ליידי גאגא שמנה
איי קן האז צ'יזבורגר?

שקר בפרסום: ליידי גאגא בכלל לא שמנה

לפני מספר ימים התפרסמו כמה תמונות תפוחות למדי של ליידי גאגא, שבחלקן היא נראתה כאילו בלעה את גוון סטפני ובאחרות  כשילוב של מדונה ודוב גריזלי. סביר להניח שמדובר בסתם כמה תמונות גרועות, ראינו את גאגא מספיק על מנת לדעת שהיא לא נראית ככה באמת, אבל כנראה שהיא לקחה את זה קצת יותר ברצינות בגלל שעוד לא הספקנו לצייץ "זה מגיע גם במוקרם?", והיא כבר הגיבה בתמונות לנז'ריי של עצמה שהעלתה לרשת. הן אמנם לוו בשלל פטפוטי העצמה מזן ה"אני מקבלת את עצמי כמו שאני" ושלל הטפות נגד הפרעות אכילה (מהן היא סיפרה שהיא סובלת), אבל מה שחשוב זה שהיא נראית בהן רזה, רזה לגמרי. והנה גאגא אוכלת את העוגה, מקיאה אותה ומשאירה אותה שלמה, וכל זה ביום כיפור: היא גם יוצאת אבירת החופש והפחמימות שמגינה על זכותן של שמנמנות העולם לצמיגי מתניים וספירת נקודות, אבל על הדרך לא שוכחת להוכיח לנו שהיא? היא בכלל כוסית.

אין תמונה
את אחלה חמודה

בליבריות VS. מאקו

אופסוש, מסתבר שבאחת הכתבות האחרונות הצלחנו לעצבן את מעריצות ג'סטין ביבר, שניצלו את יום כיפור על מנת להתמרמר על כך שנכתב בערוץ שהמוזיקה שלו מעפנה ושהוא נראה כמו בת. הן צודקות והכל, אבל אי אפשר שלא לתהות - רק עכשיו? שנים שאנחנו מקפידים על כיתובי תמונה בלשון נקבה, על כותרות מעליבות וסיקור מרושע באופן כללי, והן היו צריכות את יום כיפור, שבו גם ככה האינטרנט ריק, בשביל לשים לב?
הכי פוגע. אפילו יותר ממכתבי האיום שבטח נקבל מהן, שיצורפו לעטיפות דיסקים של סלינה גומז ובתוכן דחוסות חיות קטנות מתות (שאגב, זה עדיף על פני עטיפות דיסקים של סלינה גומז ובתוכן דיסקים של סלינה גומז). אבל זה בסדר בנות, אנחנו סולחים ועוברים הלאה, כי הנה סוד - עוד שנתיים שלוש ככה, אתן כבר לא תספרו את ג'סטין ביבר אבל הטיימליין שלכן בפייסבוק יזכור הכל. ואתן מה זה הולכות להתפדח.

התמונה שעוררה סערה בפייסבוק
איילה בן נפתלי. מי החיה כאן? | צילום: facebook

לא להאכיל את החיה

סערת הרשת השבועית כללה את איילה בן נפתלי, שאולי אתם מכירים הודות לתחביבה לשרוף דגלי שלום עכשיו ולקבל ברכות מהצדיק יגאל עמיר. ואם חשבתם שאת זמנה הפנוי היא מעבירה בנטיעת עצים במחסומים - אל חשש, היא מעדיפה לנסוע לדרום תל אביב, להצטלם ליד פליטים (בלי להתקרב יותר מדי, חלילה) ולהעלות את התמונות לפייסבוק בתוספת כיתובים גזעניים.

אישה דוחה? בהחלט, אבל הסערה שהיא עוררה הייתה סתם מיותרת ועבדה בעיקר בשבילה. לא מדובר בעוד איזה אמין אסלנוב שעכשיו כבר לא יעיז להתעלל בחתולים, אלא בפרובוקציה מהלכת עם אלפי חברים ומנויים שרק מחכה לשמאלן התועה שיגיב בטעות בפרופיל האימים שלה, על מנת שתוכל לעוט עליו תוך כדי צוויחת פסוקי רמב"ם. בניגוד לאדם הנורמלי, לינצ'טרנט עבור בן נפתלי הוא לא עונש אלא עוד מנת צומי מבורכת. במקרה הזה, לכולם היה עדיף אם היא והפייסבוק שלה היו נשארים לבד, בשקט, בחושך שבו היא חיה ממילא. או כמו שהיא כתבה בעצמה על הפליטים: עדיף לא להאכיל את החיה.

 

אנג'לינה ג'ולי חולה
דונט יו דיי און אס!
 

ויצים: כמה קטנים וביי

 לפי הצהובונים, אנג'לינה ג'ולי זקוקה לכבד חדש. עכשיו אנחנו יודעים למה היא אימצה את כל הילדים האלה.

 הדיווחים נחלקים לשניים  - או שאנג'י הולכת למות או שהיא הולכת להתחתן. האתגר: להכין מראש כתבה אחת שתתאים לשני האירועים.

 שרליז ת'רון יוצאת עם אריק סטונסטריט (קמרון מ"משפחה מודרנית"), אמיליה קלארק (חאליסי מ"משחקי הכס") יוצאת עם יוצר "איש משפחה", סת' מקפרלן. אין ספק, זוהי שעתם היפה של הגברים שכולנו היינו בטוחים שהם גייז ובסוף מצליחים לתפוס מגה כוסיות.