אין תמונה
בובליל הרזה. בקרוב הדוקו?
טאץ' מעודכן לסלב הישן

סלב עבר? חדשות טובות! כבר לא צריך להתחתן, ללדת או למות בשביל להזכיר לנו את קיומך חסר המשמעות. לאחרונה גילינו לא מעט דרכים אחרות לצוף בחזרה לתודעה, לפחות לכמה דקות, עד שתודחקו בחזרה לאזורים בהם שוכנים טראומות ילדות, לוח הכפל והמילים לכל שירי האודישנים של כוכב נולד:

השילי ממשקלך בין עשרים למאה קילו. זה עבד לא רע לעינב בובליל (שיטת הנקודות) ולמעיין חודדה (רעב + סרט דוקו). שתיהן נראות מעולה, ומה שחשוב מכך זה שעל אייטמים בכיכובן הגולשים מסתערים כמו משפחת ברנדט על כל בחורה עם שיער שטני. אגב, גם הכיוון ההפוך עובד - תעלו 20 קילו ונתעניין פלוס אופציה לריאליטי. טוקבק ממוצע: "חחחח איך את נראית יא חולדה במקומך הייתי מתאבד"

תתמודדי בקדם אירוויזיון. מי שחשב שפליטי ריאליטי נולדים בערוץ 2 ונקברים בערוץ 24, גילה השבוע שגם ערוץ 1 הוא תחנה בדרך. לא ברור מי פיזר קטניפ על הקדם אירוויזיון, אבל ההסתערות המריירת של בוגרי הריאליטי היא הדבר הכי כיפי שקרה לז'אנר מאז גילי נתנאל. טוקבק ממוצע: "חחחח שרה מהתחת למה מי את חושבת שאת אמן יאנוס אותך סודני".

תתחיל לצאת עם גבר.  אייטמים עיוורים בשלל אתרי רכילות ואאוטינג אצל עמרי חיון והופ, פתאום כולם נזכרים שאתה לוהט. טוקבק ממוצע: חסום לטוקבקים על מנת להגן על פרטיותו של מושא האייטם שאגב, בדיוק לועס לבויפרינד שלו את השקדים באמצע רוטשילד.

ליהיא גרינר ויקיפדיה (צילום: צ'ינו פפראצי)
גרינר. כמה ערך? | צילום: צ'ינו פפראצי
בלי פאניקה, יש בריטניקה

לא ממש ברור הפולמוס המעפן שהתחולל השבוע סביב ערך הויקיפדיה של ליהיא גרינר. הרי ויקיפדיה היא מוסד לא מעונב שאמור לתת מענה מהיר גם אם לא תמיד מהימן למושגים נפוצים – דווקא הם נכנסו לגישה הסנובית והדוחה של "למה מי היא"?  בין הערכים שאפשר למצוא בויקיפדיה יש בין היתר גם את "הדלקת נפיחות", "השלכת גמדים" ועוד מושגים שכנראה מצחיקים את החננות שמנהלים שם את כל העסק. אז זה מה שמפריע להם? ליהיא גרינר? גם אם הם לא אוהבים אותה, היא הרי ערך נפוץ ומדובר יותר מ"פציעות ומקרי מוות שהתרחשו בשירותים" (המסקרן כשלעצמו, מודה). הויכוח על האם היא ראויה לערך הוא לא רק הבעת עמדה שיפוטית לפיה צריך להיות "חשוב" או "משמעותי" (כדי להיכנס לאינטרנט, כן? המקום שהוא הכל מלבד חשוב ומשמעותי), הוא גם זקן ומתיש. יצאו הכי בריטניקה.

שם, שם ראיתי קשת בענן

הקדם אירוויזיון מתקדם כמתוכנן, כלומר נראה כמו נתיחת הגופה של האייטיז. רוב הנאמברים מתכתבים עם טרנד העזים הצורחות, הכימיה בין אורנה דץ לרון שחר מזכירה את זו של מיכאל אלוני ותחום ההנחיה, ואי אפשר שלא לחוש שליהיא גרינר נגזלה. איך רון ויינריך עלה לגמר ולא היא? עם כל האמפתיה לכיסא הגלגלים, זה לא מה שיזיז את השיר הזה. כרגע, הדבר היחידי שבטוח זה שקטלין רייטר חייבת לנסוע לשוודיה (אוקיי, היא חייבת לאכול משהו, אבל אז לנסוע לשוודיה). רייטר מביאה את "השקט שנשאר" של 2013, רק עם מחשוף פחות מרשים. קטלין, בין מרבץ השירים שראינו עד כה, זוהרת כמו פנינה בסבך שיערות ערווה. אם יש משהו שייקח אותנו אל הטופ פייב, זאת היא.

מלכת היופי
טיטי. נייס שבאת
ויצים: כמה קטנים וביי

יש לנו מלכת יופי אתיופית ראשונה! שמצטרפת לחברת הכנסת האתיופית הראשונה! אלוהים, מי נשאר ב-AMPM?

הנחיית האוסקר של סת' מקפרלן לא הייתה פוגענית בגלל הבדיחות האנטישמיות והדאחקות השוביניסטיות, אלא בגלל שהוא התעקש לשיר לכל אורך הערב כמו הנודניק המטרחן שהוא באמת.

אביבית תובעת את ליהיא גרינר כי היא קראה לה נערת ליווי. במקביל, נערות הליווי הגישו תביעה ייצוגית נגד גרינר על אותו הדבר בדיוק.