אייל גולן ואילנית לוי (צילום: יואל מור)
אל תהססו, תסמסו | צילום: יואל מור

את נואשת, אתה מזניח

עוד שבוע, עוד כביסה מלוכלכת שמתאווררת לעיני כל. השבוע אלו היו אילנית לוי ואייל גולן שהעלו באוב את מערכת היחסים המעופשת שלהם ונזפו זה בזה מעל דפי העיתון והפייסבוק כאילו שכבר אין וואטסאפ בעולם. היא התמרמרה על כישורי ההורות ובגידות העבר, הוא כתב שהיא משתמשת בו כדי לקבל שער ועדיין לא למדה להתראיין, ואברי גלעד התערב בשביל לקבל אלף שרים בפייס. החדשות הטובות: שניהם לא יודעים להתראיין. הוא כשל בזה עוד מימי האנטריקוט, היא לא מצליחה לצנזר את הפאסיב אגרסיב. מה שיוצא מזה, מלבד ראיונות עסיסיים ומהנים מאוד, זה איזושהי דעה שתתקבע אצל ציבור: שהוא אבא מזניח, שהיא משתמשת בשם שלו כדי להשיג ראיון והכי גרוע – שאברי גלעד כותב דברים שכדאי לקרוא. וחבל, כי גם גם אם זה לא באמת נכון, זה מה שכתוב וזה מה שכולם יקראו, כולל הילדים שלהם, ולכן בסופו של דבר זה גם מה שיישאר.

דודו אהרון הרווק (צילום: רונן פדידה)
חני בחייאת | צילום: רונן פדידה

דודו יאללה יאללה

מסקנה ראשונה מ"הרווק" עם דודו אהרון: ככל שיש בתכנית טלוויזיה יותר תימנים, כך היא תהיה מוצלחת יותר. כמובן שהסיבה לכך שהפרק הראשון כל כך כיפי לא טמונה בדודו אהרון, שהוא בחור מתוק מאוד אבל לא מסעיר במיוחד, אלא בגלל שסוף סוף ויתרו על הרומנטיקה והלכו על קאלט. "הרווק" היא לא רק פורמט אמריקאי, אלא גם אמריקאית בהווייתה – מלוקקת, מיושנת, ממלכתית, נטולת הומור ועמוסת ורדים. ואנחנו, מה לעשות, אנשים מזיעים ושחומים שכבר לא מאמינים שאפשר למצוא אהבה בריאליטי, אבל כן מאוד אוהבים בחורות עם שזירות בשיער שמספקות קאצ' פרייזים היסטריים. "הרווק" עם דודו אהרון היא גם פרודיה על הגרסה המקורית, אבל גם גם אדפטציה חכמה שמבינה מי הקהל שלה ושצריך ללכת עם הזמן.   

שמעון פרס (תמונת AVI: לואיז גרין, חדשות)
עד 120, נשמה | תמונת AVI: לואיז גרין, חדשות
 

מה הקשר בין שמעון פרס לניקול ראידמן?

ביום שלישי הקרוב יחגוג העולם כולו את יום הולדתו ה-90 של הנשיא פרס, בשידור משולב של שלושת הערוצים, רוב אתרי האינטרנט, ברברה סטרייסנד, ביל קלינטון ושאר פינוקים שבטח יתחילו בפרס פורץ מתוך צדפה ויסתיימו בהנג אובר לאומי. ונכון שכולנו די חולים על פרס והוא האדם שהכי מתחשק לנו לחבק בכל רגע נתון, אבל לאחד את כל הערוצים הגדולים לטובת ערב שידורים לכבוד הנשיא? יש לכם את זה ביותר צפון קוריאה? ובלי קשר לשידורים – הכי מגיע לפרס חגיגות שוות, אבל בכמה כסף? אתם בטח זוכרים איך לא מזמן כולם טרחו להיגעל בכל חור מהמסיבה מנקרת העיניים של ניקול ראידמן, אבל זה לא שהאירוע של פרס יעלה פחות. אז מה ההבדל, שפה יש את קלינטון וברברה סטרייסנד ושם פיליפ קירקורוב ושנדלירים? נכון, הבת מצווש של פרס לא תהיה אירוע נובורישי, אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה קצת מוגזם וחסר טעם.

נינט טייב דלתא 2013 (צילום: רפי דלויה)
לוהטת | צילום: רפי דלויה

למה נינט וביונסה בכלל לא צריכות פוטושופ

אחרי שביונסה דרשה מ-H&M  לא לרטש את תמונות הביקיני שלה, מסתבר שגם התמונות של נינט לדלתא לא יעברו פוטושופ. אל חשש, זה לא אומר שנזכה לערימת צלוליטיס בקטלוג הלנז'ריי הבא, אבל אולי נצליח לקלוט כמה נמשים ואיזו ירך שנוכל להצביע עליה בביקורתיות בזמן שאנחנו רובצים על הספה עם פירורי צ'יטוס על הכרס. במקרה של ביונסה, כנראה שגם אגן ברוחב אנושי. אולי בניגוד לדוגמניות, שדווקא מעדיפות פוטושופ ורואות בו כלי עבודה, לנשים שהן נטו פרזנטוריות זה דווקא מפריע. גם אם מדובר בבגדי ים, לא בשביל זה לקחו אותן, הן לא מוכרות בגדי ים אלא גם תדמית ואישיות ופרסונה, ואת זה פחות מתאים להן שירטשו. 

יש דוש (צילום: Uri Ar, ארץ נהדרת feed)
חתיכוס | צילום: Uri Ar, ארץ נהדרת feed

ויצים: כמה קטנים וזה

הבחינה בהיסטוריה הייתה כל כך קשה שבסופה אחת הנבחנות אמרה "אפילו הנאצים בפרעות שלום הגליל לא היו כאלה רעים!"

כנקמה על כך שכולנו לעגנו לצילום נטול החולצה של בועז טופורובסקי, הוחלט שהבא שיתפשט מהכנסת יהיה השר ישראל כץ.

בסוף ווייז נמכרה במיליארד מאה במקום מיליארד שלוש מאות. ההפרש, כמו תמיד עם ווייז, הלך לאיבוד.

אין לאן לברוח: מסתבר שהממשל האמריקאי עוקב אחרי כל פעילות הרשת שלנו, אי שם במטה ה-NSA  יושב סוכן זוטר ולא יודע מה לעשות עם כל כך הרבה פורנו וחתולים.

הכפייה הדתית נמשכת: מהיום אסור לבורקס גבינה להיות משולש. ביום שיורידו את הפרג מהפטריות זה ייחשב פשע שנאה.

 בואו לפייס שלנו