יכול להיות שמשטרת ישראל בעידן רוני אלשיך איבדה את חוש ההומור? הופעתו של השחקן והקומיקאי, אדיר מילר,  בפני שוטרי מחוז ירושלים שהייתה אמורה להיערך ב-1 לספטמבר, בוטלה לאחר שידור פרומו לתכנית "צומת מילר" בו הוא מתייחס להטרדות המיניות במשטרה וגם צוחק על הסטיגמה לפיה שוטרים אינם חכמים. בהודעה שנשלחה על ידי אריק בר, יו"ר איפ"א (ארגון השוטרים הבינלאומי) מחוז ירושלים, נכתב בין היתר כי הארגון מחפש "אמן ראוי" להחליפו באירוע שמועד לשוטרים ובני זוגם, בנוסף צוין כי ההחלטה התקבלה "בעקבות הפרומו והתכנית בה משתתף אדיר מילר ובו מתבדח על משטרת ישראל".

ההודעה שנשלחה לשוטרים על ביטול המופע: 
אין תמונה
ההודעה שנשלחה על ביטול הופעתו של מילר

"הכל נעשה בהמון הומור ואהבה ובלי כוונה לפגוע", אמר מילר ל-mako תרבות בתגובה לביטול ההופעה. "ב'צומת מילר' אני צוחק על המון דברים, אבל בעיקר על עצמי. חבל לי שאנשי משטרת ישראל נפגעו. רק בפרק שעבר השתתפו טל מוסרי ויובל המבולבל והפגינו הרבה הומור עצמי. אני בדיוק נמצא כאן בכנסייה בווינה ונכנסה קבוצה גדולה של מאמינים קתולים כדי להתוודות בפני הכומר, אשתי אמרה לי בצחוק 'אולי תיכנס גם אתה ותבקש מחילה מהמשטרה?'".

ד"ר ערן ישראל, מזכ"ל איפ"א ישראל, מסר בתגובה להחלטה: "בראשון לספטמבר מתוכנן אירוע הצדעה לשוטרי מחוז ירושלים. אדיר מילר שהיה אמור להיות האמן המרכזי הוא אמן מוכר, מוערך, בעל חוש הומור נפלא וכותב נפלא, אלא שבתכניתו בטלוויזיה הוא בחר ללעוג לשוטרים ולעשות זאת באופן משפיל, מעליב ופוגע. שוטרים רבים מחו על הפגיעה הזאת ובעקבות הדברים הוחלט בארגון להחליף את אדיר מילר באמן אחר. אנחנו מכבדים ומעריכים חוש הומור בריא ויודעים להעריך כישרון, אבל במקרה הזה, בערב הצדעה לשוטרים, לא היה מקום להביא אמן שלועג לשוטרים".

הפרומו שהתחיל את הבלאגן: