המערכון הטוב ביותר של השבוע

ג'ימי קימל עושה סיבוב על פייסבוק - משימה שקשה לחדש בה - אבל מצליח יפה עם מערכון פשוט וחזק על שירות עתידי (מומצא) של פייסבוק, "אתה קסום", שמחליף את המשתמש בכל מובן. הכי מראה שחורה:

השיר המצחיק של השבוע

אז מתברר שאלאניס מוריסט חזרה לחיינו, אם נרצה בכך או לא. בשבוע שעבר היא התארחה אצל ג'ימי פאלון וביצעה את "Ironic" בקול של תרנגול. השבוע היא הגיעה לקורדן, וביצעה איתו גרסה מעודכנת לעידן הרשתות החברתיות לאותו להיט ענק בדיוק. פאלון יוצא מנצח כי הוא היה שם קודם, אבל וואלה הגרסה של קורדן מצחיקה יותר: 

האמירה החדה של השבוע # 1 (נשים)

הסנאטורית קלייר מק'אסקיל הגיעה לסטיבן קולבר ויצאה במסר לגברי העולם: "סתמו את הפה, הדעה שלכם לא מעניינת אותנו": 

האמירה החדה של השבוע # 2 (מיעוטים)

הקומיקאי האמריקאי ממוצא הודי עזיז אנסרי מככב בימים אלה בסדרה שיצר בנטפליקס, "Master Of None", שזוכה להייפ די משוגע ולביקורות חמות. גם הוא הגיע לקולבר וניצל את הבמה כדי לדבר על חוסר הגיוון האתני בטלוויזיה בכלל, וברשת של קולבר, CBS, בפרט: 

הרגע הלימודי של השבוע

מדען העל בריאן גרין הגיע לקולבר וניסה להסביר בתמצות ובהפשטה את תורת היחסות. זה מתחיל בקצת דיבורים אבל נגמר בהדגמה די מדהימה של היקום עם בד שחור וכדורים צבעוניים:

הקטע המוזיקלי של השבוע

בשבוע חלש מבחינת אורחים מוזיקליים, הרכב ההיפ-הופ הצעיר "The Internet" הגיע לקולבר (כמובן - מישהו שם דואג להפציץ בתחום המוזיקלי) וביצע את השיר "Under Control": 

הקטע הכפול של השבוע

בעקבות מכירת ציור עירום של מודיליאני בהמון המון כסף גם ג'ימי קימל וגם סטיבן קולבר החליטו להשתעשע עם נהלי הצנזורה הנוקשים והמופרכים של הרשתות שלהם - כל אחד בדרכו. קימל עשה דבר פשוט, קליט, ויזואלי ופופי:

קולבר תקף את הנושא כמו שהוא למד בשנותיו ב"דיילי שואו", עם תחכום, חוצפה ומסר:

ה"רציני, פאלון? רציני?!" של השבוע

פאלון חובב המשחקים שובר שיאים של חוסר השקעה עם קטע שהוא באמת פשוט הוא ודניאל רדקליף שופכים מים אחד על השני. רדקליף דרך אגב בהופעה גלוחת ראש ומחוצ'קנת במיוחד, אבל עדיין חמוד:

פינת הליטוף

כבר היו לנו במדור זה בעבר חיות משונות, כי אם האינטרנט לימד אותנו משהו זה שאנשים אוהבים לצפות בחיות ולומר "איזה חמוד". אז פאלון הביא גם הוא לתכניתו קיפודן כלשהו. איזה חמוד:

פינת ה-SNL

אליזבת' בנקס הנהדרת הנחתה השבוע את סאטרדיי נייט לייב, אבל הפוקוס הלך למתקפת הטרור בפריז שגררה את התגובה המאופקת והממלכתית הזו בפתיחת הפרק:

ולסיום: ה"ג'ון אוליבר מסביר דברים בצורה מדהימה" של השבוע

הפעם, במקום הקטע הארוך של אוליבר (שהתמקד השבוע בליגות הספורט-פנטזי שסוחפות את אמריקה), הנה תגובתו של הגאון הבריטי למתקפה בפריז. הפעם, הוא השאיר את האיפוק בבית: