רק אתמול פורסם הטריילר לעונה החדשה של "זגורי אימפריה" וכבר אפשר לספר שהצופים לא יצטרכו לחכות עוד הרבה זמן עד הדבר האמיתי. העונה השנייה של הסדרה המצליחה צפויה לעלות ב-HOT ב-3.2, מה שאומר שנותרו רק עוד פחות משלושה שבועות עד חזרתה.

"זגורי אימפריה", עלתה לשידור באפריל 2014, ועונתה הראשונה הכילה 26 פרקים. הסדרה מתארת את סיפורו של אביאל (עוז זהבי) שחוזר לבית משפחתו בבאר שבע, לאחר שגורש ממנו שמונה שנים קודם לכן. אביאל משתקע בבית הוריו כדי לגרש קללה שהוטלה על המשפחה, ונאלץ לנהל את הפלאפל המשפחתי. חזרתו של אביאל מטלטלת את המשפחה ויוצרת קרע משפחתי בין ההורים לשמונת ילדיהם שגרים איתם.

עוד ב-mako תרבות:

אבל זו לא הסיבה היחידה לחכות לפברואר. HOT, סלקום tv ו-yes מתכננות לעלות בחודש הבא את סדרת הטלוויזיה "סמוך על סול", בצמוד ליציאתה בארצות הברית. "סמוך על סול" היא ספין אוף ל"שובר שורות" שעוקבת אחרי עורך הדין הנכלולי סול גודמן – בגילומו של זוכה ה"אמי" בוב אודנקירק ("פארגו") – שש שנים לפני שהפך לעורך דינו של וולטר ווייט.

ב-HOT קנו לשידור גם את סדרת הפשע "פשע אמריקאי" בכיכובה של המועמדת לאוסקר פליסיטי הופמן, שמסומנת ע"י "ABC" כ'דרמת הדגל של השנה'. אליה מתלווה דרמת המסתורין "סודות ושקרים", המבוססת על פורמט אוסטרלי, ומתהדרת בשמות כמו ריאן פיליפה והמועמדת לאוסקר ג'ולייט לואיס. שתי הסדרות יעלו במרץ. ביחד עם החזרה של "בנות", "מד מן" ו"משחקי הכס" נראה שאין מה לצאת מהבית בעתיד הקרוב.