אסי עזר (צילום: רונן אקרמן)
צילום: רונן אקרמן
לאחר שבע שנים שבהן התרגלנו לראותו מפזז מאחורי פרסומות מתפרצות ומעוות את שמו של אתר "מאקוווווו", אסי עזר נפרד מהנחיית התכנית "האח הגדול". עזר – שהנחה את התכנית לצידו של ארז טל במשך שמונה עונות (מתוכן שתי עונות VIP), הודיע כי לא ישתתף בעונתה השביעית שעתידה להיפתח בעוד כחודשיים. אחת הסיבות העיקריות לעזיבתו היא תפקידו כמנחה תכנית הריאליטי "הכוכב הבא" לצד רותם סלע, שעונתה השלישית תשודר במקביל לעונה הבאה של "האח הגדול". זוכה העונה השנייה של "הכוכב הבא", להזכירכם, ילך בדרכו של נדב גדג' וייצג את ישראל באירוויזיון הבא.

עזר התייחס לדברים הבוקר בתכנית הרדיו שלו ושל דפנה לוסטיג ב-102fm. "חברים, בואו נאתר את המחליפה שלי לאח הגדול!",הכריז עזר, ומיהר לפסול את מועמדותה של לוסטיג בגין הריונה המתקדם (על אף שהשניים הסכימו שלידה בתוך הבית לא תזיק לרייטינג). בימים האלה הזכיינית "קשת" עובדת על מציאת מחליף או מחליפה לעזר, במקביל לליהוק הדיירים של העונה הבאה. אנחנו דואגים בעיקר לתגובתו של ארז טל, שלבטח עוד יתגעגע להקנטות מצד הקולגה שהופנו אליו באופן תדיר בשידור חי.

עזר, שהחל את דרכו בטלוויזיה בצוות המנחים של "אקזיט", החל להנחות את "האח הגדול" בספטמבר 2008, עם עליית עונתה הראשונה לאוויר. בספטמבר 2013 החל להנחות במקביל את ריאליטי השירה "הכוכב הבא". בנוסף, עזר בן ה-36 מגיש תכנית יומית ברדיו תל אביב (102fm).