אין תמונה
כן. ושמענו שטום קרוז חש מאויים מאורי פפר
מלי לוי VS אנג'לינה ג'ולי
אני לא בטוחה שאני קונה את כל העניין הזה שאנג'לינה טירפדה את ההשתתפות של מלי לוי בסרט עם בראד פיט כי היא חששה מהכימיה ביניהם. זה סיפור חמוד, ברור, אם הוא נכון זה אפילו משמח, פחות בגלל הנקודה הישראלית ויותר בגלל שאני במחנה ג'ניפר אניסטון. אנג'לינה, עם כל הילדים המאומצים והרזון והסרטים הגרועים, נראתה לי תמיד מוגזמת. פרודיה נטולת הומור על כוכבת קולנוע שמישהו צריך להנחית קצת לקרקע. יהיה נחמד לגלות שבלילות היא שומעת את "שמיים כחולים" של המשולש ומרטשת תמונות של מלי לוי. מה נקסט אנג'י, רומן עם אורי פפר? טוויטפיק עם אסי עזר? האח הגדול VIP?

כוכב הריאליטי יוצא מבית המשפט (צילום: ראובן שניידר)
אז מעצר בית זה גם אומר בלי השקות? | צילום: ראובן שניידר

מציאות נושכת
כוכב ריאליטי חשוד באונס. מקורי. אמנם פליטי ריאליטי כופים עלינו את עצמם באופן יום יומי, אבל לרוב זה נגמר בתמונות של סיון ועמיר מלבינים שיניים (או בביצוע של רוחמה רז לשירה "רקפת"), לא באקט עצמו. מה שכן, זו אחת הפעמים היחידות שפליט ריאליטי שאינו אלירז (אל תשאלו, אינסייד אינפו) צריך להדוף צלמי פפראצי, במקום להתקשר ולהזמין אותם בעצמו ואז להעמיד פני מופתע.

*קטע זה לא מכיל אקרוסטיכון מתחכם המוביל לשמו של החשוד, כותרת דו משמעית הרומזת לזהותו או לינק נסתר לחשבון הפייסבוק שלו. סורי

אין תמונה
אבנה לך טירה, אקים מגדלים ותאמיני לי פרח - נהיה מאושרים

 עומד על צוק
בטח שמתם לב שאבי ביטר הוא למעשה מנחם בן בתחפושת. "הגמדה הייתה בתרדמת 20 שנה, נהייתה זמרת פתאום?" הוא מרסס ברחבי היכל התהילה בכל פעם שאיזו רוחמה רז רומסת את כבודו עם ניקוד נמוך, ואז גם זורק הערה מזלזלת על עלי הגפן הממולאים שלה. מוכרחים להודות שהעובדה שהמתמודדים הם גם השופטים היא חתיכת הברקה אכזרית. כשאגו פריך פוגש כישרון שדעך, הכל יכול לקרות, במיוחד על רקע שירים של אדם.
כרגע כולם בונים על בני אלבז, אבל (הנה משפט שמעולם לא חשבתי שאכתוב) לדעתי מייקל הרפז הוא הסוס השחור של התחרות. יכול להיות שהוא יצליח איפה שאמיר פיי גוטמן נכשל? או שסתם יצא לנו מזה איחוד של "היי פייב"?
כישרון לא משחק כאן תפקיד, ברור, אבל איפה כן? בכוכב נולד, כמובן. שלישיית הגמר שלי נכון לעכשיו מורכבת ממלי שלום, לירון רמתי וחגית יאסו (כן, לא עפה על דויד לביא. אני אינדיבידואל), אבל בהתחשב בכך ששני שליש מהם מועמדים תמידיים להדחה, עדיף לא להיקשר.

תינוק מעשן (צילום: חדשות 2)
אבי ביטר מעשן. תמונת ילדות. | צילום: חדשות 2

חוג הסרטן
אפרופו אבי ביטר, השבוע נודע לציבור המעשנים – מגזר שגם ככה כבר רגיל לחוש רצוי כגידול לימפומי – שבקרוב יוחמרו החוקים הדרקוניים המלווים את קיומם אפוף הערפיח. אפשר לתהות לגבי האירוניה הטמונה בכך שמעצימים את הרדיפה דווקא בשבוע שבו אירופה מתמלאת בגופות בגלל מלפפונים אורגניים, אבל אם להודות על האמת, לא ממש אכפת לי. אחרי הכל, המקום היחידי שבו המעשנים הם קריטיים לשלמותו של מארג חיינו העדין, הוא הטלוויזיה. עובדה ידועה כי מבחינה אבולוציונית, בני אדם מעשנים מעניינים יותר מאלו שלא, זו הסיבה שהם אלו שמלוהקים לתכניות ריאליטי. זה רק מחדד את הצורך להציל את אבי ביטר מהדחה, כי בקרוב אזורי העישון היחידים שיישארו בארץ יהיו "היכל התהילה" והאקווריום הקטן בנתב"ג, ולא בטוח שהוא נכנס שם.

בלייק לייבלי בעירום (צילום: twitter)
לייבלי. תכל'ס, הכי סלאט | צילום: twitter

בלייק ליבלי ערומקו
1. כצופה אדוקה ב"גוסיפ", אני חוששת שהתמונות לא מזויפות. הציצים שלה לעומת זאת, יש מצב.
2. לבר זה לא היה קורה.
3. עדיף לבלייק לא לגשת בזמן הקרוב לאודישנים לסרטים שכוללים את בראד פיט. אנג'י עלולה לא להתלהב.