את השבוע הקודם (והראשון) עם המחוברים סיימתי ברגשות מעורבים. כפי שאמרה חנה רטינוב בחוכמה רבה אחרי צפייתנו המשותפת, נראה כאילו רובם "משחקים למצלמה". אבל השבוע כמעט כל אחד מהמשתתפים חשף טפח משמעותי מנשמתו: אורן ברזילי ממשיך להוביל במדד העירום הרגשי; ציפי ורימה רומנו מציגות זוגיות מורכבת ומרתקת; ותומר ירוחם ממשיך לשבור את כל הסטיגמות שיש לנו על כדורגלנים.

השבוע השני של ניר פרידמן: "הכלבים" נובחים והשיירה עוברת. ולנו? לנו לא אכפת

אחרי שכתשתי אותו בשבוע שעבר, השבוע ניסיתי להביט על העולם דרך העיניים של ניר פרידמן (כלומר, הדלקתי ג'וינט). האם זה עזר לי להבין אותו טוב יותר? לא, כי אני לא דוש. שיעורי המשחק (בדגש על אימפרוביזציה) שהוא מעביר במתנ"ס טבריה תחת השם "המקפצה" לא מתקדמים לשום מקום ("אני חיה במיטה!", "נתקעו לי הידיים!","אני דולפין!"); להקתו החדשה, "הכלבים", נשמעת פחות טוב מלהקה אמיתית של כלבים; וכל בחורה שהוא זרק מהאוטו שלו בניינטיז (מגה דוש!) מקבלת תמונת שער ב"זמנים מודרניים".

הסיפור האמיתי, זה שגם שחר והבנות לוקחות בו חלק, הוא כמובן מורכב ומכעיס בהרבה. התחקות אחר אילן היוחסין המשפחתי של פרידמן כנראה תוביל אותנו לאדם הראשון שקיבל את הגן האגואיסטי. בעוד שחר (בעברה דוגמנית ונערת זוהר, היום שפחה במשרה מלאה) נוסעת עם שתי בנותיה לבקר את אימה בקיבוץ, ניר נשאר לבד בביתם הענק והריק. במקום לשנס מותניים ולעשות מחווה מרגשת לאשתו - נניח, השלכת החיתולים המלוכלכים לפח - הוא מעדיף לשתות בירה בג'קוזי, לגרבץ ולדבר על כמה קשה לו. אם שחר תחפש בשלב מסוים עו"ד המתמחה בענייני גירושים, פרקי השבוע מהווים עילה מספקת לקבל את כל הרכוש.

הוא היה פה קודם...

מה עוד? האקסית המיתולגית של פרידמן היא לטי גרובמן, ישראלית שהפכה למפיקת על בהוליווד, מגיעה לארץ. בשיחה ביניהם פרידמן מבין שבעוד הוא נשאר עם חלומות על ניו-יורק סיטי יש כאלה שחיים אותם. הערוץ הראשון מכין כתבה על "עניין של זמן" ומעוניין שפרידמן ישתתף, הוא מסרב כי זה ישן, אבל אז מציעים לו כסף והוא מסכים, רק כדי להגיע ליום הצילומים ולפגוש שם את מיכל ינאי במקום את איילת זורר. החיים שלו בפיתה. 

התחברנו: בשקלול התוצאות יצא לנו 0

השבוע השני של טל טלמון: איזה סרט מצלמים פה בכלל?

אתם הצלחתם להבין במה עוסק סרטו הבא של דובר קוסאשווילי? הלוקיישן היחיד שהכרנו בינתיים הוא מלון דירות בואך חדרי אהבה לפי שעה, וחוץ מטלמון משתתפים בסרט רק שחקנים שתפקידם הקודם היה בלהיט ספריות הוידאו "ההונגרייה הלוהטת". יכול להיות שקוסאשווילי קיבל את הביקורת על סרטיו הקודמים ועבר לעסוק במקצוע העתיק ביותר בעולם - במאי סרטי פורנו? אם כן, למה אף אחד לא סיפר זאת לטלמון שמנסה להרשים את חבריהם העשירים להחריד של הוריה העשירים להחריד, בסיפורים על ה-big movie rule שמחכה לה מעבר לפינה.

"מצלמים סרט"

מה עוד? טלמון מנסה להתגבר על ג'ורדי קרויף ויוצאת לדייטים עם בחורים מהטינדר, לבחור החדש יש ג'יפ שחור גדול. המסע למציאת גרוש מספר שלוש יצא לדרך!

התחברנו: 3. אימוג'י עצוב ולצידו באקט של גלידה

השבוע השני של דנה "פאן" לוזון: מחווה מרגשת לספרות גבוהה

לא נעים לנו להודות אבל יש לנו תחושה שאנחנו יודעים איך הסיפור הזה מסתיים. כל מי שקרא (היה גם סרט למתקשים) את ספרו זוכה הפוליצר של מייקל קנינגהאם "השעות" יודע שאין תוגה גדולה יותר מזו של נשים מערביות עמידות. בהתחלה הן מתלהבות מניהול משק הבית, אחר כך הן יפתחו חיבה מוגזמת לאפייה, שיחות עם ישראליות אחרות בחו"ל וגם יפתחו קורס פילאטיס מכשירים. בסוף הן בודקות אם הראש שלהן נכנס לתנור הביתי.

מה עוד? כנראה שגם יוצרי הסדרה הבחינו בדיכאון הקל של גברת "פאן" והקדימו את שלב ביקור המשפחות לתחילת העונה. סיבוב השופינג יחד עם אמא הוא אולי רגע האושר היחיד של דנה השבוע. זה, והפעם בה היא חשבה שיש יריות בחוץ ונזכרה בערגה בארץ הקודש. כמובן, התברר שהבריטים האלה לא באמת יודעים טרור מהו והרעש התגלה כזיקוקים. עוד אכזבה.

התחברנו: 5. אם ניתן לך ציון גבוה את מבטיחה לחייך? 

השבוע השני של תומר ירוחם: שחקנים מלרלרים על כדורגל

השבוע הכרנו קצת יותר מתומר ירוחם. אם אינני טועה, הוא גם היה לבוש ברוב הסצנות שלו ובכל זאת השאיר חותם. הזוגיות המתהווה עם הילה מתקדמת ברוך השם, והשבוע אפילו למדנו שהיא לא רק הכפילה הישראלית של לילי אלן, אלא גם ציירת! גם השבוע תומר לא מקבל זמן משחק - יכול להיות שהוא פשוט לא טוב בזה? - אבל זה פינה לו עוד זמן לצאת בערב, ונתן לנו את ההזדמנות להכיר את אחת מדמויות המשנה המוצלחות של העונה עד כה – "הידיד הגיי של תומר!". להלן שיחה שהתרחשה באמת:

תומר: "אני מאוהבת!"

י.ג.ש.ת (ידיד גיי של תומר): "די, תפסיקי!"

תומר: "מאוהבת, מאוהבת"

י.ג.ש.ת: "אתן עושות הכל ביחד?"

תומר: "הכל הכל"

י.ג.ש.ת : "אפילו פות לפות?"

תומר: "הכי פות לפות"

עם החבר'ה מהקבוצה

בקיצור, כדורגלנים מטרוסקסואלים היו כאן מאז ומתמיד – מאיציק זוהר, דרך אריק בנאדו ועד ערן זהבי. אבל כדורגלן שמדבר על הנש? זה חדש! אם כדורגל הוא באמת הדבר הכי חשוב בחייו כפי שהוא טוען, כדאי לו להתחיל לחפש קבוצה חדשה לעונה הבאה. אם המאמן של בית"ר לא יעיף אותו, יש סיכוי טוב שלה פמיליה יגמרו את העניין.

התחברנו: 8 פלאס. מאוהבתתתתת 

השבוע השני של ציפי רומנו: באתי, ראיתי, כבשתי

ציפי רומנו היא צבא של אישה אחת. כולנו שמחנו לגלות בתחילת השבוע שהגוש הקטן בשד הוא רק רקמת חיבור. אבל אם חושבים על זה בהיגיון, איזה סרטן בעולם היה מכניס את עצמו לקרב ראש בראש נגד ציפי? בכוחות מחודשים ציפי מציבה לעצמה מטרה חדשה, להביא לעולם עוד שישה אחים ואחיות לרומיאו הקטן. רימה (ע"ע בת זוג, אם ולא לסבית) מגיבה כמו כל אדם שקול ומסרבת בתוקף – "נדבר על זה אחרי שאסיים עם התצוגה" -  שבעה ילדים לא מסתדרים עם חיי הזוהר שרימה וציפי בנו יחד. אם יצא לכם להכיר קצת את ציפי אתם מבינים שסירוב לא מתקבל בהבנה ועל השולחן עולה הסיבה ההגיונות ביותר להרחבת המשפחה "ממי, אנחנו שני רחם". תכלס.

מה עוד? המותג RIMA ROMANO משיק קולקציה חדשה בשבוע האופנה בשם "נשים לבושות שחורים מחזיקות דוגי בגס מהג'ירף". קהל הפאשניסטיות הישראלי (שמורכב, מסתבר, מאופירה אסייג, לאה שנירר ועוד 1400 נשים שדומות להן) מגיב בהתלהבות רבה. מה שהן לא יודעות הוא שאת כל האירוע תפרה ציפי ביחד עם עובדת אחת ביום מרוכז של 96 שעות. איזו אישה! עוד נושא שעלה על הפרק הוא סוגיית גמילת רומיאו משינה עם בקבוק. היות ואנחנו מצדדים ברימה, לא נרחיב בסוגיה מחשש שיבולע לנו.

התחברנו: 9. כשזה מגיע לציפי רומנו, גם אנחנו לסביות

השבוע של אורן ברזילי: סקס, סמים וטויוטה יאריס

אורן ברזילי ממשיך להוביל בבטחה כמחובר האהוב של העונה. יתרה מכך: אם "כל האמת בפרצוף" הייתה פינה בהגשתו, לא רק שהיינו רואים, היינו שמים להקלטה! גם השבוע המאבק שלו בח"ד (חרדה ודכאון) ממשיך להיות הכוח הייצרי והיצירתי שמניע אותו, אבל יש גם אורן קליל קצת יותר. הסצנה בה הוא לוקח את אמו (מרגישה לנו כמו דמות לעונה הבאה) לחפש רכב חדש במקום הגרוטאה ההרוסה שלו היא פשוט טלוויזיה מצוינת. הדיסוננס בין אורן ברזילי הרוקסטאר – אחד היחידים במדינת ישראל שראוי לטייטל הזה - לבין אורן הילד בן הארבעים שלוקח את אמו כדי שתתמקח עבורו מוכיח שהוא בא לכאן לחשוף את הכל. קאמבק מצליח או לא – אורן ברזילי כאן בשביל להישאר.

מה עוד? הוא כנראה עדיין לא מבין את זה, אבל "אורן ברזילי" המותג הוא בחור מאוד אטרקטיבי. אלה המתוקה (הבת של) – מתה עליו;  גרושתו טלי - מתה עליו ומשאירה כמעט כל רמז אפשרי לכך שהיא מעוניינת בשיקום היחסים (תמתיני לו בכניסה לבית עם הינומה); והשבוע גם פגשנו את נורית, הידידה האיכותית ביותר בעולם, שגם היא מעוניינת בו. עבר הרבה זמן מאז "הרווק" עם דודו אהרון - אנחנו בשלים לעונה חדשה עם אורן ברזילי.

עדיין רוקסטאר

התחברנו: 10. חולמים עליך לנצח!

אורן ברזילי בקטע בלעדי מתוך הפרק הבא של "מחוברים+" באדיבות HOT:


העונה השביעית של "מחוברים+", ימים א'-ד', בשעה 20:15 ב-HOT3 ו HOT VOD