מי מכם שלא מבקר תכופות בתיאטרון או עקב אחר פרקי "זגורי אימפריה", ודאי זכה להכיר את אלכס קרול לעומק רק בשנה החולפת, עם תפקידו בסדרת הלהיט של yes, "תאג"ד", כרופא התאג"ד המודח אלכס (כן נו, הם יצירתיים שם עם השמות). 

אך מה שכנראה לא זכרתם לגבי אלכס הוא שפגשתם את זיו פניו עוד קודם לכן, וליתר דיוק – את קולו, אי שם ב-2008. חשבתם שלי בירן הוא הכוכב היחיד שיצא מ"כוכב נולד 6"? ובכן, תחשבו שוב, כי צפייה מקרית בתכנית הריאליטי גילתה לנו שגם הרופא האהוב בעל הסוד הענק זימר כל הדרך למסך שלכם (זאת אומרת, לפחות עד שהודח וסיים במקום העשירי).

הידיעה הזאת מצטרפת לזו האחרונה על עלא דקה (חושחש מ"תאג"ד"), שהשתתף לפני ארבע שנים באודישנים ל"דה ווייס" אך לא זכה לסיבוב מהמנטורים, אולם בניגוד אליו - קרול הותיר רושם לא רע בכלל על השופטים. בעודו חייל תותחנים בן 18 מקרית מוצקין, השחקן שר באודישן את "עכשיו" של ג'וני שועלי, וגל אוחובסקי אף מיהר לזהות את הפוטנציאל וטען ש"יש לו הרבה סטאר קוואליטי". אז אמנם הוא לא הפך מאז לזמר מפורסם אלא התמקד בקריירת משחק, אבל היי - אולי זה אומר שיש סיכוי לפרק מחזמר בעונה השנייה של "תאג"ד"? כנראה שלא, אבל תמיד אפשר לפנטז.