אמש ׁ(שבת) הסתיימה העונה ה-6 של "האח הגדול" - התכנית הנצפית ביותר בקיץ 2014, עם זוכה אחת שהעלתה את הטבעונות לסדר היום – טל גלבוע. בשבוע הצבעת הגמר הוביל אלדד עם פתיחת ההצבעה אבל אחרי יומיים התהפכה המגמה וגלבוע, שהייתה מבין המתמודדות הבולטות ביותר לאורך העונה, עברה להוביל עד הסיום.
גלבוע, ששרדה הדחה אחרי הדחה, הובילה את ההצבעה האחרונה, הצבעת הגמר, ב-5 הימים האחרונים לפני הגמר ובמהלך תכנית הגמר עצמה. ההפרש הסופי היה באלפים. 

גמר האח הגדול גם הפך למשדר הגמר הנצפה ביותר בתולדות התכנית. 38.7 אחוזי רייטינג שהניב הפרק הולידו גם שיא עונתי חדש. 1.7 מיליון צופים ליוו את התכנית שבסיומה הוכתרה, כאמור, טל גלבוע למנצחת הגדולה, ברגע השיא הגיעו נתוני הרייטינג ל-42.5 אחוזים. 

מהדורות החדשות של שני הערוצים, ששודרו לפני הגמר, העמידו במוקד את הראיונות עם ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו. בחדשות ערוץ 2 צפו 24.3% מהצופים בהשוואה ל-9.4% של מהדורת סיכום השבוע של ערוץ 10. זה היה הנתון הגבוה ביותר של ערוץ 10 לאורך הערב, כש"לעוף על המיליון", ששודר במקביל לגמר האח הגדול, הניב 5.9 אחוזי צפייה.

גם השידור החוזר של תכנית האירוח של אייל קיציס הרוויחה מנתוני הצפייה של משדר הגמר. 14.4% מהצופים נשארו כדי לצפות בה. "השטיח האדום", במשדר המקדים לתכנית הגמר ששודר בערוץ 2 לפני מהדורת החדשות צפו 10.2 אחוזים מהצופים.