ה"בונד, ג'יימס בונד" של השבוע

דניאל קרייג הגיע לסטיבן קולבר במצב רוח די מדוכדך (הבנאדם מת להשתחרר מתפקיד 007), אבל נשבר במערכון החמוד הזה והראה לנו שוב את הצד הרך של אחד הגברים הכי קשוחים בעולם:

הביקור הכפול של השבוע

בריאן קרנסטון (וולטר ווייט/הייזנברג) הגיע גם לפאלון וגם לקולבר כדי לקדם את הסרט החדש בכיכובו, "טראמבו". קרנסטון ופאלון הציגו סצנה מאופרת סבון דמיונית כששניהם תלויים בין שמים וארץ: 

אצל קולבר הלכו על קטע פילוסופי יותר, בו שניהם מביטים אל השמים ושואלים את "השאלות הגדולות": 

הפרודיה המוזיקלית של השבוע + ה"יואו, שכחתי שהיא קיימת" של השבוע

אלאניס פאקינג מוריסט הגיעה לג'ימי פאלון. יחד הם ביצעו את השיר האגדי שלה, "Ironic", בגרסת קרקורי התרנגולים. זה יותר כיף ממה שזה נשמע: 

הכוכב העולה של השבוע

כבר לא מעט זמן נדמה שעזיז אנסרי הוא "הדבר הבא". אחרי תפקידי משנה מוצלחים, מופעי סטנד-אפ פופולריים וספר ברשימת רבי המכר, השבוע עלו בנטפליקס כל פרקי העונה הראשונה של הסדרה החדשה שלו, "Master Of None". בראיון החמוד הזה אצל פאלון חושף אנסרי חלקיק ממה שגורם לאנשים לקרוא לו "לואי סי.קיי הבא": 

ה"ג'ימי קימל מתנהג כמו מניאק" של השבוע

קימל ממשיך להלך על הקו הדק בין מצחיק למרושע עם מסורת ההאלווין בה הורים אומרים לילדיהם שהם אכלו להם את כל הממתקים. האמת, די מיצינו, אבל עדיין יש רגעים בהם ילד צורח עושה טוב על הלב: 

ה"יאללה כבר מתי הבחירות שנוכל לסיים עם זה" של השבוע

הילארי קלינטון, שמרוב הופעות בתכניות אירוח יכולה כבר לקבל תכנית משלה, הגיעה לקימל שלקח אותה לפגוש ילדים קטנים. אנחנו רוצים לראות אותה אומרת להם שהיא אכלה להם את הממתקים: 

הקטע המוזיקלי של השבוע

בשבוע חלש מאוד מבחינת אורחים מוזיקליים, "בלוק פארטי" הגיעו ל"לייט לייט שואו" של קורדן והתקרבו עוד צעד אחד למיינסטרים - בקטע הכי טוב: 

 

פינת ה-SNL

אמריקה סוערת בעקבות הביקור של דונלד טראמפ ב-SNL. מצד אחד כולם אומרים שהוא לא מצחיק, מצד שני כולם כועסים שבכלל נתנו לו במה, מצד שלישי הוא קיבל ממש מעט דקות מסך (רק 12 דקות), ומצד רביעי התכנית שהנחה קיבלה הכי הרבה רייטינג ב-4 שנים האחרונות. זה מונולוג הפתיחה הקצר והמקרטע שלו: 

מצד חמישי - דרייק: 

via GIPHY

 

ולסיום: ה"ג'ון אוליבר מסביר דברים בצורה מדהימה" של השבוע

אוליבר חוזר שוב לאחד מהנושאים בהם הוא עוסק הכי הרבה - אסירים, בתי כלא ומערכת המשפט. הפעם, הוא מדבר על תהליך חזרתם של אסירים משוחררים לחברה, כולל ראיון עם האסיר המשוחרר ומעורר ההשראה בילאל צ'אטמן: