פאולינה ולאון בבריכה (תמונת AVI: mako)
נשמה, חנקת | תמונת AVI: mako

איך הצופים ויתרו על האהבה

עכשיו, כשנפטרנו מפאולינה, אפשר להודות שלבית "האח הגדול" יש סקס אפיל של עובש קיר. זו העונה הראשונה שבה נותרנו בלי רמז לפלירטוט, מתח מיני או פוטנציאל לזוגיות, בהנחה כמובן שטהוניה לא תפתח תסמונת סטוקהולם ותידלק על גילי. לרוב, קשר מעיק כמו של פאו ולאון היה אמור להוביל אותם לגמר – הרי זו הייתה עוד מערכת יחסים מבאסת, עמוסת ריבים וקנאה ונטולת סקס בתכנית, ממש כמו סער ואיילה, עמיר וסיון ושאר שיבוטים. אבל הפעם הצופים החליטו שזה פשוט לא שווה את זה. יכול להיות שפאולינה הייתה מעצבנת מדי או שכולם כבר הבינו שלאון ממש לא בעניין, מה שבטוח זה שהצופים העדיפו להישאר עם האפלטוניות של ביז'ו ולבנה, מאשר לבלות עוד שבוע עם גרגירי הקינואה והפאסיב אגרסיב של לאון ופאו. יכול להיות שהדיירים החדשים יספקו איזה עניין רומנטי (או באופן כללי, פייבוריט) אבל גם אם לא, הגיע הזמן להודות שגם ככה הדרמות המתישות האלה אף פעם לא היו ממש מסעירות (אולי חוץ מליהיא ועתי). יותר חשוב לנו שהם יריבו, עם האהבה אפשר לחכות.

מה שקורה באילת VIP (צילום: אוהד רומנו)
אבולוציה | צילום: אוהד רומנו

סל מיחזור

רגע אחרי שבשבקין התעלק על רקדנית בטן ב"דייט בחשיכה" ושנייה לפני ש"מה שקורה באילת" יוצאת לדרך בגרסת ה-VIP (ומתישהו יעלו גם גם "מאסטר שף" VIP  ועוד עונה ל"גולסטאר"), אפשר כבר לעצור שנייה ולהודות שאין מתמודדי ריאליטי טובים יותר מאשר אלו שכבר עשו את זה פעם אחת. השתכשכות בלירון רמתי ואביבית בר זוהר תמיד תהיה מספקת יותר מעוד ריב משמים של פאולינה ולאון, וזה טבעי – ריאליטי VIP  סופח אליו מראש את המתמודדים הזכורים והמוצלחים יותר, שמגיעים משופשפים, פתוחים וכן, גם נואשים יותר. לא רק שהם יודעים איך לעמוד מתחת לזרקורים, הם גם כבר מבינים איזה באסה זה כשהאורות כבים וכשמדורי הרכילות מנפנפים אותך כאילו היית שערת ערווה על אסלה ולא הסחורה הלוהטת של לפני 15 דקות. התוצאה -  שכבת ביניים של מתמודדי ריאליטי שחוזרים לסיבוב שני, גם אם נישתי וזניח יותר. הריאליטי הוא כבר לא צלחת הפטרי שבה נולדים כוכבים חדשים, אלא השלולית שבה מתפלשים כל אלו שמחפשים הזדמנות שנייה. קיבלתם, אל תאכזבו.

אורחת ביום הולדת 90. ברברה סטרייסנד ופרס (צילום: יוסף אבי יאיר אנגל)
זקנים ונהנים | צילום: יוסף אבי יאיר אנגל

לא ארץ לזקנים. סתם, הכי כן

אתמול כוורת הופיעו בבריכת הסולטן, עם כתף ורגל שבורות של גידי גוב ובריאות כללית רופפת של כלל הלהקה, ועדיין הצליחו להשתעל את סיפורי פוגי באופן שריגש אלפי מעריצים. היום גם ברברה סטרייסנד, שכפי הנראה בהשפעת הבוטוקס והגיל נראית כבר יותר כמו לאה שנירר, תשיר להיטי עבר בבלומפילד (ואולי הפעם תסכים לחייך קצת?) ובקרוב יגיע לכאן קליף ריצ'ארד, כפי הנראה בתוך ריאת ברזל, ויפרוק ירך בהיכל נוקיה. כל זה, אגב, על רקע יום הולדתו ה-90 המתוקשר למוות של פרס. ברכות, אנחנו וועידת הברידג' הגדולה בעולם. תנאי קבלה: גיל 70, ביקור בים המלח, אגירה אובססיבית של שקיות. אז תקפידו לדבר חזק ותשמרו בצד איזה בקבוק סודה ופרי הדר מקולף, לכו תדעו מי יגיע לבקר.  

קים קרדשיאן בבקיני ביוון (צילום: Splashnews)
אין דבר כזה יותר מדי קרדשיאניות | צילום: Splashnews

ויצים

קיידנס דונדה ווסט. נחמד שקים וקניה לא התעקשו, ומראש נתנו לבתם הבכורה שם של חשפנית.

מייסד ווייז: העובדים והחברה יישארו לנצח בישראל. כאילו, יכול להיות שהם ינסו לעזוב, אבל לאן הם כבר יגיעו עם כל הודעות השגיאה האלה.

שרון סטון, ביל קלינטון, טוני בלייר ורוברט דה נירו הגיעו למסיבה של פרס. כי מה שיותר הגיוני מלחגוג יום הולדת 90 עם אנשים שלא היו רלוונטיים מאז שנות ה-90.

חדש: גרביונים שעירים נגד הטרדות מיניות. או לחילופין, אפשר לבקש מהמרכז לאמנות הפיתוי להטריד אותנו רק בחורף.

 בואו לפייס שלנו