הקלטת הלוהטת של הכוכב (צילום: mako)
קבלו את הזווית הכי יפה שלי | צילום: mako
5. הצבוע: קלטות סקס כטרנד

באיחור של כמעט עשור, הגיע עוד טרנד הוליוודי למחוזותינו. דיליי מוגזם לכל הדעות, אבל היי, קשה להתלונן על כל דבר שכולל סלבס מסוג כלשהו מקיימים יחסי מין. האובססיה שלנו לסקס היא מדהימה: תמיד נהיה הראשון להתלונן בטוקבקים שמדורי הרכילות הורסים לאנשים את החיים, אבל נשבור את גוגל בחיפוש אחרי שמו של "כוכב הריאליטי המוכר", נתלונן לפגיעה בפרטיות והרס הדור, אבל נעביר מהר בוואטסאפ גם לדודה. יחס הסלידה-משיכה הזה רק מבטיח שהתופעה הזאת לא עומדת להיעלם. שום דבר שגורר כל כך הרבה רגשות לא מתנדף, בטח ובטח כשתעשיות שלמות מתפרנסות ממנו. ואולי קלטות הסקס הן ניצחון של הדברים שאנחנו מנסים להדחיק. ילדות מוטרדות מינית בקושי סוגרות מהדורה, אלא אם כן הן עטופות באריזה ה"נוצצת" ששמה אבא של אייל גולן. לחם, שעשועים וקלטות סקס: מי שמכור לזה, לא יכול להתלונן.

להקת פיוז'ן (צילום:  Photo by Flash90, פייסבוק)
זה היה השבוע הנפלא בחיינו | צילום: Photo by Flash90, פייסבוק
4. המערער: פיוזן מתפרקים

החזיקו את המעריצות, להקת הבנים וסנסציית הפופ הבאה מתפרקת. לא ברור אם מדובר בחילוקי דעות על רקע מוזיקלי או שפשוט מסע ה"תגלית" של החבר'ה נגמר והם צריכים לחזור הביתה. בכל מקרה, לא נותר אלא להצטער על התפרקות החמישייה שכאילו נלקחה מהריג'קטים לקטלוג של בנטון. פיוז'ן באמת הייתה להקה לא רעה, או לפחות הבחור הבריטי עם המשקפיים היה אחלה. מוזר שלהקה מתפרקת עוד לפני שצברה כמה דברים בסיסיים כמו: מעריצות, הופעות, אנשים שאשכרה הצביעו להם, שירים או סתם היכולת לזכור את שמות יתר החברים. "פיוזן" הם מקרה קלאסי של השלם שגדול יותר מסך חלקיו: אף אחד מהם לא ניחן בכריזמה מפוצצת בנפרד, אבל ביחד הם נערי הפוסטר של יהדות התפוצות. נשאר רק לחכות לאיחוד של הלהקה שפירוקה עשה לאגו של עברי לידר את מה ששנים של הפסדים לא עשו לשירי מימון.

 
התמונה של ג'סטין ביבר מהמעצר (צילום: Handout, GettyImages IL)
תמונת המעצר הזו תלווה אותך לנצח. הכי חשוב להראות טוב | צילום: Handout, GettyImages IL
3. הצפוי: ג'סטין ביבר (שוב) עושה שטויות

כסף לא יכול לקנות את הכל בחיים, אבל הוא כן יכול לקנות לך את הדברים הבאים: זונות צמרת ברזילאיות, כמויות מטורפות של קוק, שיניים מבריקות ושחרור בערבות. תשאלו את ג'סטין ביבר, הוא התנסה בכולם. קצת לא הוגן מצד החברה להמליך את ביבר לדרגת אל כשהוא בן 15 ואז לצפות בו מתרסק, אבל כנראה שביבר די סבבה עם זה, תראו איזה חיוך הוא דפק בתמונת המעצר. אם נהיה הוגנים ביבר לא הלך לתיכון או נאלץ לעבור כל תהליך נורמלי אחר שאנשים בגילו עוברים, אבל לנו זה לא ממש אכפת כל עוד הוא ממשיך להביך את עצמו. הגיע הזמן להודות: למרות המיליארדים והבנות, ביבר תמיד היה אנדרדוג. בזמן האחרון הוא פשוט החליט להשלים עם זה.

יאיר מתניהו והחברה  (צילום: מתוך הפייסבוק של Sandra Leikanger)
עד ששרה אישרה משהי הדתיים חייבים לעשות לי נעחס? | צילום: מתוך הפייסבוק של Sandra Leikanger
2. המורד: השיקסע של יאיר נתניהו

מסכן יאיר נתניהו. אבא שלו מנסה לנצל את חברה שלו לצרכים פוליטיים, הפוליטקאים מנצלים אותה כדי להתנקם באבא שלו והוא צריך להתמודד עם מערכת יחסים שלמה בה "כפרה" ו"יפה שלי" הן לא מילות חיבה לגיטימיות. ומה בסך הכל רצה הילד? להגשים את חלומו של כל גבר אשכנזי בשנות ה-20 שלו: להכיר בלונדינת בחילופי סטודנטים, עדיף ממדינה סקנדיבית כלשהו, להעלות תמונות של שניהם יחד לפייסבוק ולראות את החברים מאחלים לו למות. מה הוא קיבל במקום? בשפה גבוהה קוראים לזה קוק בלוק.

החברה הנורבגית של יאיר הצליחה לעורר הרבה בלאגן והאמת שדי בצדק. אי אפשר לשחק על קלף המדינה מוקפת אויבים לנצח. הרצון של ביבי להראות כאילו אנחנו הטובים וכל שאר העולם רע, מתנקם בו כשאנשים מוכנים להיכנס עד התחתונים של הבן שלו כדי לתפוס אותו במילה. חבל שיאיר צריך לסבול על הדרך, סתם נו, לא באמת. אתם יודעים איך זה: אבות חפרו על האיום האירני ושיני בנים תכהנה.

גראמי 2014, ביונסה (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
עושה חשק לצאת עם שיער רטוב מהבית | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL
1. הלוהט: ביונסה וטיילור סוויפט בגראמי

ביונסה היא ככל הנראה היצור הכי סקסי עליי אדמות. אנשים יכולים לברבר על דוגמניות של ספורט אילוסטרייטד כל הזמן, אבל אם תמונה שווה אלף מילים, נענוע ישבן אחד בגראמי שווה עשרות אלפי דוגמניות הלבשה תחתונה באינסטגרם. הלהט של ביונסה וג'יי זי על הבמה גרם לכולם ללכת הביתה ולעשות שיחת "יחסינו לאן" עם בני הזוג. אין מצב שזוגיות כזו קיימת בעולם ואנחנו יושבים פה עם שאריות של פיצה מול שידורים חוזרים של "מד מן".

ובזמן שביונסה הייתה חזקה ולוהטת, טיילור סוויפט הייתה חמודה ולוהטת. זמרת הקאנטרי הבלונדינית היא כנראה מה שתמצאו במילון תחת ההגדרה "חיננית". הריקודים הספק מגושמים / ספק סופר קולים שלה, הפכו כבר לקאלט ברשתונענוע הראש הדרמטי שביצעה בהופעה הפך אותה לסמל מין לצופי ה-Rated G. שתי נשים שונות, שתי קצוות סקאלה ועדיין מודל אחד: אישה שעושה מה שבא לה וקוטפת לא מעט פרסים על הדרך.

>> למה כוכבות ריאליטי לא יודעות להגיד "לא"?