אפליקציית סיקרט (צילום: Secret)
אגב - פה זה לא טוויטר | צילום: Secret
5. הרגרסיבי: סיקרט מוציא מאיתנו את התיכוניסט

עזבו אתכם מריאליטי, הדרך הקצרה ביותר לזכות בתהילה בימים אלו היא פשוט להיות האדם הראשון שמתאבד בגלל סיקרט. מאז שפרצה האפליקציה לחיינו (הזמן רץ מהר כשמשחירים) כולם מבטיחים לנו גל שלהתאבדויות. דיכאון והשפלה חברתית הם לא דבר מצחיק, אבל לא אנחנו משתמשים בו בכל משפט שני, מה שיוצר יותר ציפייה מהסוג הגרוע ביותר, ופחות הרתעה. לכתוב בסיקרט זה כמו להיות שיכור (רק בבקשה, נסו להימנע משילוב של השניים) – זה לא מוציא אותך אידיוט, כמו שזה מוציא את האופי האמיתי שלך. אם אתה מלא שנאה, אתה תרד על כל מי שהכרת. אם אתה אוהב את המקום בו אתה נמצא, אתה תפרגן לחברים שלך. אם אתה נושם, כנראה תכתוב על סקס. בין לבין שווה להשקיע קצת זמן בטיפוח רחמים, גם כי מישהו באמת עלול למות שם בסוף וגם בגלל שאתם הרי יודעים: קארמה איז א ביץ'.

מבצע "שובו אחים"-היום ה-6 (תמונת AVI: mako)
את מטורפת, אתה גם | תמונת AVI: mako
4. המביך: מירי רגב רוצה שנחשוב פעמיים

חברת הכנסת מירי רגב הגישה תביעה נגד גולש שהעליב אותה. זכותה. לא רוצה לעשות פאסיב אגרסיב, אבל אני באופן אישי נעלבת ממנה כבר שנים ומעולם לא לקחתי את זה לבית המשפט. הכי קל לפטור את זה ב"אלימות תיענה באלימות", שיטה שאיך לומר, לא ממש הוכיחה את עצמה לאחרונה. התגובה של רגב קצת אירונית. חברת הכנסת (בשבילכם) אמרה משהו על זה שהיא בעד חופש הביטוי (שלה) אבל לאמירות מסוג זה אין מקום בחברה שלנו (של אנשים אחרים).

יש מלחמות שאין בהן מנצחים, שלא רוצים לבחור בהן צד. זוהי בדיוק מלחמה של רגב נגד הטוקבקיסטים. מצד אחד, "סרטן בגוף האומה", "לא השוותי אותם לבני אדם" ו"אני לא גברת. אני חברת כנסת" הפנומנלי. מצד שני, קללות שובניסיטיות וחסרות טעם בטוקבקים, אפילו בלי עילום שם. מירי רגב אולי תבעה, ובצדק, אבל בפועל היא ניצחה. מירי רגב גרמה לאנשים לדבר כמו מירי רגב. 

ביונסה וג'יי זי (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
על הסכם ממון, חתמתם? | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
3. המאכזב: ג'יי זי וביונסה (אולי) מתגרשים

דווקא עכשיו, אחרי שביונסה הוציאה את האלבום הכי שלם ובוגר שלה, אחרי שצילמה עם ג'יי זי את הקליפ הכי נוטף סקס אפיל שלהם ושכנעה אותנו שהם עושים את זה על הרצפה ככה בקטע יומיומי – דווקא עכשיו, שמועות על גירושים. ביחד עם המלחמה אלו סיבות מספיק טובות להפסיק להאמין באהבה. בינתיים השניים מפציצים עם סיבוב הופעות משותף ומבוקש, אבל מאחורי הקלעים טוענים לרוחות אחרות, קצת פחות סימפטיות.

ג'יי זי וביונסה תמיד היו השילוב המושלם בין ביזנס לפלז'ר, היה קל להאמין לאהבה הזו גם עם המודעות שהזוגיות היא הצעד הכי נכון כלכלית שקרה לשניהם. בכל זאת, הרבה שירים, דולרים ובעיטות במעלית עברו מאז שחברו זה לזו ולא באמת בא לנו שזה ייגמר, לא משנה כמה שירי פרידה קורעי לב ביונסה תוציא מזה. לפעמים קל לא לפרגן ולהיות צינים (היוש, טוקבקיסטים), אבל למצוא זוג מוצלח ומצליח ששורד לא מעט זמן בין מדורי הרכילות, זה לא דבר קל. ביונסה וג'יי זי, תישארו ביחד! אם לא בשביל בלו אייבי, אז בשבילנו.

רונה לי שמעון  (צילום: צי'נו)
אילוסטרציה של חורים | צילום: צי'נו
2. הסקסי: רונה לי שמעון נפגעת רקטות

נזקי המלחמה לא חסכו גם על הסלבס. הנה, תראו את רונה לי שמעון, כל מה שרצתה זה ללכת לבריכה ובלי שהתכוונה נפלה לידה רקטה וחוררה לה את בגד הים. אך לא אחת כמו רונה לי תתן לזה למנוע ממנה להשתכשך, אם היא הצליחה להוציא קריירת משחק מ"נולד לרקוד", מה זה קצת עירום חלקי בציבור? בתוך כל הטירוף הזה הצליחה גברת שמעון להראות נהדר. למרות כל ההייפ וההתרגשות ולמרות שבגד היום הלוהט רחוק מלהיות בורקה, הטוקבקיסטים עדיין בהלם – בגד הים המחורר אינו מחורר באמת, אלא רק נראה כזה. ישראל היא אולי לא אירן, אבל גם עדיין לא צרפת או קליפורניה ורונה לי שמעון היא לא קארה דלווין. בשורה התחתונה, מדובר בבגד ים די יפה על בחורה יפה, אבל לא כזו שמרוחה עם ריטוש על השער של "בלייזר". בעצם, זה הופך את זה לאפילו יותר מדכא.

אין תמונה
1. המושלם: טיילור סוויפט מלאכית מזמרת

מה יש לטיילור סוויפט יותר? אקסים, רגליים או לב ענקי.

סוויפט הייתה צריכה להיות הזמרת השנואה עלינו. ילדת פלא בלונדינית, שמתעקשת ללכת עם נעלי עקב וליפסטיק לכל מקום ונראית לא פחות ממושלם בכל תמונת פפארצי. כוכבים אמינים הרבה יותר מרגשים, וטיילור בקלות יכולה להראות פלסטיקית מדי. למרות זאת, סוויפט מצליחה לחמוק מהמלכודת הזו בלי בעיה. שירי האהבה שלה כנים עד כאב, והיא לא מתביישת לכעוס כשצריך. 

השבוע עברה הזמרת לדרגת קדושה כשוידאו שלה שרה לילד חולה סרטן הופץ באינטרנט. סוויפט לא העזה לגנוב את הזרקורים מהילד המתוק ולא התפדחה כשגילתה שהוא לא באמת זוכר אף שיר שלה, היא לקחה את הגיטרה ושרה מה שבא לו. לא נעים להודות, אבל כוכבים ששרים לילדים חולים זוהי הקלישאה הכי שחוקה בספר. בכל זאת, התאהבנו בסוויפט כי כלפי חוץ הזמרת משדרת ריחוק, סטייל וכבוד, אבל בסופו של דבר מתנהגת כמו אחת משלנו עם לב זהב ענקי. זה א'-ב' במבוא לקוליות, ואנחנו נשמח לקחת ממנה שיעור.

>> נפגעי טראומה: הסלבס לא מפסיקים להגיע לבתי החולים