נדב בורנשטיין 2 על 2 (יח``צ: מיכל אפרתי,  יחסי ציבור )
חוזר לשורשים של ערוץ 2 עם אייל קיציס | יח``צ: מיכל אפרתי, יחסי ציבור
נדב בורנשטיין, מנחה "חי בלילה", יגיש תוכנית אירוח חדשה בשם "2 על 2" (התכנית תשודר מדי יום שישי בלילה ובשבת ב-9:00 בבוקר). במסגרת התוכנית יארח בורנשטיין את האנשים שהקימו ושידרו בערוץ 2 במהלך השנים. במרכז כל תוכנית תעמוד אישיות אחת ולצד הראיון עמה יוקרנו קטעי טלוויזיה מהקריירה שלו. בתכנית הראשונה יגיע אייל קיציס לאולפן של בורנשטיין. את התוכנית יערוך נדב פייניק, שעורך גם את "חי בלילה".

"המטרה היא להיזכר באופן נוסטלגי בקטעים שכולנו צפינו בהם, ולתת ניתוח על מה שעבר על תעשיית הטלוויזיה ועלינו כצופים", מסביר בורנשטיין, "התחקיר נערך חודשים, לפעמים מצאנו קטעים שאפילו המרואיינים לא זכרו והביכו אותם או הצחיקו אותם. הפתענו כל אחד מהמרואיינים עם אורח באולפן ושיחת טלפון מפתיעה שגם הסתיימה בבכי אצל אחד מהם", מספר בורנשטיין. "זו הייתה חוויה מדהימה לשמוע מהמרואיינים איך הם השתנו ואיך הטלוויזיה השתנתה. זה אומר משהו גם עלינו, על התחנות בחיים של כל אחד מאיתנו וזה כיף גדול יותר מתוכניות רגילות". על התוכנית הראשונה הוא מוסיף "כשהייתי ילד הייתי מחכה עד השעות המאוחרות לראות את "חלומות בהקיציס". באופן אישי, זו זריקת מציאות היסטרית עבורי לראות איפה הייתי אז ואיפה אני היום."

את הקריירה העיתונאית שלו התחיל בורנשטיין בדסק החדשות של "מעריב". בהמשך ערך את "חדשות הבידור", היה עורך התרבות של חדשות ערוץ 10 והגיש משדרים מיוחדים של חברת החדשות. במקביל לעבודה על "2 על 2" ימשיך בורנשטיין להגיש את "חי בלילה".

>> בואו לפייסבוק שלנו