ויקטוריה ובר
זו שלנו, זו גם כן

מי ערומקו?
לא אכחיש, כיף להתלונן על איך שבר מדלגת טופלס בין חוף לחוף בספרד ועושה קולות של זורמת, בעוד שבארץ היא מתעטפת בשכבות של בדים ויורה פרצופים חמוצים בכל פעם שצלם פפראצי מתעד לה את כתפיית הגוזייה. אבל למרות חדוות הקיפוח הבסיסית שלנו, יכול להיות שהגיע הזמן להודות שאחרי הכל זו לא היא, זה אנחנו.

קחו למשל את ויקטוריה מ"האח הגדול", ברגע שהיא קולטת מצלמה היא חושפת פטמה באופן רפלקסיבי, אבל רק בארגנטינה. כי איפה היא הייתה מצטלמת בעירום בארץ? בפפראצי בכותל? הכי קרוב שיכול להיות זה השער של "בלייזר", וגם הם לא מתקרבים לכאלה דרגות של נועזות. את מה זה משאיר לה, מגזין "בננה" בפיצוציות? נו באמת. בדיוק כמו שהיא רצתה קצת אקשן בזמן שהתארחה אצלנו ב"האח הגדול", אבל פשוט לא היה לה עם מי.

אז מה אתם רוצים מבר, שתצטלם כאן בביקיני ברחוב? שתוריד חלק עליון במציצים? נו באמת, טוקבקיסטים זועמים היו עטים עליה יותר מהר מעל ילדה בדיסניוורלד באייטם מומצא של סיון כהן. גם אם היא הייתה מורידה משהו, כבר היינו רצים אליה עם שמיכה. כי זה לא שהיא לא נותנת, זה אנחנו ששמרנים מכדי לקחת.

בקרוב בחיפה: פארק דיסנילנד וקולנוע (צילום: רויטרס)
בתמונה: מיקי מאוס חוטף ילד | צילום: רויטרס

פדיחוש: החטיפה שלא הייתה
די מדהים כל הסיפור עם חטיפת הילדה הישראלית בדיסניוורלד, שהתברר, כך מסתמן, כהנפצה אחת גדולה. אפשר לתהות איך זה שסיפור שאפשר להפריך במחי גוגל מצליח להגיע למהדורה המרכזית, אבל דנו בזה כבר מספיק. מה שיותר מעניין זה לנסות ולפענח איזה מידע שקרי מגיע אלינו בלי שאנחנו עולים על הבלוף. כי אולי בשביל חדשות 10 זה פדיחה, אבל עבורנו כצופים זה מקרה חיובי, פוקח עיניים אפילו. מדי פעם צריך איזה ילדת דיסניוורלד מומצאת שתזכיר לנו שחייבים להיות ביקורתיים, שאסור להאמין לכל דבר שאומרים בחדשות ושכל אחד יכול לטעות במקרה הטוב, או סתם לשקר במקרה השכיח. אולי את האגדה האורבנית הזאת כבר הכרתם, אבל יש עוד הרבה אחרות שמספרים לכם.

העניין עם הילד בן התשע ב"בריטיין גוט טאלנט", שהתמוטט באמצע האודישן, התאושש ועבר הלאה לנבחרת, זה שרובנו לא באמת רוצים לראות אותו בהמשך התכנית. לא כל דרמה היא גם טלוויזיה טובה, ורגעי ההתמוטטות שלו היו בסופו של דבר לא נעימים לצפייה. לא פלא שצופים רבים התלוננו על כך שהשופטים העבירו אותו הלאה, כי אם עכשיו הוא מתמוטט, אז מה יקרה כשתגיע הנזיפה הראשונה מסיימון קאוול? או ההדחה? או כל שלב שיהיה קצת יותר מלחיץ מאודישן באווירה תומכת ועם אמא ליד? (הרי למרות כל צקצוקי הביקורת על "בית ספר למוזיקה" ו"מאסטרשף ילדים", לפחות שם אין רגעים כאלו). אפילו סיימון קאוול, שכבר שנים מסתובב עם סימני דולרים בעיניים במקום אישונים, אמור להבין שלפעמים עדיף לחכות שלוש ארבע שנים, מאשר לדפוק את החיים לילד רגיש במיוחד.

שרלוק
אלמנטרי, מותק

חוש חש: "שרלוק" בטלוויזיה
הדבר הכי גרוע שתעשו השבוע לעצמכם ולאנושות זה להחמיץ את "שרלוק", שעולה בשבת ב- hot3 (אבל אפשר לראות גם בוי.או.די של הוט ושל יס, ככה שאין לכם באמת שום תירוץ). עיבוד מודרני של ה-BBC לעלילות הבלש המחונן, שבהתאם לתקופה מקבל מאפיינים של גאון אספרגרי, יהיר ופרובלמטי, קצת כמו ד"ר האוס (שבעצמו מבוסס על "שרלוק הולמס"), אבל פחות מקולקל. כמו ב"מראה שחורה", גם כאן יש דגש על המדיה – המון סלולרי (כולל מסרונים שצצים על המסך) וטלוויזיה שמשפיעים ומשנים את העלילות, שבעצמן מתכתבות עם הסיפורים המקוריים של שרלוק הולמס. כל פרק הוא שעה וחצי של תעלומות מתוחכמות, קוליות מתפרצת וערימות של סקס אפיל. אלמנטרי, ביצ'ס.

אין תמונה
עוד חייל בצבא החברים של גלעד

ויצים: כמה קטנים ודי

שלמה ארצי, לירן דנינו, הראל סקעת, עמרי כספי. הקטע החדש של הסלבס זה להצטלם עם גלעד שליט. אז יש אותנו - בני התמותה הפשוטים, יש את הסלבס הרגילים ומעכשיו יש גם את הסלבס של הסלבס, שכרגע הם גלעד שליט ושמעון פרס. סבבה.

ואפרופו גלעד, מישהו חייב להגיד לו את זה  - די עם החולצות המשובצות. מספיק, אנחנו כבר לא בעזה.

אחרי בר מ"המירוץ למיליון", נתן גושן יוצא עם מתמודדת נוספת שהשתתפה בתכנית, לירן כוהנר. לא ברור מי תהיה הבאה בתור, מהמרת על אוסי מהתימניות.

אסור יותר למכור סמים באמסטרדם. מליוני אנשים הולכים לגלות שאחרי שמסיימים עם אנה פרנק, אין באמת כבר מה לעשות שם.

פייסבוק הוסיפה פיצ'ר של תרומת איברים. טוב, זאת הרשת החברתית שאחראית לכך שכבר אין לנו חיים, המעט שהיא יכולה לעשות זה לארגן שאיברינו המיותרים יצילו אחרים.