אין תמונה
אנחנו בטים ג'ולי

 
מי אוהב את השבת? לא אנחנו
אני תוהה אם אביהו שבת מבין שהבאסה הכללית עליו היא לא בגלל שהוא לא רצה את ג'ולייטה. גם לא (רק) בגלל ההתנהגות שלו בארוחת הערב, שבה התעקש לשמור על פוזת המניאק הוומנייזר מול מישהי שהורידה את ההגנות וסתם פתחה את הלב. העניין האמיתי עם אביהו שבת זה שעברנו כבר לא מעט פרקים של "חי בלה לה לנד", והוא עדיין לא שם. את כל המתמודדים כבר הספקנו להכיר, לגבש עליהם דעה ולשנות אותה פעמיים. אפילו דודו אהרון, שהתחיל כאגו מניאק בעל איי קיו בודד התגלה כמותק של בחור, אפילו טיפה ביישן ופגיע. רק אביהו נשאר אותה דמות ריאליטי חד מימדית, חלבית וקרטונית שמסרבת להיפתח (או לשיר משהו שהוא לא "הירו" או "קריפ" לצורך העניין). וחבל, כי זאת הייתה ההזדמנות שלו להרחיב את מעגל המעריצים אל מעבר לנערות הורמונליות בנות 15 שמפנטזות על ערפדים. והוא לא היה צריך להפגין אפילו זרזיף כישרון בשביל זה (תראו את אתי לוי), רק קמצוץ של אישיות, לא יותר.

שלמה ארצי עם דפני ליף על הבמה (צילום: חדשות 2)
ואחרי שנה שכרנו חדר (בפלורנטין בשש אלף לחודש) מול ירח | צילום: חדשות 2

בין לונדון לשדרות רוטשילד: מה לוקח, אוהל או ביזה?
1.כנראה שאחרי הכל הייאוש לא נעשה יותר נוח, בשום מקום. קצת גנבו לנו את הת'אנדר, הבריטים העקומים האלה. בזמן שאנחנו עושים אטנדינג בפייס וחשים אקטיביסטים, בלונדון מעלים באש עוד אוטובוס דו קומתי. פתאום דווקא אנחנו, הבהמות הלבנטיניות, נראים כמו ערימת היפים עדינים ואוהבי חינם עם האוהלים ושלמה ארצי והשלטים השנונים על רוטשילד בולווארד. איף.
2. אם לפני חודש הייתם אומרים למנהיגי המחאה שהם הולכים לקפוץ על הבמה יחד עם שלמה ארצי לצלילי "ארץ חדשה", הם היו מקיאים עליכם. בינתיים עושה רושם שההישג האמיתי של המחאה הוא שכבר מותר לעוף על ארצי ולצרוח את המילים של "ירח" בגרון ניחר כאחרון הסחים בקיסריה. כיף.

אין תמונה
קאם היר לאבר בוי


שמים את בייבי בפינה: רימייק ל"ריקוד מושחת"
היי, עברו כבר שנתיים, מה עם רימייק ל"אוואטאר"?
באיזה קטע עושים רימייק ל"ריקוד מושחת"? כי אתם יודעים, אפשר לכתוב כבר את התנ"ך מחדש וזהו. מצטערת, אבל אני לא מוכנה לתת יד לחילול הקודש הזה, שאין לו שום סיבה לגיטימית מלבד תאוות בצע פשוטה. וברור לכם שזה יהיה פח הפחים, כן? בניגוד למשל לרימייק המדובר ל"זיכרון גורלי" (גם מיותר, לדעתי)  שאולי יוכל ליהנות מהקפיצה הטכנולוגית של העשרים שנים האחרונות, ב"ריקוד מושחת" - אלא אם כן מישהו רוצה לראות הריקוד האחרון בתלת מימד -  לא יהיה לזה שום אפקט, מלבד לרמוס עוד קצת את ליבנו המצומק והרצוץ. פטריק סווייזי המסכן מתהפך בקברו.  

אין תמונה
ריהאנה. שומרת נגיעה

ילדת כאפות: ריהאנה סלאט על
אני אוהבת את ריהאנה. לא את השירים שלה, הם קצת משעממים לדעתי ויש לה קול מאנפף, אבל את זה שהיא כזאת טראשית, שהטוויטר שלה מלא בקללות ושהיא לא מתביישת להצטלם כפרחולת על שבמקרה הטוב תגמור ב"סלבריטאים בגמילה". בעולם של ביונסות אסופות, נקיות ונשואות באושר, נחמד שיש גם איזו שרלילה מחופפת ומטונפת שהחיים שלה הם מועדון חשפנות אחד גדול. 

הדור הבא איתן אורבך (צילום: עדי אורני,  יחסי ציבור )
אולי הדור הבא של הדור הבא? | צילום: עדי אורני, יחסי ציבור

ויצים: כמה קטנים וביוש
1.  הכריזו על עוד עונה ל"הדור הבא". כן, כי אולי בפעם הבאה זה יתפוס.
2. דן שילון עוזב את תכנית הבוקר. מילא טלי מורנו, אבל זה אומר שמבטלים את "נבחרת ישראל"?
3. שבוע בחיי ברפאלי - פרידה מדיויד פישר, נסיעה לים המלח, שיחה עם המשטרה על המחשב שנפרץ וסנוקר עם ציון ברוך. ואני אפילו לדואר לא הצלחתי להגיע.
4. עדי טלמור - הספדים עצמיים, רשימות שירים, מעטפות מיוחדות לכל מוספי העיתונים. כי אם כבר ללכת, אז כמו דיווה.