חולדה (עיבוד: Vitaliy  Pakhnyushchyy, Thinkstock)
עדיין מחכים <3 | עיבוד: Vitaliy Pakhnyushchyy, Thinkstock

הבטחתם חולדה: עבודות הרכבת הקלה, השבוע הראשון

ההגעה לעבודה הייתה סיוט. פספסתי את קו 389 בגלל העבודות. לא אלו על הרכבת הקלה, סתם מישהו החליט לשטוף את רחבת הבימה והייתי צריכה לעשות עיקוף. לתחנה של קו 189 הגעתי מזיעה, לדעתי החפירות של הרכבת מייצרות גלי חום שמציפים את תל אביב ומעלים את הטמפרטורה הממוצעת בשבע מעלות לפחות. כמו כן, לא הספקתי לקנות אמריקנו קר. הקו היה עמוס, עמדתי כל הדרך בחברת עובדים זרים ואנשי הייטק שנוסעים לפרבר השוקק רמת החייל. כנראה בגלל העבודות על הרכבת הקלה, כל האנשים שממלאים בדרך כלל את האוטובוס החליטו לנסוע עליו גם היום. הפקקים היו איומים, הדבר הכי נורא בהם היה שהגעתי לעבודה בדיוק באותה השעה כבכל יום אחר. איך אוכל לסבול עוד שש שנים כאלו?

גם המחשבה על העסקים הקטנים שיהרסו מעציבה אותי מאוד, מישהו חייב לתמוך בפושון בשרונה מרקט, ביום הראשון לפתיחתו הסחורה אזלה רק תוך שעה וחצי. אני מעריכה את העובדה שלמרות הקשיים הם מתעקשים לשמור על מחירים עממיים ושווים לכל נפש של אקלר ב-24 שקלים, אבל קשה להאמין שהם יצליחו להחזיק את הראש מעל המים. בלילה הגיע הגרוע מכל - נאבקתי עם חולדה עצומה שככל הנראה עלתה מהביוב בעקבות החפירות וניסתה להעביר לי מחלות. היא הייתה בגודל של החתול שלי, אפורה ומרושעת והאמת שגם דומה לו באופן חשוד, וניסתה להגיע לאוכל שלו תוך כדי יללות. הדפתי אותה בעוצמה, אחרי זה היא התעקשה לשבת לי על הברכיים ולגרגר. התחושות קשות. זה בסך הכל השבוע ראשון לעבודות על הרכבת הקלה, אבל הן כבר הצליחו לפגוע במרקם החיים העדין של תל אביב. כשהן יסתיימו אולי תהיה כאן רכבת קלה, אבל כנראה שאנחנו כבר לא.  

אין תמונה
האהבה ניצחה
    

בריידזילה

חזון מופלא: פרק של "ארבע חתונות" – התכנית שהביאה אנשים מ"דייט בחשיכה" לפורמט של "בואו לאכול איתי" -  בכיכוב בר רפאלי, דנית מאליאב ודנית, החברה של גלעד שליט ואלברט של אסי עזר. כולם ילכו לחתונות של כולם חוץ מבר שלא תגיע לחתונה של אף אחד אבל תשלח מארז גוזיות מ"הודיס". כולם יטנפו על האוכל בחתונה של גלעד שליט (כולל פפראצי של דנית ואלברט פותחים שולחן אחרי זה באיציק הגדול) שתהיה פשוטה יחסית ונעדרת המילה שלא ידענו עד לא מזמן על קיומה: "מיצגיות" (או, לטענת האינטרנט, "מייצגיים"). קבלת הפנים אצל אלברט ואסי תכלול קבבונים וג'אז ובחופה יעלו לדבר 30 נציגים שונים של הקהילה, מה שיוביל לניקוד נמוך מצד דנית והחברה של גלעד שליט (בר, כאמור, לא תגיע אבל תעניק לכל אחת מהחתונות את הציון הכולל 3). אלברט והחברה של גלעד שליט יטנפו על החתונה של דנית (יותר מדי תוספות שיער מ"הייר סנטר") ובסוף בר תזכה, בעיקר כי היא תביא את אייל גולן בעוד שאלברט ואסי יסתפקו בזמר שהם ימציאו בשם "שקד קוממי".

"אני קייט": הריאליטי הכי מדכדך בסביבה

ויצים

מארק צוקרברג הולך להיות אבא! אז זה מה שקורה כשצוברים ממש מלא חיים בקנדי קראש.

צעירה בריטית נאלצה לעזוב את עבודתה בגלל הזעת יתר. עד סוף הקיץ כולנו נפוטר. 

לני קרביץ חשף בטעות את הקרביץ על הבמה. טוב, מי לא ירצה להימלט ממכנסי עור באוגוסט.