המערכון הטוב של השבוע

רוב לאו הגיע לג'יימס קורדן שעשה איתו תכנית אירוח חמודה שמבוססת על משחק מילים על השם של לאו (יורדים נמוך), אבל כיפית בעיקר כי קורדן הוא בנאדם כיפי:

המשחק הג'ימי פאלוני של השבוע

אדל הגיעה לפאלון ואנחנו נתייחס בכבוד למעמדה ונראה לכם כל דבר קטן שהיא עשתה שם. הם שיחקו במשחק קופסאות השקרים של פאלון. אח, המבטא הזה:

המרואיין החמוד של השבוע

אוזו אדובה, הידועה בתור "קרייזי אייז" מסדרת הכלא "כתום זה השחור החדש", הגיעה לסת' מאיירס וסיפרה בהתרגשות על ההצטרפות הטרייה שלה לכנופייה של טיילור סוויפט:

השיר המצחיק של השבוע

אלי גולדינג מבצעת עם ג'יימס קורדן במגוון סגנונות את הלהיט שלה מהפסקול של "50 גוונים של אפור", Love Me Like You Do. מרוק, דרך היפ-הופ, מוזיקת מועדונים, פולק ועד גוספל כנסייתי מהדהד:

הסייד-קיק של השבוע

בתוך העולם הגדול של תכניות האירוח ומלחמות הלייט-נייט של ארה"ב, תמיד היה מקום של כבוד למלחמתם של מנהיגי להקות הבית. לפאלון יש את קווסטלאב מנהיג "הרוטס" (ואיש מדהים למדי באופן כללי), שנתפס בדרך כלל כמלך הז'אנר, אבל לקורדן יש את רג'י וואטס, שהולך ומשתפר ואוסף לעצמו עדת מעריצים. אז קורדן הכין לו סרטון היכרות קצר. איזה תלתאז': 

אובססיית הסטאר-וורס של השבוע

ג'ימי קימל בילה כמעט את כל השבוע בלהרים ל"מלחמת הכוכבים" (עוד שבועיים הכוח מתעורר!). בין היתר, אנשיו יצרו את הסרטון הזה, שמציג איך היה נראה "הכוח מתעורר" כקומדיה רומנטית: 

הקטע המוזיקלי של השבוע

אדל. אצל פאלון. Water Under The Bridge. בכי. בכיייייי:

המחרוזת הכיפית של השבוע, או: ג'ימי פאלון תפסיק לדבר ותמשיך לשיר

אחרי כל הגרסאות הכיפיות של "ההיסטוריה של הראפ" שיצר עם ג'סטין טימברלייק, פאלון מנסה לשחזר את הצלחת קונספט המחרוזת. הפעם - ראשידה ג'ונס והוא שרים להיטים מוכרים בשינוי קטן - והופכים אותם לשירי חגים:

הקטע שבטוח ראיתם כבר אבל אי אפשר להשמיט כי וואלה זאת אדל ואיזה יופי זה

כאמור, אדל אצל פאלון, וזו ה-פנינה של המפגש הזה - ביצוע מיוחד ל"הלו" עם להקת הבית (זוכרים שדיברנו על קווסטלאב? אז זה הבחור המדהים עם האפרו בצד שמאל מאחורה) וכלי נגינה ילדותיים: 

הקטע במקום ג'ון אוליבר של השבוע

ג'ון אוליבר לא שידר השבוע תכנית (חג ההודיה וכל זה), אבל הבמאי המרתק ספייק לי הגיע לקולבר כדי לזרוק עלינו פניני חוכמה מעוררי מחשבה במקומו. הוא מדבר על סרטו החדש "שי-ראק", על שחורים באמריקה, על חוקי הגבלת נשק ועל סמואל ל. פאקינג ג'קסון: