המערכון הטוב ביותר של השבוע

ג'ון סטיימוס וג'וליאן מור הגיעו לתכנית של ג'יימס קורדן ושיחקו איתו בסצנה של אופרת הסבון שכולנו חיכינו לה – זאת שמורכבת רק ממילים מתוך שירים של טיילור סוויפט:

המשחק הכיפי של השבוע

השחקנית ברי לרסון ("סקוט פילגרם נגד העולם", "אסון מהלך" והסרט החדש והמסקרן "Room") הגיעה ל"טונייט שואו" של ג'ימי פאלון ושיחקה איתו ב"משחק הלחישות":

הקטע הכי ג'ימי פאלוני של השבוע

בעולם החדש של הלייט-נייט, ג'ימי פאלון בידל את עצמו בחיבה המוגזמת שלו משחקים והאווירה ה"כיפית" שהוא משרה על התכנית. במשחק הזה, שאקיל אוניל ויו ג'קמן נאלצים לחלוק תא טלפון עם אנשים מפתיעים תוך כדי שהם עונים על שאלות טריוויה. זה פחות כיפי ממה שזה נשמע:

ראיון ה-TMI של השבוע

לינה דנהאם הגיעה לג'ימי קימל כדי לקדם את העונה החדשה של "בנות" שתעלה בינואר 2016, סיפרה על נסיעתה ליפן לצורך הצילומים ועל בדיקת השתן שנאלצה לעשות שם:

הקטע הגס שהוא לא באמת גס הטוב של השבוע

פינתו האהובה של ג'ימי קימל, "צנזורה לא הכרחית", בה הוא מצנזר שלא לצורך קטעי טלוויזיה, במהדורה משעשעת במיוחד:

הקטע הטוב ביותר של השבוע שהוא בעצם סתם קטעים מיוטיוב

אחד היתרונות הגדולים של ג'ימי קימל תמיד היה השימוש היצירתי שלו באינטרנט ובתרבות שקיימת ברשת. עכשיו, לקראת טקס פרסי הנובל שיערך ב-10.12, הוא ממליץ על מתן הפרס בתחומים שונים לאידיוטים מהיוטיוב. הפעם, פרס נובל בכימיה:

האורח המוזיקלי הטוב של השבוע

להקת הפסיכדליה האוסטרלית "טיים אימפלה" הגיעה ללייט שואו של סטיבן קולבר, וחבריה ארוכי השיער הוכיחו שהם באמת נראים חמודים כמו שהם נשמעים:

האורח המוזיקלי הטוב של השבוע - מקום 2

הראפר הלוהט אסאפ רוקי הגיע ל"לייט-לייט שואו" של ג'יימס קורדן וניסה לתת פייט להופעות המדהימות של קנדריק לאמאר ב"אלן" ואצל סטיבן קולבר מלפני כמה חודשים:

השיחה המוזרה ביותר של השבוע

אלן פייג' הגיעה ל"קונאן" כדי לקדם את סרטה החדש “Freeheld”, וסיפרה לקונאן על בקשות מוזרות שהחלה לקבל ברשת – שתיתן שמות לחיות (וקקטוסי) מחמד:

החיה החמודה של השבוע

מישהו אצל "קונאן" כנראה קלט את הפוטנציאל שיש בחיות חמודות בכלל ובעצלנים בפרט. יש גם גור של פומה:

ה"ג'ון אוליבר מסביר דברים בצורה מדהימה" הטוב ביותר של השבוע

השבוע בפינתנו "ג'ון אוליבר מסביר דברים בצורה מדהימה" – הפליטים והמהגרים באירופה: