אחרי שאתמול סיפרה גילה אלמגור בתכנית "חמש עם רפי רשף" (בהמשך לראיון שנתנה במרץ לתכנית "אנשים") על החוויות הקשות שעברה כשהצטלמה לסרטו של מנחם גולן "מלכת הכביש" ב-1971, התראיין הערב לתכנית אריה מוסקונה – אחד ממשתתפי סצנת האונס אותה הזכירה אלמגור – ואישר את דבריה. מוסקונה, משועשע למדי ואוחז כוס יין בידו, סיפר שגולן אמר לשחקנים: "חבר'ה, אתם עכשיו, היא לא יודעת, תופסים אותה, משליכים אותה על הרצפה, קורעים ממנה את הבגדים ואונסים אותה. תעשו מה שאתם רוצים". לפי מוסקונה, "ההנחיות היו אמורות להיות, כמו שהוא אמר, אל תעשו לה חשבון. מנחם, מאחורי גבה של גילה, בא אז לאשר צרפתי – שהיה היותר ידוע בפראותו – להיות אחד מהארבעה, ואמר 'קרע לה את הבגדים, תעשה מה שאתה רוצה, ואני רוצה כשאתה מוריד את המכנסיים לראות את הישבן שלך'".

בהמשך תיאר מוסקונה: "אנחנו באמת מתנפלים עליה, ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי, קורעים לה את הבגדים, החזה שלה חשוף, לא יודע איך להסתכל, אבל אנחנו שחקנים, צריכים לבצע. ואז האנס הראשי, אם אפשר לקרוא לו, מוריד את המכנסיים שלו ומתנפל עליה, אנחנו מחזיקים לה את הידיים. ואז מנחם מההתלהבות, עם הלשון בחוץ, עם הקונדנסר פתאום נוגע לו בטוסיק. זה היה הקטע הכי מצחיק – 'זה אני, תמשיך, תאנוס'". מוסקונה טען שלא היה לו קל בצילומים: "זה גילה אלמגור! אני אמור לקרוע ממנה את הבגדים!", אך הוסיף – "תנסה אתה לסרב למנחם גולן". בתשובה לשאלה על הטון המבודח שבו הדברים מסופרים אמר מוסקונה: "ניסינו מעין לראות את זה מעין בדיחות דעת, אין אופציה אחרת לאנשים כמונו. ידענו שגילה עוד פעם לא תעשה את זה. הרגשתי עם הבכי הקורע שלה שעוד פעם זה לא יקרה".

מוסקונה טען ש"(גולן) מאוד אהב והעריך את גילה, אבל האמנות הקולנועית הייתה מאוד חשובה לו". כשרשף אמר למוסקונה שאם היה חבר שלו היה ממליץ לו לא לדבר כך בתקשורת, ענה מוסקונה: "אני אומר את האמת. לא אני הייתי הבמאי. אתה תסלח לי, לא? ושוב פעם סליחה מגילה".

אמש סיפרה אלמגור שוב על הסצנה: "זה אונס קבוצתי, את רואה שזה אונס. חוץ מחדירה, תסלחי לי על הביטוי. הוא אמר להם תקרעו בה, איפה שאסור – תגעו. הוא נתן להם דרור לעשות בי מה שהדמיון הברוטאלי רק גורר אותם. ופתאום מנחם צעק 'קאט', וכעסתי עליו כי ידעתי שיותר לא אעשה את הסצנה הזאת. הפוסט-רייפ הזה... חודשים לקחתי מברשות קשות לגוף והייתי נכנסת למקלחת, עד זוב דם הייתי מקרצפת את הגוף". לפני שנתיים, אגב, ספדה אלמגור לגולן לאחר מותו בתכנית "אורלי וגיא" בערוץ 10 ואמרה ש"זה יום עצוב מאוד. לא היה עוד אחד כזה". אלמגור סיפרה ש"היתה לי איתו מסכת ארוכה של עבודה משותפת. היה לו קל יותר עם השחקנים הגברים, עם הנשים היה לו הרבה יותר קשה.

 אלמגור רואיינה בעקבות הפרשה שמסעירה בימים האחרונים את הוליווד על הסרט "הטנגו האחרון בפריז", לאחר שהבמאי ברנרדו ברטולוצ'י סיפר כי סצנת החמאה המפורסמת צולמה ללא ידיעתה המוקדמת של השחקנית מריה שניידר. אמש הכחיש ברטולוצ'י את הטענות לאונס והבהיר כי שניידר לא הייתה מודעת רק לשימוש בחמאה בסצנה.

זו לא הפעם הראשונה שמוסקונה מסתבך באמירות הקשורות למעשים מיניים מפוקפקים. בפברואר האחרון ביקש מוסקונה להגן על חברו משה איבגי כשזה הואשם בהטרדות מיניות ואמר לגלי צה"ל כי "אנחנו ביחד בהצגה ויש שם שחקנית מאוד צעירה ומאוד יפה ש'שווה הטרדה', במרכאות כפולות. זו מחמאה שאני אומר ושאף אחד לא יעז לומר".