צדק! חמלה! דוגמנות!

החגים האלה מייבשים את הנשמה ולכן אין ברירה אלא להיטפל לקארין ואלדד, שזכו השבוע לפפראצי טבעונאי אינטלקטואלי בעודם רובצים בפארק, לוחכים עשב ומעלעלים בכתביו של היהודו-צמחוני הפוץ ג'ונתן ספרן פויר, כדי להזכיר לנו שהם לא סתם פליטי ריאליטי אלא פליטי ריאליטי עם דיעה. ובכיף, תמיד נחמד להאמין במשהו במקום סתם להיות קיימים, אבל לפעמים גם אג'נדה היא סתם אקססורי. כמו לקחת ספר לצילומי פפראצי – עוד דרך לספר לנו שהם קוראים, שהם יודעים מי זה ג'ונתן ספרן פויר, שהם אינטילגנטים, שהם מעל הסלבריטאות הריקנית, האומניבורית והשטחית שבה הם דנים בזמן שהם אוכלים תמר לח. אם טל גלבוע היא טבעונית לוחמת, הם טבעונות מדגמנת. כזאת שתוציא מהפריים את התיק מעור ואת יריב נתי כדי שאולי נשכח שהם שם.

לוהטות למען הסרטן

וגם השבוע פייסבוק נרתם לעידוד המודעות לסרטן כלשהו, והפעם באמצעות אתגר הסלפי ללא איפור! כי שום דבר לא יעודד את החברים באונקולוגית כמו תקריב על עור פנים שמנוני, פיגמנטציה פוטוגנית ואניצי שפם אטרקטיביים. או כל מה שלא רואים שם בסלפי נטורל, אני מודה שלא ממש התעכבתי כי אחרי הכל אני אם טרייה, כל סלפי שלי הוא ללא איפור. סלפי ללא קיא בשיער, לעומת זאת, יכול להיות אתגר אמיתי.
ובכלל, מי צריך מייק אפ כשבכל אייפון יש פילטרים, האיפור של הטבע? ריהאנה אולי באמת העלתה את הסלפי ללא קונסילר, אבל פילטרה לעצמה את הצורה באינסטגרם (כפי הנראה אמארו, או נאשוויל אם המצב היה ממש קשה) כי תמיד תהיה לנו דרך לטשטש להאיר או להבהיר לעצמנו את הפרצוף לכדי עיסה חלקה הנמצאת במרחק סביר יותר או פחות מהמציאות, אז מה זה משנה אם העמסנו רימל או לא? מדובר באתגר המתחזה לכזה התומך בחולי סרטן, אבל הוא סתם דרך להשוויץ בפני העולם שאנחנו לוהטות גם בלי איפור.

אנפרנד, בהול

בחור אוסטרלי החליט לפגוש את כל אלף חברי הפייסבוק שלו לקפה, מה שבעיקר גורם לי לשמוח על כך שאינני נמנית עליהם. לא ברור למה מישהו ירצה להפר את הניכור המבורך של הרשת - זה שבזכותו אנחנו יכולים להיות מוקפים באנשים בלי באמת לפגוש אף אחד - לטובת תקשורת כל כך בלתי אמצעית הכוללת קשר עין או, אם המצב ממש מסלים, אפילו מגע. והרי מה הם יעשו כשיפגשו לקפה? סביר להניח שכמה דקות של שיחת נימוסין ואז סלפי (לפייסבוק, ברור), שלאחריו כל אחד ישקע בסמארטפונו הפרטי ויבדוק כמה נוטיפיקציות נאגרו לו בחמש הדקות שבהן נאלץ להעמיד פנים שאכפת לו מהאדם שמולו. והרי גם כל הפגישות האלו, שמתועדות ברשת החברתית, לא באמת נעשות בשביל להכיר את האנשים שמאחורי הסטטוסים, אלא אך ורק על מנת לגרוף לייקים ולהפוך לויראליות. יוצאים מפייסבוק רק בשביל לחזור אליו גדולים יותר, חזקים יותר, ובסטטוסים מצייצים. אבל של אוסטרליה, שבטח נקרא וומבאטים פועים או מה שזה לא יהיה שדורסים שם.

ברוס ג'אנר (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
ברוס ג'אנר. פחות | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

ויצים

poke וזרוק: מישהו רצח חבר שלו בגלל שעשה לבת זוגו פוק בפייסבוק. סיבה טפשית. אם כי מוכרחים להודות שאם הוא היה רוצח בגלל הצפת בקשות חיים בקנדי קראש, כולנו היינו מסכימים שיש כאן נסיבות מקלות.

שש אמהות: חייבים להודות שאישתאר נראית כמו הכלאה מדוייקת בין מירי בוהדנה להדס שטייף.

אין תמונה
מילקי ועוזריהם
סעו לברלין, אך זכרו - מילקי זול, תחת גדול.

ברוס ג'נר עובר תהליך לשינוי מין. או שפשוט אחרי כל כך הרבה שנים לצד האחיות קרדשיאן הרחם צומח לבד.

בחור נחמד באינטרנט מחפש אהבה ואלפי אנשים עושים לו שר. זה יכול להיות גאוני אם זה פרומו לעונה הבאה של "היפה והחנון", או לחילופין אם הוא רוצח סדרתי. כל אופציה אחרת פחות מעניינת.