הישרדות VIP פרק 28 (צילום: ורד אדיר)
משלוש יוצא כלום | צילום: ורד אדיר

חברים, דילמה על הפרק: אנה, ענת או שגב, מי צריך לקחת את הגמר?
עקרונית, אף אחד. כאילו, בהנחה שאי אפשר להחזיר את בוקי. איכשהו הגענו לגמר בלי אף פייבוריט, שלכל אחד מהמשתתפים בו מתחשק לנו לתת מיליון שקלים בערך כמו שמתחשק לנו על קורס נהיגה מונעת עם שושן ברבי.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

ענת, למשל. למה לא? כי היא הזוכה הצפויה, ה"ראויה", אם להשתמש בטרמינולוגיה של העונות הראשונות. היא כבר הגיעה לאי כווינרית, עם קריירה וכושר גופני וביטחון עצמי. זה כמו שמייקל לואיס היה זוכה, הכי בורינג. היא לא מעוררת הזדהות וניצחון שלה יהיה ניצחון העשירים והמקובלים. כמו כן, היעדר כריזמה קל וחשד לידידות עם ליטל שוורץ.
ובכל זאת, למה כן? כי זו לא אשמתה שהיא כזאת מוצלחת וגם ניצחה במשימות, גם שילבה אסטרטגיה וגם הצליחה בחלק החברתי. אתם יודעים מה אומרים על קנאה, משמין וזה.

ומילא ענת - אנה היא בכלל לא אופציה. אמנם היגררות אחרי זכר אלפא נחשבה במשך אלפי שנים לדרך הישרדות לגיטימית, אבל לא מאוד מעניינת. אפילו במשימות פיזיות היא לא ממש הרשימה, לפחות בהתחשב בוותק שלה ב"רוקדים" ובמשמעת הסובייטית לה ציפינו. היא החלק הפחות משמעותי בברית המשולשת ולהזכירכם, גם התנהגה הכי מגעיל לבוקי. אם שגב הוא הילד שעשו עליו חרם בבית הספר, היא בטח הייתה זאת שהנהיגה אותו.
ובכל זאת, למה כן? כי אם היא לוקחת מיליון אז בטח חצי מזה ילך לתורג'י, ותודו שהוא די עשה את העונה.

ושגב? הוא אמנם לוזר ואנחנו אוהבים לוזרים, אבל הוא לא האנדרדוג שהלך נגד הזרם, אלא המזדנב שמתחנף למקובלים והותיר אחריו שובל רירי בעודו מתפתל את דרכו אל הגמר. הוא לא מעורר טיפת אמפתיה וזה מבאס, במיוחד כי כולנו היינו או עודנו ילדי כאפות, ההבדל הוא שלחלקנו באמת מגיע לחטוף אותן.
כמו כן, עונה שלמה של בדיחות קרש רפטטיביות ומעיקות - מהזן שהיה צריך להישאר אי שם בצד האפל של הניינטיז - לא יכולה להיות מתוגמלת במיליון שקלים.
ובכל זאת, למה כן? כי הוא עבד נורא קשה בשביל זה, גם במהלך העונה וגם אחריה. כי הוא עדיין הגיע לגמר בלי אף ברית ועם כושר גופני של למור חיגר וכי יש תחושה שאם זה היה לו כל כך חשוב, כנראה שהוא באמת צריך את הכסף.

אסתי גינזבורג
זו שלנו, זו גם כן

עוד חוזר הריטוש
העניין עם התמונות של אסתי הוא לא הפוטושופ, אלא היקף השיפוץ. לפי התמונות האלו לא מדובר רק בהצרת מתניים קלה, אלא בחתיכת ריטוש אגרסיבי, בייסיקלי הדביקו את הראש שלה על הגוף של ברפאלי. ואי אפשר שלא לתהות – אז בשביל מה לה בכלל לעשות את זה? חסרים קמפיינים שהיא לא תצטרך להתפשט בשבילם? למה ללכת דווקא על כזה של הלבשה תחתונה?

ואגב, תמונת הלפני נראית סבבה לגמרי. בחורה מאוד מאוד יפה עם גוף ממוצע שרובנו היו מתחלפות אתו בשמחה. אסתי מצד אחד מסרבת להיכנע לסטנדרטים הפסיכיים של עולם האופנה, אבל מצד שני מגיעה לקטלוג רק אחרי שמגלחים ממנה עשרה קילו והופכים אותה לעוד גבעול דוגמנות מצוי. אוכלת את העוגה (ליטרלי, מסתבר) ומשאירה אותה שלמה. מתפשטת, אבל לא באמת חושפת כלום. היה יכול להיות יפה, מעניין ומעורר הזדהות לראות קטלוג שלה בלי ריטוש, אבל זה ידרוש ממנה לא מעט אומץ ואת זה, כמו שאנחנו יודעים, אי אפשר להוסיף בפוטושופ.

גלעד שליט (צילום: רויטרס)
אחות חורגת במתח | צילום: רויטרס

הצעות צנועות
לפי השמועות, נירו וקארין בדרכם ל"האח הגדול VIP", הנה עוד כמה רעיונות: סיבוב שני למעיין חודדה ומנחם בן, אהובה אלפרון, גילי מסאמי, קרן פלס, אלכס אילן, אפרת גוש, חיים רביבו, עינת ארליך, ג'קו אייזנברג, דפני ליף, מתן חודורוב, שלמה שרף, גלעד שליט, משה דץ, גילה אדרעי ו\או שרה אנג'ל, מירי רגב, ישראל בונדק, אופירה אסייג, שרה נתניהו.

הנסיך הארי משתולל
נסיך. אילוסטרציה

ויצים: כמה קטנים וביי

סוף סוף – תמונות עירום של הנסיך הארי שמוכיח, שוב, שבין משפחת המלוכה למשפחת קרדשיאן אין שום הבדל.

לארס פון טרייר החליט שבסרטו החדש יהיו הרבה סצינות סקס ושהשחקנים יבצעו אותן על אמת. ובכן, לארס, קוראים לזה פורנו, וזה לא שונה בהרבה ממה שעשית עד עכשיו.

צהובוני ספרד המציאו לבר רומן חדש, גם הפעם עם כדורגלן מברצלונה, דני אלבס. שטויות, כמובן, אם בר הייתה רוצה כדורגל כעור ואיטי עם ספק פגיעה מוחית קלה ואווירת בבונאז' כללית, היא הייתה לוקחת אחד ישראלי.

אבריל לאבין מאורסת לסולן של ניקלבק. מהזיווג הזה יכול לצאת רק ילד חירש.