודו ובעצמו. חדי העין יבחינו בקריצה למוסד הפסיכיאטרי של "שתיקת הכבשים", כל השאר יצטרפו בפרק המלא, שישודר בארצות הברית ביום חמישי. אל תביאו אוכל.

לרדת מהעץ: טריילר חדש לסדרה המעולה הבאה

כשהמדור נדלק על סדרה, הוא מסרב לשחרר, וזה מה שקורה עכשיו עם Family Tree. סיפרנו כאן לפני שבועות אחדים הסדרה החדשה שיצר כריסטופר גסט ("מחכים לגופמן") עבור HBO, והשבוע מגיע טריילר נוסף ששופך עליה קצת יותר אור. Family Tree עוקבת אחרי טום (כריס או'דאוד, "מסיבת רווקות"), שמקבל ירושה מפתיעה ויוצא למסע לגילוי שורשיו האמיתיים. בדרך הוא פוגש המון פרצופים מוכרים ונקלע לסיטואציות מפוקפקות, כאלו שכוללות למשל רכיבה על פוני ובובת קופיף מדברת. כל הכיף הזה יגיע ב- 12 במאי, אז יתחיל טום במסע הגילוי העצמי שלו. לא רוצים להרוס, אבל בסוף נחשף שהוא בכלל נצר למשפחת בלקינד.

זפזופים

יש תאריך לעונה החדשה של "משפחה בהפרעה"! כל הפרקים יעלו לנטלפיקס ב- 26 במאי, מה שאומר שב- 27 כבר תהיו פנויים כי תסיימו לראות את כולם.

הפריקוול ל"פסיכו", סדרת האימה Bates Motel, חודשה לעונה שנייה לאחר שפרקי הפתיחה שלה הניבו נתוני צפייה לא רעים. אם היה עוד ספק, טרנד האימה הטלוויזיונית לא הולך לשום מקום.

לסופרבול הכלבלבים המסורתי, ה- Puppy Bowl עומד לקום בשנה הבאה מתחרה. כן, גם על גזרת החמידות הזו משתלטים החתלתולים, והם יתחרו בקרוב ב- Kitten Bowl. אז במקום לצלם את החתול שלכם לאינסטגרם, תתחילו לאמן אותו להיות קוורטרבק.