יאנה יוסף בבגד ים לשער מגזין 1 (צילום: אלכס ליפקין)
השחקנית והשחקנית | צילום: אלכס ליפקין

והאוסקר הולך ל: יאנה יוסף רוצה להיות שחקנית
בטח תשמחו לשמוע שיאנה יוסף החליטה לעבור לשלב הבא בחייה – משחק. טוב נו, היא סלב מזה חודשיים (בזמן פליטי ריאליטי זה כפול שבע), לכמה השקות כבר אפשר ללכת? (זאת שאלה רטורית, ליהיא, אין צורך לספור). ובכיף, בחייו של כל סלב מגיע הרגע שבו הוא מחליט שהוא יותר בעניין של מונולוגים מ"ביקור הגברת הזקנה" ופחות בקטע של פתיחות מכוני שיזוף עם סופי קרבצקי. בדרך כלל לוקח לזה קצת יותר זמן, אבל מהיכרותנו עם יאנה אנחנו כבר יודעים שאין לה את הסבלנות של בוריס גלפנד. בדרך כלל זה גם נגמר בפינה בערוץ הטיולים, אבל מהיכרותנו עם יאנה אנחנו גם יודעים שזה יכול להיגמר בפינה בתכנית בוקר. כבר כל כך התרגלנו לכך שאנשים הולכים לריאליטי כדי להפוך לסלבס, ששכחנו שבדרך כלל גם צריך למצוא משהו לעשות אחר כך. רק שיאנה תזכור שזה שבהינו בה שלושה חודשים כשהיא לא עשתה כלום, לא אומר שנשרוד גם הופעת אורח ב"סברי מרנן".

בר רפאלי במסיבה של מקסים (צילום: Jason Kempin, GettyImages IL)
תמיד טוב להיות בצד ההפוך לציפי חוטובלי | צילום: Jason Kempin, GettyImages IL

WIN: מה הבר רפאלי שלכם עשתה השבוע?
השבוע הספיקה ברבור להתארח גם אצל קונאן וגם אצל צ'לסי הנדלר לסשן של בדיחות ישראל, חיטובי ישבן ופלירטוטים. שום דבר מאיים מדי. ליאו? ז'ראר? עזבו אתכם, בואו נתמקד בדאחקות בת מצווה. בר זרמה והייתה חמודה, ולא פלא - לא שאלו אותה כלום. הנימוס האמריקאי התיישב בול על מדיניות האיפול שלה, וגם העניק לה כמה נקודות של מגניבוּת (בכל זאת, קונאן והנדלר. זה לא טוק שואו נחות מזן האלן דג'נרס). תוסיפו לזה את ההתקפה מצד ציפי חוטובלי (שזאת לא באמת חוכמה, כל אחד ירוויח ממתקפה של ציפי חוטובלי) ובר, באמת בלי לעשות כלום, יצאה מנצחת בכל החזיתות.

תהיה סגנית שר? חוטובלי (צילום: רויטרס)
חוטובלי. זה כאב, כשנפלת? | צילום: רויטרס

הנבחרים: ציפי חוטובלי לא לבד
אפרופו הטינופים של ציפי חוטובלי על בר, בטח שמתם לב שהיא ממש לא לבד. בשבועות האחרונים פונקנו על ידי מירי רגב (חברת הכנסת מירי רגב בשבילכם) שהשוותה מסתננים לסרטן, ניסים זאב שהכריז על הצעת חוק האוסר קיום יחסי מין לפני הנישואין ודני דנון שטען שבגלל שמאלנים אונסים ילדות. זה לא שריכוז הריטארדס, הגזענים והעילגים בכנסת היה נמוך אי פעם, אבל נדמה שלאחרונה אי אפשר להימלט מהם. לכל אחד מהם יש כבר פייסבוק שמאפשר לו להתבטא בחופשיות, לגרוף קצת צומי ולהזכיר לנו עד כמה הם בורים, חשוכים וחסרי תועלת. זה לא רק הופך אותם להפוגה קומית ולספקי הממים המרכזיים ברשת, אלא גם גורם לנו להתגעגע בחיבה לימים של אמצעי תקשורת מוגבלים וצנזורה בריאה, לעתים אף לשקול מחדש את הרעיון הדמוקרטי כולו. בהתחשב בכך שכפי הנראה זו מטרתם הסופית, נראה שהצליח להם.

אכזבה. בוריס גלפנד, היום במוסקבה (צילום: AP)
מארס תורכי! | צילום: AP

בקרוב ביוטיוב: שגיא דופק ביצה לבוריס גלפנד
סביר להניח שבמערך קבלת ההחלטות במדינה כולה אין את חצי מהמחשבה שבוריס גלפנד משקיע בהזזת צריח ארור. ואמנם בסופו של דבר הוא לא לקח אליפות בשחמט (אלוהים יודע איך, הוא רוסי למען השם), אבל היה נחמד לאיזה שבועיים להעמיד פנים שאנחנו אומה אירופאית קרירה, סבלנית ועמוסת קמטי מחשבה, ולא עדר הבהמות המיוזעות שעטות על מכירות חיסול בקיקה ועפות על סרטוני "שגיא דופק ביצה לסודני".

ג'סטין ביבר נעצר
PMS

ויצים: כמה קטנים וביי

ג'סטין ביבר עצבני ותוקף צלם פפראצי. עזבו, בטח לפני מחזור.

בציוץ אחד הצליחה ג'ודי ניר מוזס לסכם את קורות השחקנים העבריים בתפוצות: "אלון אבוטבול ב"מנטליסט", איזה שיחוק. חמוד. שיט הרגע התפוצץ".

אחוז המעשנים בארץ השנה הוא הנמוך ביותר אי פעם! ידענו שאם נחכה מספיק זמן הם פשוט ימותו.