רזי ברקאי, ככל הנראה שדר הרדיו המוכר ביותר בישראל, לא מתכוון לשכוח את הקמפיין שניהלה תנועת "ישראל שלי" בראשות שני חברי הכנסת לעתיד, נפתלי בנט ואיילת שקד, כנגד גלי צה"ל לפני כשנתיים. בסרטון שהופץ ביוטיוב תחת הכותרת "גל"צ, סכין בגב החיילים", הוצגו קטעי ראיונות ששודרו בתחנה ומציגים, לכאורה, את האופן שבו אנשיה חותרים כנגד הגוף שאותו הם אמורים לייצג.

"להגיד עלי שאני לא פטריוט ישראלי זה סכין בגב", קובע ברקאי בראיון לדרור גלוברמן ב"אנשים", שישודר הערב (שני), "החשבון הזה של הקמפיין שהם ניהלו נגד גלי צה"ל לפני שנתיים הוא חשבון לא סגור".

אבל לא רק חשבונות פוליטיים נמצאים בפנקס של ברקאי. מקום גבוה ב"רשימת החיסול" של השדר הוותיק שמור לערן זרחוביץ', האיש שאחראי לחיקוי הפופולרי של ברקאי. החיקוי נולד בתכנית הרדיו של שרון טייכר וזרחוביץ' המשודרת בתחנה, אבל פרץ מאז דרך גם אל הפריים טיים עם הופעה ב"ארץ נהדרת".

ראיון רזי ברקאי (תמונת AVI: mako)
"להגיד עלי שאני לא פטריוט זה סכין בגב" | תמונת AVI: mako
"יש לי כמה דברים שאני לא מצליח להשתחרר מהם", מסביר ברקאי כשהשניים נפגשים לשיחה בחומוסיה בתל אביב, "יש את ה'שים נקודה', שהם חוזרים עליו בלופ. זה יכול לרוץ חצי שעה ואני נוסע ברחוב ורואה אנשים משתגעים מצחוק. לפעמים אני אומר 'מה התלבשתם עלי, יש לכם מספיק אושיות רדיו וטלוויזיה, מה אתם רוצים ממני?".

הראיון המלא ישודר הערב ב-18:50 בתכנית "אנשים", ערוץ 2