"הכל שפיט", התכנית הסאטירית של הערוץ הראשון, החלה את דרכה כאלטרנטיבה לתכניות בעלות גוון שמאלני והצליחה בדרך לעורר כמה ביקורות בעצמה, כולל מערכונים שצונזרו על ידי הערוץ. במסגרת הסדרה – בה משתתפים בין היתר אושרי כהן, אפרת בוימולד, הילה סעדה ורונית אברמוב - נחשפים הצופים לפרשנות שונה לכותרות השבוע.

יותר זמרי, מיוצרי הסדרה, סיפר בראיון טרם יציאתה כי הוא מבין את החלל אותו התכנית מנסה למלא. "יש בישראל שני צדדים שמאוד אוהבים לצחוק אחד על השני - שמאל וימין. עד היום, רוב מה שראינו זה את השמאל כותש את הימין בתכניות הסאטירה. אבל אנחנו לא באנו לכתוש רק את השמאל. אנחנו לא מרחמים על אף אחד". משה אלפי, מפיק הסדרה, נשמע אפילו פחות מסויג כשהוא מדבר על האג'נדה מאחורי התכנית:  "הייתה לי הזכות והחובה להביא אל השיח הציבורי דרך הערוץ הממלכתי את הקולות, המחשבות והתחושות של החלק הארי בחברה הישראלית שאינו נשמע ולא בא לידי ביטוי בכלי התקשורת האחרים".

אך גם ב"הכל שפיט" לא הצליחו להמנע מזעם הטוקבקיסטים. בתחילת החודש נשמעו תלונות כלפי מערכון שעלה במסגרת התכנית והוגדר, בעיניי חלק מהצופים, כ"גזעני". במערכון מופיעה נערה צעירה המדברת על אהובה הערבי שנוהג להכות אותה. התגובות הובילו לכך שהמערכון הוסר מעמוד הפייסבוק של התכנית. מערכון נוסף, שהציג שעשועון טריוויה שבו נשאלים המתמודדים אם המילה "הסכמי אוסלו" קשורים לרבין או לשואה (התשובה: "קצת מזה וקצת מזה"), נפסל אף הוא.

העונה הראשונה של "הכל שפיט" תגיע לסיומה היום (חמישי) בפרק שישודר בערוץ הראשון ב-21:55. בינתיים אתם יכולים לקבץ הצצה לקליפ מיוחד לסיום העונה בכיכוב השחקנים, החיקויים והדמויות שהובילו את העונה.