הדר רצון רותם (צילום: רונן אקרמן)
הדר רצון רותם. תגלם את פאטמה | צילום: רונן אקרמן

הדר רצון רותם, שאתם מכירים כלילה מהעונה השנייה של "חטופים", הולכת לככב גם בסדרה החדשה שנכתבה ונוצרה על ידי גידי רף ותופק על ידי והאוורד גורדון, ותיקרא -  Tyrant.

Tyrant היא סדרת דרמה המגוללת את סיפורה של משפחה אמריקאית שמוצאת עצמה במרכזה של מדינה מזרח תיכונית סוערת. לתפקידים הראשיים לוהקו ג'ניפר פיניגן ("היפים והאמיצים"), נוח סילבר ("הבורג'ס") וגם מורן אטיאס שלנו.

הדר רצון רותם, ילידת 1978, כיכבה בשלל הצגות תיאטרון כמו "סיגל" ו"לא ביום ולא בלילה", בשנת 2007 התקבלה להפקה אמריקאית ״חקירה מעבר לקווים״ (rendition) בבימויו של גאווין הוד, בסרט גילמה הדר את זוגתו של ג'ייק ג'ילנהול, לצד מריל סטריפ, אלן ארקין וריס וית'רספון.

 "חטופים" היה התפקיד הראשון הגדול שלה בטלוויזיה, ועכשיו היא מתחילה את צעדיה מעבר לים עם "Tyrant", שבו תגלם דמות בשם פאטמה.

פרק הפיילוט יצולם במרוקו, ויביים אותו דיוויד ייטס, שביים ארבעה מסרטי "הארי פוטר". Tyrant נחשבת לאחת הסדרות המצופות, במיוחד לאחר ההצלחה של "הומלנד", העיבוד האמריקאי של "חטופים", שזכה לשלל פרסי אמי וגלובוס הזהב, כולל לסדרה הטובה ביותר ולשחקנים הראשיים הטובים ביותר.