האורחת המכובדת של השבוע

בזמן שבן זוגה נאם בכיכר רבין, המועמדת המובילה לנשיאות הילארי קלינטון הגיעה לקולבר ושטחה את משנתה. לגבי מה? הרגלי הצפייה שלה ב"האישה הטובה" כמובן:

המערכון המוצלח של השבוע

סנדרה בולוק הגיעה לפאלון ושיחקה איתו ב"אנשים אמיתיים ידיים מזויפות". יש גלידה:

מפגש הפסגה של השבוע

טרבור נואה, הלא הוא המחליף הלעולם--לא-יהיה-טוב-מספיק של ג'ון סטיוארט ב"דיילי שואו", הגיע לקימל וסיפר על המעבר מדרום אפריקה לארה"ב:

הטריילר המזויף של השבוע

קריסטן וויג, האהובה מאוד על כל מי שיש לו שכל בראש ולב בחזה, הגיעה לקימל לקראת יציאת הגרסה הנשית בכיכובה ל"מכסחי השדים". כבדיחה על טכניקת בחירת הסרטים שלה (אחד בשבילם - קומדיה, אחד בשבילי - דרמה קורעת לב) הפיקו בתכנית טריילר לסרט חדש בכיכובה: 

הפרודיה המוזיקלית של השבוע

כולם (כולל אנחנו) דיברנו השבוע על שיר החזרה של אדל, "Hello". ג'יימס קורדן הרים את הפלאפון המיושן וצילם פרודיה די מוצלחת על הקליפ הויראלי:

החיות החמודות של השבוע

אצל קימל ציינו את האלווין במגוון דרכים, אחת מהן היא תצוגת תחפושות הכלבים השנתית שהם עורכים זו השנה השלישית:

האורח המבסוט על עצמו של השבוע

עוד בספיישל ההאלווין של ג'ימי קימל, האריסון פורד לא מגלה כלום על "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", אבל בתחפושת של נקניקיה בלחמניה:

הרגע הקצת מצחיק אבל גם קצת עצוב של השבוע 

המתאגרף לשעבר והסלב לעת מצוא בהווה מייק טייסון הגיע לג'ימי פאלון, שלעג לפגם המפורסם שיש לטייסון בדיבור. זה נגמר בחיקוי קולני ומוזר של דרייק ב"הוטליין בלינג": 

הקטע המוזיקלי של השבוע # 1

הראפר הצעיר והכיפי "צ'אנס דה ראפר" הגיע לקולבר (שממשיך להפציץ באפיק האורחים המוזיקליים) וביצע בהופעת בכורה את השיר החדש שלו, "Angels": 

הקטע המוזיקלי של השבוע # 2

בקצה השני של הספקטרום המוזיקלי, יוצר "איש משפחה" ו"טד" סת' מקפרליין הגיע גם הוא לקולבר כדי לקדם אלבום חדש שלו, הומאז' לזמרי שנות ה-50 בסגנון פרנק סינטרה. מקפרליין מצליח להיות הכי פחות מעצבן שראינו כשהוא שר את "The One I Love": 

ולסיום: ה"ג'ון אוליבר מסביר דברים בצורה מדהימה" של השבוע

אוליבר חזר אלינו אחרי פגרה קצרה, ויש לו הרבה (14 דק' כהרגלו) מה לומר על הפערים בביטוח הבריאות באמריקה. זה לא אחד מהפרקים החזקים ביותר של אוליבר, אבל כתמיד, הוא מצליח לעשות סדר מסוים בנושא שרובנו מפחדים בכלל להתקרב אליו. "מגש הכסף" הגרסה המצחיקה: