המסע בזמן של השבוע

בתחילת השבוע, כשכולם עוד דיברו על "בחזרה לעתיד", ג'ימי קימל זכה לביקור ממרטי מקפליי בכבודו ובעצמו, שהגיע יחד עם דוק בראון בדלוריאן. מסכנים, נסעו כל הדרך כדי לגלות שמה שנשאר ממורשת הלייט-נייט זה ג'ימי קימל: 

הדיבוב המצחיק של השבוע

הדבר השני שכולם דיברו עליו השבוע הוא הטריילר של "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", שפורסם, שבר שיאים והסעיר את הרשת. קימל, בשבוע בו תכניתו מתארחת ומתמקדת בשכונת ילדותו, ברוקלין, יצר דיבוב מצחיק לטריילר עם המבטא האופייני לשכונה: 

המשחק האידיוטי של השבוע

ועוד בענייני "הכוח מתעורר", קונאן, ששב אלינו אחרי פגרה קצרה, לקח מעריצי סטאר וורס אדוקים ונתן להם לשחק פוטבול: 

האורח המדהים של השבוע

רבות דובר ונכתב על כך שביל מאריי הוא כנראה האיש הכי מגניב בעולם - בעיקר בזכות הנטייה שלו להיות לחלוטין בלתי צפוי. אז הוא הגיע לקימל כדי לדבר על ספיישל חג המולד שהוא עושה לנטפליקס לבוש ככה: 

ה"זה לא קצת גזעני?" של השבוע

קימל, בברוקלין כאמור, יצא לרחוב וראה הרבה זקנים, אז הוא שואל אתכם אם זה יהודי-חרדי-חסידי או היפסטר. וואלה, היה עובד גם בישראל: 

הרגע הליאור שלייני של השבוע

אז קונאן חזר, וההומור היבש שלו חזר איתו. לחובבי הז'אנר - תענוג. לכל היתר - איפה שמחת החיים שלך ג'ינג'י גבוה ומוזר שכמותך? 

הרגע הפשוט והמצחיק של השבוע

בתקופה בה (כמעט) הכל צפוי, נוסחתי ומכוון, כיף שיש רגעים שמזכירים הומור שטותי ופשוט, כמו פעם. לססיל בולדווין (מנחה, עיתונאי, מדובב, שחקן) יש קול ממש נעים. אז הצוות של קולבר כתב לו משפטים קשים, שרק קולו המרגיע מצליח לנטרל: 

הוידאו מהעבר של השבוע

ג'יי זי הגיע לקימל (שסגר שבוע מלא בהיפ-הופ ואייקוניי מוזיקה שחורה), ששלף מהארכיון את ההופעה הטלוויזיונית הראשונה של ג'יגה. זוכרים את ההוא מהשכבה שלכם בתיכון שעשה פריסטייל במופע סוף שנה? אז זה: 

הקטע המוזיקלי של השבוע # 1

אז ההוא מהתיכון שעשה ראפ? הוא ממש השתפר: 

הקטע המוזיקלי של השבוע # 2

כאמור, שבוע עמוס באייקוניי היפ-הופ במסיבה של קימל בברוקלין. אפילו "פאבליק אנמי" הגיעו לעשות מחרוזת פייט דה פאוור. בטח הגיעו ישר מסוף האייטיז עם מרטי ודוק בדלוריאן: 

ולסיום: ה"לא שודר השבוע ג'ון אוליבר אז קחו את המחליף הדהוי של ג'ון סטיוארט עושה סאטירה" של השבוע

טרבור נואה מתרגל לכיסא המנחה של הדיילי שואו ועומד במרכזו של ויכוח ענק מימדים - כמה פחות טוב הוא מסטיוארט. כאן הוא דווקא בשיאו, בקטע סטיוארטי לגמרי על פרשת הפיגוע בבנגזי שרודפת את הילארי קלינטון: