אין תמונה
אייל שני וידיד

מי אתם שתצאו נגד הבולבול?

אז ראינו לאייל שני.
 ולאלו שפחות מעודכנים מכם: אייל שני העלה השבוע לאינסטגרם את התמונה לעיל – תיעוד אומנותי של עצמו משתין. כולל הכל. מחשבה ראשונה: היי, לפחות לא רושפלד. מחשבה שנייה, לאחר מבט חטוף על התמונה הלא מצונזרת: הטשטוש הזה מחמיא באופן מוגזם! במיוחד בהתחשב בכך שאנחנו רגילים לראות את שני בחברת חצילים. מחשבה שלישית: נו אז מה? הרעש המוגזם שעשו מהתמונה הזאת מזכיר קצת את האוכל של שני עצמו – מהומה רבה על קצה של פיתה.

וזו לא שערוריית האינסטה הראשונה של שני. להזכירכם, הוא הספיק בעבר כבר לקרוא לרושפלד שמן, ולפרסם תמונה של פסטה ביום כיפור. איפה שלא תניחו אותו הוא יצליח לעצבן מישהו, וזו אחת הסיבות שאנחנו אוהבים אותו (למעשה הסיבה העיקרית, כמה חמשירים על עגבניות שרי ליקופן כבר אפשר לסבול?). הפכנו אותו לרוקסטאר, אין מה להתלונן כשהוא מתנהג בהתאם.

טהוניה ועידן יניב (צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram)
ברור שכן | צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram

מי אם לא עידן יניב?

לאחר אין ספור הכחשות, מתברר שטהוניה ועידן יניב בעצם כן ביחד, מה שגורם לחובבי הרכילות להתרגשות עזה שבאה לידי במלמול אדיש של "אה, אוקיי" ומעבר אוטומטי למחשבה על משהו אחר. כאילו, מילא זה שלא מדובר בריליישנשיפ הכי עסיסי על המדף, בטח שלא אחרי טיטי ומוש בן ארי, אבל גם מה כבר יש להכחיש פה? אפשר לחשוב שאת יוצאת עם ליאו דיקפריו, כולה עידן יניב, יש כריכים בקופיקס שהשתמרו בתודעה יותר ממנו. הרי ברור ששניהם רוצים להיכלל במדורי הרכילות, וגם אם לא- זה בסדר גמור. אבל להתנהג כאילו שלא כשהם בעצם מתים לצומי, זה כבר סתם מעפן.

יונית לוי בחודש תשיעי (צילום: ברק פכטר)
בחודש תשיעי. עלייה במשקל? היא לא רואה בזה צורך | צילום: ברק פכטר

היורש

בן ראשון לעידו ויונית! המדינה כמרקחה. הנה קצת אינפורמציה על המאורע המשמח: הלידה התרחשה ברביעי בבוקר, עד המהדורה של שמונה יונית חזרה לגזרה. ממחלקת היולדות של תל השומר נמסר כי לאם ולילוד שלום והם כבר מפטפטים באיטלקית. מאז התינוק הספיק להיגמל מטיטולים, למחות על זיכוי ליברמן, לבוז חרישית לאורן וייגנפלד ולחתור תחת קושמרו במטרה להחליפו במשה דץ.

קרן פלס בחודש 6 (צילום: אביב חופי)
פלס, מי יודע מדוע ולמה | צילום: אביב חופי

ויצים

דונדיט ג'ון עף מ"הכוכב הבא". אלפי טוקבקיסטים ואיילת שקד מתלוננים שבאפליקציה יש רק לחצני בעד ונגד, ולא שום דבר שמחייג אוטומטית למשטרת ההגירה.

קרן פלס נבחרה להיות הפרזנטורית של אופנת "זברה". בקרנפייה של ספארי רמת גן נרשמה מחאה שקטה.

משהו שתצטערי עליו בעוד 3...2...1: מיילי סיירוס קיעקעה על זרועה את פניה של סבתה. כנראה בשביל שהיא תזכור שלא משנה מה היא עוד תעשה בחייה, תמיד יהיה מישהו שינעץ בה מבטים שיפוטיים. 

דברים שלמדנו מהאקס פקטור: אם יש לכם תסמונת דאון אתם לא חייבים לדעת לשיר וחשוב מכך - אם החלטתם ללכת להופעה של פורטיס, עדיף להביא מטרייה.

פתחו יומנים: ליידי גאגא תהיה הזמרת הראשונה שתופיע בחלל בשנת 2015. כן, זה יגרום לחיים תבוניים מחוץ למערכת השמש לנסות ליצור איתנו קשר.

הרשתות "קפה קפה" ו"רולדין" חשודות בתיאום מחירים. משונה, עם 9.5 ₪ לסופגניית "פרימיום" היינו בטוחים שהן יהיו חשודות בשוד.

רוצים עוד איי ליסט? קחו