אייל גולן מחופש למרגול (צילום: איציק כהן)
חיכיתי כל הלילה שם בתחנה | צילום: איציק כהן

זמרים מזרחיים זורמים יותר?

ואז אייל גולן התחפש למרגול. תמונת השנה, אין ספק. ומה שנחמד במיוחד זה שגולן לא נראה נבוך אפילו טיפה. להיפך, הוא נלהב כבאר שבעי מול טאבלטים בהנחה. דודו אהרון פחות מוצלח בתחפושת מירי מסיקה, אבל עדיין משעשע, וחלקכם אולי זוכרים שלפני כמה שנים קובי פרץ הצטלם לשער שבעה לילות מחופש למדונה (ואם לא, גוגל מצא צילום של זה בפורום "נושמים מזרחית", אתם חייבים את זה לעצמכם). יכול להיות שזמרים מזרחיים פשוט זורמים יותר? אולי שנים של קיפוח, שבהם המוזיקה המזרחית לא נלקחה ברצינות, מנעה מהזמרים בז'אנר לטפח חשיבות עצמית מוגזמת? כי בינינו, אני לא רואה את יובל בנאי או שלמה ארצי מוציאים את המקל מהתחת ומצטלמים כקרן פלס וסלין דיון על שער של עיתון. וחבל, זה יכול היה להיות מצחיק.

התמונה הלא מחמיאה של ביונסה בסופרבול (צילום: buzzfeed)
סטרואידים מאץ'? | צילום: buzzfeed

ביונסה יא מפחידה
מי שפחות זורמת היא ביונסה. הסיבה היחידה שהתמונה המכוערת שלה מהסופרבול הפכה לכזה סיפור, הייתה שהיא והיחצנים שלה ניסו להוריד אותה מהרשת בכל דרך אפשרית. וכמו שאנחנו כבר יודעים - והחל מהשבוע גם כל אלו שניסו להסתיר את האסיר X - לא מתעסקים עם הרשת. אז נכון, ביונסה נראית שם כמו מדונה בהתקף זעם ואחרי מפגש עם חומר רדיואקטיבי, אבל חרא קורה. גם אייל גולן לא באמת התכוון להיראות כמו מרגול, אבל יצא. הוא לקח את זה בסבבה, גם לה כדאי.

יאיר לפיד בוחר (תמונת AVI: ליאור קסון)
סחי. אילוסטרציה | תמונת AVI: ליאור קסון

יאיר לפיד נרקו
למה יאיר לפיד כל כך מבוהל מזה שידעו שהוא עישן סמים פעם? הוא לא יודע שזה רק יועיל לתדמית שלו? האם קהל המצביעים שלו לא כולל את אותם מנהלים פלוס ג'יפים ומשכורת גבוהה שאוהבים ביטויים כמו "פוליטיקה חדשה", ומדי פעם לגלגל משהו כדי להרגיש קצת פחות כמו היאפים העשירים ותאבי הכוח שהם הפכו להיות? זה לא בדיוק הטוויסט שהוא צריך בשביל שאנשים יחשבו שהוא לא אבא שלו או ביבי? ובכלל, יש דברים הרבה יותר מביכים ברזומה שלו, זיופי ביטלס וחברות עם רמי קליינשטיין, נגיד. אם כל כך הרבה אנשים סלחו על זה, הוא מוזמן גם להסתובב עם מקטרת קראק.

קייט מידלטון הריונית בביקיני
הסביח יושב לי

יורו טראש
לא ברור למה כל תמונה של קייט מידלטון בביקיני, הריונית או לא, הופכת לכזה סיפור. יכול להיות שהעיתונות הבריטית פשוט עדיין לא הסתגלה לכך שוויל לא נישא לאצילה מעודנת שלוחכת כריכי מלפפונים בעודה עטויה בפרוות שועל, אלא לפרחה מהפרוג'קטס שאוהבת את הבירה שלה דרך צינורית במסיבות אחווה? כשלרך הנולד יקראו וויליאם סנוקי קרדשיאן השלישי לבית ווינדזור, אז הם יכולים להתחיל לדאוג. בינתיים  מידלטון בביקיני זה כמו יאיר לפיד וסמים קלים - טאץ' מוצלח לתדמית פח. אחרי הכל, אנחנו רגילים לראות אותה בלעדיו.

סוס (צילום: stock_xchng)
יאמי | צילום: stock_xchng

ויצוש

למכירה: צלם אנוש. מהומות בבאר שבע בגלל טאבלטים בעשרה שקלים, באירופה כולם אוכלים בשר סוסים. תחושה עמומה שזה אמור להיות ההיפך.

ובעולם מקביל: סוסים מגלים שהאייפדים שלהם מזוהמים בחלקי טאבלטים שעולים עשרה שקלים.

ואגב, מהיום אל תאמר "אני כל כך רעב שאי יכול לאכול סוס", אמור "אני כל כך רעב, אני קופץ לטסקו".

הצעת חוק: כל מי שירקוד את ההארלם שייק ישלח ללא משפט לאגף 15.

הותר לפרסום שמו של החשוד בהפצת סרטוני הוואטסאפ! שרון דן, או בכינויו – האסיר XXX.

>> לכל כתבות המגזין