הערב תעלה ב-HOT העונה השנייה של סדרת הדוקו-ריאליטי "גולשי ספות" בגרסת VIP. השבוע נערך במוזיאון תל אביב אירוע השקת הסדרה, בו השתתפו כוכבי העונה החדשה: השחקנית יעל פוליאקוב ("הכל דבש") ואחיה איתמר פוליאקוב, הזמרת אפרת גוש, השחקנים גאיה שליטא-כץ, אורי גוטליב וירון ברובינסקי, הקומיקאי אבי אטינגר, ואושיית הרשת מרסל מוסרי.

שוחחנו עם המשתתפים וגילינו למה יעל פוליאקוב הסכימה לנסוע עם אחיה לדרום אפריקה, איך עבדה הזוגיות של גוטליב וברובינסקי, ואיך הסתדרה גוש ההריונית בקרואטיה.

גולשי ספות 2 (צילום: אוהד רומנו,  יחסי ציבור )
גולשי ספות 2 | צילום: אוהד רומנו, יחסי ציבור

"גולשי ספות" (בהפקת "ארצה הפקות") שולחת משתתפים להתארח על ספותיהם של אנשים זרים ברחבי העולם, מבלי שידעו לאן הם טסים ועל איזו ספה הם עומדים לצנוח. האחים פוליאקוב טסו לדרום אפריקה כשהם כמעט ולא מדברים זה עם זה מאז מות אביהם (פולי מ"הגשש החיוור"); ברובינסקי וגוטליב גיבשו אחווה גברית בקולומביה והתמודדו עם הבעיות שלהם במערכות יחסים; גוש טסה לקרואטיה בעודה בהריון, כשהיא מנסה לשלב בין חיי הבורגנות החדשים לה לבין האישיות הרוקיסטית; אטינגר ניסה לשבור את שגרת חייו האפורה בברלין; ושליטא-כץ ומוסרי יצאו להתמודד עם העיר הגדולה ניו יורק.

"גולשי ספות" תשודר בימים ג'-ה' ב-20:15 ב-HOT VOD וב-HOT3. "הבילויים, עם אסף אטדגי ועינת ארליך משודרת בימים א'-ד' בין 12:00 ל-16:00 בערוץ 24.

לצפייה בפרומו לעונה החדשה של "גולשי ספות"