קורל גמר לפיד סידלר קמפיין (צילום: דני מילר)
משקה אחד יותר מדי | צילום: דני מילר
5. המבאס: בוגרות ריאליטי מוציאות לכן את החשק לקנות

השבוע התבשרנו שנטע דנינו ("הרווק") מפרסמת מותג תכשיטים כשהיא בלי חולצה (כי ידוע שלבד יש נטייה זדונית לגנוב את כל הפוקוס). במקביל, לפיד סידלר, שגם ניסתה לכבוש את ליבו של דודו אהרון, וקורל גמר מ"המרוץ למיליון" מככבות בקמפיין לוודקה, שבעיקר נראה כמו דחקה של שיכורים. הכיוון שאותו תופסת הקריירה של הבנות מוכיח - כבר עדיף היה לגמור עם דודו ואמא בקריית עקרון.

נשאלת השאלה: למה בוגרות ריאליטי מרגישות צורך לעשות קמפיינים? האם אמא שלהן לא לימדה אותן לומר "לא" כשצריך? ברור שמדובר במעט עבודה ויחסית הרבה כסף, אבל לא כל עבודה שדורשת ממך להתחכך בבקבוק וודקה מכבדת את בעליה. לפעמים שווה ללכת למשרד כל בוקר ולבהות במחשב. אין בחורה שלא עשתה שטויות אחרי ששברו לה את הלב, ונטע ולפיד היו מהסיבות הטובות יותר לזפזפ ל"הרווק", אבל יש הבדל בין לצאת לדאנסבר הקרוב ולשתות עד שלא תבדילי בין חתיך לדושבאג, לבין כל סיבה בעולם שדורשת ממך ללבוש שמלה עם הדפס נחש.

מיהי הכוכבת? (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
תספורת שדורשת מינימום אוסקר | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL
4. הטרנדי: התספורות המכוערות תופסות תאוצה

בוא נודה על אמת: אנחנו נמצאים בנקודת מפנה היסטורית. אם בעבר היינו צריכים להכיר את הכוכבות שלנו כדי שנתרגש מהפטמות שלהן על השער, היום זאת פחות או יותר נקודת הזינוק. קודם כל תני לנו קצת שוגר ואז נראה אם יש בך משהו מעניין. כדי שלא נשתעמם חלילה, הכוכבות החדשות החליטו להוסיף טוויסט. גבירותי ורבותיי, הכירו את מבצע האחד פלוס אחד החדש – קניתם פול פרונטל, קיבלתם תספורות מזוויעה במתנה! חלוצת הטרנדים המביכים, מיילי סיירוס, הפציעה השבוע עם אחת התספורות המכוערות ביותר שנראו בהיסטוריה הפריזורה ונטלי דורמר, כוכבת סדרת המתפשטות הרשמית "משחקי הכס", עשתה סיבוב על השטיח האדום של הסאג בראש חצי מגולח, משל הייתה עידן רייכל של תקופת הראסטות. לא ברור אם אלה הסמים או סתם הכסף הגדול שעלה לשתיהן לראש, אבל אנחנו ממש מקווים שהעניין הזה לא יהפוך לטרנד. אפילו לבובות של אמריקן אפרל השאירו משהו.

חן טל (צילום: מתוך פייסבוק)
גם את הדובי הזה גנבתי מילדה בת 4 | צילום: מתוך פייסבוק
3. המטורף: חן טל משקרת כמו באמריקה

חן טל קצת מג'נונה, אין דרך אחרת להגדיר את זה. לגנוב סיפור על סרטן מילדה בת 4, זה אקט שדורש יותר מקצת שיגעון. צעד כזה דורש שילוב של אומץ, חוסר מוסר, לב קר ואמביציה מהגיהנום - חומרים מהם עשויים מנהיגים אמיתיים. באמת, חבל על חן טל. במקום לתעל את האנרגיות האלו כדי לשלוט בעולם היא מסתפקת בלהיות קים קרדשיאן לעניים. אולי המדינה הזאת קטנה מדי בשבילה, כאן כולם מכירים את כולם וסיפורים מ-2004 נחשפים בלי בעיה. חן טל צריכה לעשות את זה באמריקה, מולדתם של המשוגעים באמת. שם יודעים להעריך מגלומניה טובה.

גם הפשלה של עמרי חיון די מביכה. מי שטיפח לעצמו תדמית של האיש שלא מפחד לחשוף הכל על כל אחד, גילה פתאום שהם אצלו לחברים יש נסיבות מקלות. כל כך מקלות עד כדי שלא טרח לבדוק אם סיפור הסרטן המרגש של הבלוגרית שלו אמיתי או לא. בסופו של דבר כולנו חלק מאותה ביצה, וחושף צווי הפרסום של היום הוא המסתיר של מחר.

"לילדות זה הספיק". מישל אובמה (צילום: רויטרס)
האישה והזרועות | צילום: רויטרס
2. הימותו הקנאים: השמועות על הגירושים של הזוג אובמה

השמועות על הגירושים של הזוג אובמה מחזירים אותנו לשאלה העתיקה: "את מי אתם מעדיפים – את אבא או את אמא?". במקרה של הזוג הראשון, התשובה ברורה, הביאו לנו את אמא ותשאירו את שליט המעצמה החזקה ביותר בעולם (אחרי רוסיה) לעצמכם. וזה לא שלאובמה חסרה כריזמה, אבל קשה לחשוב על אישה שיותר קל לחבב ממישל אובמה. מישל היא דוגמה לאישה המושלמת: זאת שיודעת לתמוך בהצלחת הגבר שלצידה, מבלי לוותר על קריירה משלה. אישה עם מספיק בטחון עצמי כדי לעשות קריוקי עם ביונסה כשהיא לבושה כמו אלה מוזהבת.

אין לאובמה דרך לצאת טוב מהגירושים האלה. הדבר שאמריקה הכי פחות אוהבת, אחרי דיאטה דלת פחמימות, זה סיפורי אהבה מהאגדות שמתנפצים לה מול העיניים. בינתיים כדאי להמשיך להחזיק אצבעות לאהבה של הזוג. כי משנה כמה סלפיז עם בלונדיניות יש בעולם, אישה עם זרועות כאלו שריריות יש רק אחת. אנחנו נמשיך להאמין באהבה ושימותו הקנאים.


_OBJ1. היהודי הלוהט: דרייק כובש את סאטרדיי נייט לייב

בזמן שאנחנו נאחזים בפפארצי של נטלי פורטמן או בקמפיין של סקרלט ג'והנסון לסודה סטרים (תודה סקרלט, כיף לדעת שאת תומכת בגזים שלנו), הגאווה היהודית נמצאת במקומות לא צפויים. הראפר השחור-יהודי-קנדי, דרייק, מוכיח שנקודות פתיחה בעייתיות זה קטן עליו. בשבוע שעבר הוא התארח בסאטרדיי נייט לייב ונתן הופעה שלגמרי מצדיקה להוציא את החופה והקידושין. דרייק הוכיח שהוא קומיקאי מעולה תוך כדי שהוא ניזון מהחומר ממנו מורכב כל קומיקאי טוב - החיים בשוליים. הוא יהודי מדי להיות ראפר, ראפר מדי להיות יהודי וקנדי מדי להיות כל דבר שאמריקאים אמורים לתפוס ממנו. מערכון הבר מצווה שלו הגיע בדיוק עם הכנסתה של אישה שחורה לצוות הכותבים. שבוע טוב להיות שחור באמריקה. קל להציע לדרייק לעשות הסבה מקצועית ממוזיקה לקומדיה, אבל אחרי שהוא עשה כל כך נעים באלבום של ביונסה, כדאי לו להמשיך עם שניהם.